Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Майже 20,8 млн грн плати за землю сплатили на Тернопільщині


Майже 20,8 млн грн плати за землю сплатили на Тернопільщині

 

Суб’єкти господарювання сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини 20 млн 794,8 тис. грн плати за землю у січні 2019 року. Порівняно з відповідним минулорічним періодом надходження цього платежу зросли на 42,9 тис. гривень.

Понад 84 відсотки плати за землю спрямували до скарбниць юридичні особи, а це – 17 млн 535,5 тис. гривень. Від фізосіб надійшло 3 млн 259,3 тис. грн цього ж платежу.

Принагідно нагадуємо, що юридичні особи - платники плати за землю самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня 2019 року. Платники подають податкову декларацію на поточний рік, з розбивкою річної суми щомісячно рівними частками до органів фіскальної служби за місцезнаходженням земельних ділянок не пізніше 20 лютого поточного року.

Подання такої декларації звільняє від обов'язку щомісячного звітування з даного платежу.

Форма Податкової декларації з плати за землю затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 №560 (із змінами від 23.01.2017 №9).

Варто мати на увазі, що платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги