Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Субсидія — “живими” грошами


             Субсидія — “живими” грошами

         У березні стартує ще одна модель монетизації субсидій: гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуть безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

         Паралельно діятиме запровадження із січня 2019 року монетизація, що передбачає розрахунки за спожиті послуги через Ощадбанк і за результатами вже цього опалювального сезону виплату одержувачам невикористаних субсидій готівкою.

         СУБСИДІАНТИ ЗІ СТАЖЕМ

         Отже, всі, кому субсидію признечено з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно у квітні надійдуть кошти для розрахунку за послуги, спожиті в березні, у травні — за квітневу комуналку.

         Усю субсидію “старим”субсидіантам буде перераховано грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам субсидію виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

         Для одержання грошового переказу потрібно буде звернутися в найближче відділення Ощадбанку й надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу екожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який надійдуть суми субсидії у квітні й травні.

  НОВИМ СУБСИДІАНТАМ

         Усі, хто вперше звернувся за субсидією в 2019 році, беруть участь у чинній моделі монетизації, тобто розрахунки з підприємствами за спожиті послуги за цих осіб здійснюватиме Ощадбанк, а за підсумками вже цього опалювального сезону субсидіанти одержать залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

         Отже, буде здійснено пілотування одночасно двох мотенізацій, а за результатами аналізу їх ефективності буде ухвалено рішення щодо впровадження однієї з них із травня поточного року.

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ МОНЕТИЗАЦІЯ

         Якщо субсидію признечено в 2018 році, то в березні субсидіанти надійдуть кошти для оплати комуналки за лютий 2019 року. У квітні прийдуть гроші за березневі платіжки, у травні — за квітневі.

         Якщо субсидію призначено в 2019 році то розрахунки за субсидіантів здійснюватиме Ощадбанк, а залишок невикористаної субсидії за цей сезон виплатять через Ощадбанк готівкою.

 

           

                       

        

                                                                                                 Козівське об'єднане управління

                                                                                   Пенсійного фонду України

                                                                                   Тернопільської області

 

 

                                
Анонси подій

Інформаційні послуги