Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

У громадян, які планують розмитнити авто за пільговою ставкою, залишилося три дні


У громадян, які планують розмитнити авто за пільговою ставкою,

залишилося три дні

 

Як інформують у Тернопільській митниці ДФС, через три дні, 22 лютого завершується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5. Тобто з 23 лютого 2019 року акцизний податок стягуватиметься у повному обсязі.

З метою забезпечення максимальної кількості митного оформлення транспортних засобів у Тернопільській митниці подовжено графік роботи з понеділка по п’ятницю включно з 9.00 год. до 22.00 год. та у вихідні дні.

Митне оформлення транспортних засобів для вільного обігу в зоні діяльності Тернопільської митниці ДФС можна здійснити у підрозділах митного оформлення:

 - відділ митного оформлення №1 митного посту «Тернопіль – центральний», який знаходиться за адресою вул. Текстильна, 28а, м. Тернопіль;

 - відділ митного оформлення №2 митного посту «Тернопіль – центральний» -  вул. Текстильна, 38, м. Тернопіль.

Консультацію щодо особливостей митного оформлення, ввезених на митну територію України транспортних засобів, можна отримати, зателефонувавши на «гарячу лінію» (0352) 43-03-21.

Нагадаємо, для митного оформлення авто разом з митною декларацією на транспортний засіб, що декларується в режим імпорту, подаються такі основні документи:

- реєстраційні (технічні) документи на транспортний засіб (як правило, це технічний паспорт);

- документи, що підтверджують право власності особи на транспортний засіб (як правило, це договір купівлі-продажу) або право ним розпоряджатися та декларувати (як правило, це доручення);

- рахунок-фактуру (інвойс) або інший документ, який визначає вартість товару (можливо, це буде один і той же документ, що підтверджує право власності).

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 
Анонси подій

Інформаційні послуги