Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

З початку лютого Тернопільською митницею оформлено 2651 транспортний засіб


З початку лютого Тернопільською митницею оформлено 2651 транспортний засіб

 

Кількість оформлених з 25 листопада 2018 року транспортних засобів перетнула рубіж у 6144. У тому числі 3804 «євробляхи» - автомобілі, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

З початку лютого цього року інспекторами Тернопільської митниці оформили 2651 транспортний засіб, серед яких 1816 «євроблях».

Загалом з початку дії Законів України від 08.11.2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткуванням акцизним податком легкових автомобілів» та № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» за оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією у Тернопільській митниці ДФС громадяни вже сплатили понад 387 млн гривень.

У Тернопільській митниці ДФС звертають увагу громадян, що 22 лютого 2019 року о 24.00 год. закінчується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.

Оформити легковий транспортний засіб із застосуванням пільги громадяни зможуть, якщо подана з метою оформлення транспортного засобу для вільного обігу та прийнята митницею електронна митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа, у якій відсутні будь-які зауваження (наявні необхідні документи, достатня сума коштів тощо). Не зможуть у разі, якщо до 22 лютого цього року включно оформлено картку відмови чи відкликано митну декларацію, відсутня можливість для подання декларантом і прийняття митницею нової митної декларації, якщо станом на 22 лютого 2019 року транспортний засіб заїхав або ж перебуває у пункті пропуску через Державний кордон України та оформлюється чи очікує оформлення попередньої митної декларації.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 
Анонси подій

Інформаційні послуги