Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Податковою міліцією вилучено підакцизні товари на 4,2 млн гривень


Податковою міліцією вилучено підакцизні товари на 4,2 млн гривень

 

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області припинили протиправну діяльність мережі із постачання та реалізації незаконно виготовлених підакцизних товарів. Вона охоплювала територію Тернопільської, Львівської та Рівненської областей.

Проведено 14 обшуків у місцях розливу, зберігання та реалізації фальсифікату, а також транспортних засобах, якими здійснювалось його перевезення.

Вилучено майже 6,5 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Значна частина такої продукції розлита у так звані бег-ін-бокси, що заборонено законом. Також вилучено 950 літрів спирту та більше 6 тисяч пачок тютюнових виробів.

З незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму 4,2 млн гривень. Відтак упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі близько 600 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Загалом із початку року працівники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили незаконно виготовлених підакцизних товарів на суму 7,1 млн гривень.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги