Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

До місцевих бюджетів Тернопілля найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб


До місцевих бюджетів Тернопілля найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб

 

У січні-лютому 2019 року до місцевих скарбниць Тернопільської області надійшло 636,3 млн грн платежів, що на 35 млн грн більше, ніж очікувалось. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 106,1 млн грн або плюс 20 відсотків.

Найбільше місцеві бюджети отримали від сплати таких платежів: податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Так, платники сплатили 395,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 11,8 млн грн більше, ніж очікувалось, і на 76,8 млн грн перевищує відповідний минулорічний показник. Другий за наповненням місцевих скарбниць – єдиний податок. Цього платежу спрямували на суму 142,5 млн грн, а це плюс 4,5 млн грн до очікуваного та на 18,2 млн грн більше, ніж торік. Надходження від плати за землю склали 49,1 млн грн, що на 5,9 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів сплатили 17,6 млн грн, або на 15 тис. грн більше, ніж очікувалось, та на мільйон гривень перевищив минулорічний показник. Упродовж двох місяців цього року платники спрямували до місцевих скарбниць 13,9 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а це на 3,4 млн грн більше, ніж у 2018 році.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги