Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

На Тернопільщині сплатили 53,8 млн грн податкового боргу


На Тернопільщині сплатили 53,8 млн грн податкового боргу

 

Впродовж січнялютого 2019 року 317 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його на суму 59,3 млн гривень. До того ж повністю сплатили заборгованість 228 суб’єктів господарювання на суму 53,8 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області.

Внаслідок погашення податкового боргу зведений бюджет поповнився на 7,4 млн грн, що на 2,1 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До державного бюджету боржники спрямували 6,6 млн грн, а це на 3,6 млн грн більше.

З початку року фахівці фіскальної служби направили до суду 15 звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу 10,3 млн гривень. Уже задоволено 5 звернень на суму 1,2 млн гривень. Задля стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби до суду також направили 3 позови. Заявлена у них сума податкового боргу склала 1,8 млн гривень.

Від реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшли 291,5 тис. грн, що на 46,3 тис. грн більше, ніж у відповідному минулорічному періоді. З них державний бюджет отримав 53,8 тис. грн, що майже вдвічі більше показника січня-лютого 2018 року, а місцеві – 237,7 тис. грн, а це на 16,4 тис. грн більше, ніж торік.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 
Анонси подій

Інформаційні послуги