Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

08 квітня 2019 року відбувся «круглий стіл» за підсумками роботи Козівського об’єднаного управління та Козівського відділу ДВС ГТУЮ


08 квітня 2019 року відбувся «круглий стіл» за підсумками роботи  Козівського об’єднаного управління та  Козівського відділу ДВС ГТУЮ

 

         08 квітня 2019 року в Козівському обєднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області  відбувся круглий стіл за участю Павла Беднарського – завідувача юридичного сектору, Івана Кеньо – заступника начальника фінансово-економічного відділу  та Василя Проціва -  начальника Козівського районного відділу Державної виконавчої служби ГТУЮ.

         На зустрічі обговорили результати роботи за I квартал 2019 року , а також питання подальшої співпраці , яка спрямована на активізацію роботи по стягненню заборгованості на користь управління ПФУ. Фахівці провели аналіз по залишку виконавчих проваджень, які перебувають на виконанні у  Козівському відділі ДВС ГТУЮ.

         За результатами заходу представники служб визначили спільні дії з метою виявлення всіх резервів для погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду до кінця року.

 

 

 

                                               Козівське об'єднане управління

                                                                                 Пенсійного фонду України

                                                                                 Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги