Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

На Тернопільщині майже 4 100 РРО


На Тернопільщині майже 4 100 РРО

 

Станом на початок квітня 2019 року в органах ДФС Тернопільської області зареєстровано 4 062 одиниць касової техніки. Впродовж першого кварталу зареєстрували 302 реєстратори розрахункових операцій. Анулювали у січні-березні 2019 року реєстрацію 644 РРО. Цьогоріч у березні платники податків подали 204 021 податкову декларацію (розрахунок). Майже 72 відсотки звітів субєкти господарювання надіслали в електронному вигляді, а це – 146 268 декларацій.

Вважаємо за доцільне нагадати, що 19 квітня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.02.2019 №64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій», яким затверджено таке:

- Порядок ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій;

- Порядок ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій;

- Зміни до Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547.

Це передбачає реєстрацію касової техніки за спрощеною процедурою. Адже для цього достатньо однієї заяви, яка має спрощену форму та подається в електронній формі без додатків.

Спрощення реєстраційної процедури забезпечується за рахунок запровадження електронного обміну документами між усіма суб’єктами відносин у сфері застосування РРО (виробник РРО, ЦСО, суб’єкт господарювання, ДФС) та взаємодії інформаційних ресурсів ДФС.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 
Анонси подій

Інформаційні послуги