Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

За порушення митних правил до бюджету спрямовано 208 тис. гривень


За порушення митних правил до бюджету спрямовано 208 тис. гривень

Впродовж січня-квітня 2019 року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 33 протоколи про порушення митних правил. Майже 73 відсотки з них, а це 24 протоколи, стосувалися перевищення встановленого Митним кодексом України строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перебувають під митним контролем, до митного органу призначення. Порушено по 2 протоколи щодо проведення з товарами, митне оформлення, яких не закінчено, операцій без дозволу органу доходів і зборів, а також за невжиття заходів, щодо товарів, строк тимчасового зберігання яких під митним контролем на складі організації – отримувача гуманітарної допомоги закінчився. Решта протоколів склали у звязку з перевищенням строку тимчасового вивезення товарів, діями, спрямованими на зменшення митних платежів, зберіганням товарів, ввезених на митну територію України з приховуванням від митного контролю.

З початку року за результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку, а саме від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці, до Державного бюджету України перераховано 208 тис. гривень.

Митницею розглянуто 28 справ про порушення митних правил і винесено постанови про притягнення осіб до відповідальності у вигляді штрафу в сумі понад 300 тис. гривень.

До суду спрямували 3 справи про порушення митних правил.

З метою перевірки автентичності документів, поданих до митного контролю та митного оформлення, до уповноважених митних органів іноземних тернопільські митники направили пять запитів. За цей період надійшли дві відповіді від митних органів Республіки Польщі та Королівства Нідерланди. У результаті опрацювання першої ознак порушення митних правил не виявили, щодо іншої - проводиться перевірка.

 

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
Анонси подій

Інформаційні послуги