Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

«Зупинимо булінг разом!»


                               «Зупинимо булінг разом!»

Булінг є гострою проблемою сучасності. Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 людей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. У свідомості деяких громадян насильницька модель поведінки стає найбільш привабливою, бо вона в їхній свідомості найбільш ефективна. Вони бачать, що таким чином досягають результатів політики, рейдери, люди на вулицях.

З метою недопущення та попередження негативних проявів насильства серед людей 30 травня 2019 року в приміщенні центру зайнятості, спеціалістом Оксаною Пекар з Козівського бюро правової допомоги та спільно з фахівцем Козівського районного центру зайнятості був проведений семінар на тему: «Зупинимо булінг разом!».

Метою заходу було: ознайомити присутніх з поняттям, формами та структурою булінгу, формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля та вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації, формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.

Під час зустрічі  розглядалися такі питання: що таке булінг, хто може стати жертвою булінгу, хто може стати агресором, причини поведінки агресора, жертви, свідків, були визначені пріоритетні напрямки спільної діяльності щодо поліпшення становища людей, які опинилися в складних життєвих обставинах; шляхи оптимізації зусиль, щодо попередження та подолання агресивної поведінки в колективі.

Якщо ваші знайомі стали  жертвою булінгу, не варто на них тиснути. Необхідно дати їм зрозуміти, що вирішення проблеми булінгу може зайняти певний час. Потрібно пояснити, що в разі цькування треба звертатися за допомогою до психолога, керівництва, колегів.

Наприкінці зустрічі було зроблено висновок: агресор, як і жертва, потребує допомоги родини, психолога,  колективу, адміністрації, а будь-яку проблему можна вирішити, якщо про неї знають та її обговорюють.

Звертатися за консультаціями можуть як діти, так і їх батьки та учителі.

Для отримання безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 7, контактний телефон: (0352) 52-15-20, 068-355-13-63.

Адреси структурних підрозділів Тернопільського місцевого центру – бюро правової допомоги:

— м. Бережани, вул. Банкова, 6;

— смт. Козова, вул. Дорошенка, 3;

— м. Підгайці, вул. Шевченка, 2а;

— смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80;

— м. Теребовля, вул. Кн. Василька, 150.

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги