Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Спеціалісти Головного управління розповіли про законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні під час чергового заняття в «Школі майбутнього пенсіонера»


Спеціалісти Головного управління  розповіли  про законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні під час чергового заняття
в «Школі майбутнього пенсіонера»

 

З метою роз’яснення законодавчих змін у пенсійному забезпеченні фахівці Головного управління провели чергове заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» для мешканців Підволочиського, Козівського та Лановецького   районів.

Під час заходу спеціалісти пенсійної служби інформували присутніх про  порядок і умови призначення різних видів пенсійних виплат, надали перелік необхідних документів для призначення пенсії  та рекомендували присутнім завчасно звертатись до органів Пенсійного фонду  для  проведення попередньої перевірки представлених документів. Наголосили на тому, що лише при легальному працевлаштуванні працівники можуть розраховувати на  набутий страховий стаж, а отже на право пенсійного забезпечення у майбутньому.

Також присутні дізнались про послугу смс-інформування за допомогою якої Пенсійний фонд інформує працівників про сплату за них єдиного соціального внеску  та розміру страхового стажу  та отримали інформаційні буклети.

 

 

Начальник Головного управління                                  Ігор Москалик

 
Анонси подій

Інформаційні послуги