Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

День Пенсійного фонду для жителів Козівського, Теребовлянського та Тернопільського районів


День Пенсійного фонду для жителів Козівського, Теребовлянського та Тернопільського районів

День Пенсійного фонду для жителів Козівського, Теребовлянського та Тернопільського районів провели спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Присутнім розповіли про питання призначення та перерахунку пенсії, переходу з одного виду пенсійної виплати на інший, отримання пенсії через банківські установи, обчислення та зарахування страхового стажу.

Фахівці Фонду запропонували учасникам заходу заповнити анкети щодо якості обслуговування та активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, зокрема, скористатися можливостями Вебпорталу Пенсійного фонду України та послугою СМС-інформування, що дасть можливість здійснювати особистий контроль за сплатою ЄСВ.

Також ознайомила із новою електронною послугою – «е-пенсія». Це нововведення надає можливість громадянам подати документи для призначення пенсії в електронному вигляді дистанційно та звернутися до сервісного центру лише один раз, в разі прийняття рішення про призначення – за отриманням пенсійного посвідчення.

 

 

В. о. начальника Головного управління                       Алла Якубовська

 

 

20.08.2019

 
Анонси подій

Інформаційні послуги