Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Чесної платіжки


29.08.2019 року працівники відділу «Козівське бюро правової допомоги» Дзюбан Уляна та Пекар Оксана провели інформаційне консультування щодо «Чесної платіжки» жителям смт.Козова.

Відповідно до Постанови Уряду від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» запроваджено граничні ціни на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води на опалювальний сезон 2019/20 року.

Гранична вартість тепла зафіксована на рівні 1400 гривень за 1 Гкал за наявності лічильника або 35,21 грн за 1 м2 у разі відсутності лічильника. На гарячу воду по всій Україні встановлено граничний тариф для населення: 83,66 грн за 1 м3 за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води. У разі відсутності рушникосушильників – 75,74 грн за 1 м3.

На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції запущено калькулятор тарифів, тож тепер можна самостійно розрахувати вартість економії.

Перерахунок тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення до початку опалювального сезону 2019/2020 років повинен бути здійснений до 01 вересня 2019 року.

Якщо орган місцевого самоврядування не перерахував тарифи, необхідно звернутись до постачальника послуги для перерахунки ціни за опалення / гарячу воду. Якщо розрахунок не змінено – звернутися до центрів з надання безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією та правовою допомогою.

 
Анонси подій

Інформаційні послуги