Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Про електронні послуги Пенсійного фонду під час проведення Днів відкритих дверей


 

Про електронні послуги Пенсійного фонду під час проведення Днів відкритих дверей

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели Дні відкритих дверей для мешканців Бережанського, Бучачцького та Козівського районів.

Фахівці Фонду розповіли жителям районів, які завітали до сервісних центрів, про порядок призначення пенсії, про можливість завчасного подання документів для правової оцінки та про важливість коректних записів у трудових книжках.

Присутнім також повідомили про зарахування стажу набутого на території інших держав, про вік виходу на пенсію жінок та про можливість одержання пенсіонерам, які отримують пенсію через Державний Ощадний банк України, електронного пенсійного посвідчення (ЕП). Спеціалісти Головного управління наголосили учасникам заходу, що за допомогою ЕП можна не лише отримати пенсію, а й просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та оплатити проїзд в громадському транспорті. Разом з тим, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому як пенсіонеру.

Для контролю за даними що впливають на пенсійні права громадянам рекомендували використовувати електронні послуги Пенсійного фонду України, зокрема Вебпортал та Смс-інформування.

 

 

В. о. начальника Головного управління                       Алла Якубовська

 

 

19.09.2019

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги