Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Інформування населення про субсидії


Інформування населення про субсидії

8 жовтня 2019 в приміщенні Козівського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Тернопільській області, в.о. начальника відділу Козівське бюро правової допомоги Дзюбан Уляною та разом з начальником Козівського районного сектору з питань пробації Тиманською Марією Василівною було проведено захід  для клієнта центру, який спрямований на інформування громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та права на адресну правову допомогу сім’ям, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Під час зустрічі клієнту було надано інформацію з таких питань куди звернутись за наданням субсидій, які документи необхідні , який термін призначення субсидій, щодо надання житлової субсидії в грошовій формі , та як оформити субсидію безробітним та мало забезпеченим.

Як правило, заява оформляється претендентом на субсидію. На його ім'я повинні бути відкриті особові рахунки, що стосуються оплати комунальних послуг. В управлінні праці та соціального захисту населення є бланки оформлення заяви і декларації. Закон стосується і непрацюючих. Адже внесені зміни забороняють безробітному, який не перебуває на обліку в центрі зайнятості, отримувати допомогу. Тобто йому не дається субсидована державна допомога. А ось малозабезпечена сім'я може претендувати на отримання допомоги. Малозабезпечена українська сім'я може розраховувати на субсидовану державну допомогу. Як і у випадку із більш забезпеченими сім'ями, заявнику необхідно з'явитися до соцзабезу. Якщо ви - жителі сільської місцевості, тоді збором заяви та всіх потрібних довідок для субсидій займаються виконавчі органи сільських і селищних рад із їх подальшою передачею відповідним органам соцзахисту населення. Малозабезпечена сім'я може оформити фінансову компенсацію щодо фактичного місця проживання. Перш ніж нарахувати допомогу, в органи соцзахисту необхідно надати довідки про склад сім'ї. Уповноважений представник сім'ї повинен знати, що рішення про призначення держсубсидування приймається на підставі обстеження умов проживання малозабезпечених. Обстеження проводить соцінспектор даної служби. Представник відомства складає акт за формою, затвердженою Мінсоцполітики. Щоб малозабезпечена сім'я змогла отримати субсидію, необхідно подати відповідні документи, що засвідчують особу, а також заяву і декларацію про прибутки. Якщо момент про участь одного із членів сім'ї у антитерористичній операції має місце, необхідно надати довідку. А також дані про наявність земельної ділянки (паю), якщо такий є. І, відповідно, зазначити його розміри.

Та повідомлено контактну інформацію, за якими мешканці району можуть звертатись для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вулиця Дорошенка 3, та тел..:(03547) 2- 22 – 24. 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги