Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Інформування населення про субсидії


Інформування населення про субсидії

3 жовтня 2019 року в приміщенні Козівського будинку дитячої та юнацької творчості школяра, головним спеціалістом Козівського бюро правової допомоги Пекар Оксаною було проведено захід для працівників спрямований на інформування громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та права на адресну правову допомогу сім’ям, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Так як у березні 2019 року уряд України запровадив механізм надання житлових субсидій населенню в грошовій формі. На урядовому засіданні 14 серпня 2019 року було прийнято постанову №807 щодо вдосконалення зазначеного механізму надання субсидій.

Оскільки питання оформлення субсидій є на даний час дуже актуальним для громадян Пекар Оксана розповіла про механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, умови призначення та порядок надання громадянам житлових субсидій відповідно до оновленого Положення про порядок призначення житлових субсидій та про офіційне оформлення субсидій.

Житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою мешканцям домогосподарств, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком. Отримання житлових субсидій не пов'язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.

Також наголосила працівникам про офіційний сайт Міністерства соціальної політики України, де кожен зможе ознайомитись із нормативною базою щодо нарахування субсидії, з принципами розрахунку субсидії та про оформлення субсидій онлайн, а також з цілим рядом інших питань.

 
Анонси подій

Інформаційні послуги