Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Відбулася робоча зустріч


16 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Дзюбан Уляною Михайлівною із начальником Козівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Проців Василем Ярославовичем та керівником Управління державної казначейської служби України в Козівському районі Зарічним Володимиром Євгеновичем, який є учасником бойових дій, у приміщенні казначейства.

Під час зустрічі було обговорено права та пільги, які надаються учасникам бойових дій, особ з інвалідністю внаслідок війни, ветеранів війни та прирівняних до них осіб та конкретизовано право на безоплатне медичне забезпечення:

- Безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів.

- Допомогу у військових госпіталях та інших лікувально-профілактичних закладах.

- Обслуговування у військових госпіталях членів сім'ї (якщо військовослужбовець прослужив в ЗСУ більше 20 років).

- Обстеження та лікування у військово-медичних закладах для себе та членів сім’ї (для військовослужбовців, звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов'язаного з виконанням обов'язків військової служби).

- Першочергове зубопротезування.

- Путівки до санаторіїв для продовження лікування на основі висновку ВЛК.

- Пільгові путівки в санаторії Міністерства оборони та інших військових формувань 1 раз на рік для себе та членів сім’ї (якщо сукупний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу становить менше трьох прожиткових мінімумів).

Як отримати пільги?

1.                  Для безоплатного отримання лікарських засобів - зверніться до державної аптеки, закріпленої за відповідним медичним закладом, лікар якого надав рецепт, за місцем проживання особи, та пред’явіть посвідчення учасника бойових дій та рецепт лікаря. Якщо Ви обслуговуєтесь у відомчому медичному закладі - можете отримати ліки в аптеках, закріплених за таким закладом.

2.                  Для першочергового безоплатного зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) - пред’явіть посвідчення учасника бойових дій у державному закладі охорони здоров’я.

Як скористатися пільгою на безоплатне щорічне санаторно-курортне лікування?

1.                  Отримайте довідку за формою 070/о у тій лікувальній установі, де проходили лікування.

2.                  Станьте на облік у місцевому органі соціального захисту населення за місцем проживання, надавши документи:

- паспорт;

- посвідчення УБД;

- медичну довідка за формою 070/о.

3.                  Щороку використовуйте пільгу.

 

На зустрічі було обговорено питання налагодження співпраці та повідомлено контактну інформацію, за якою жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.
Анонси подій

Інформаційні послуги