Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Правопросвітницький захід для учасників АТО


Правопросвітницький захід для учасників АТО

29 жовтня 2019 року в приміщенні Козівського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Права захисників України», який проводила фахівець Козівського районного центру зайнятості Слівінська Ірина Михайлівна, на семінар були запрошені головний спеціаліст відділу Козівське бюро правової допомоги Пекар Оксана та директор Козівського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Кульбаба Наталя Михайлівна.

Під час семінару були розкриті такі питання як безоплатне отримання земельної ділянки, фахівці розповіли, що учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельних ділянок для: особистого селянського господарства; ведення садівництва; будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селах; індивідуального дачного будівництва; будівництва гаражів.

Також було розкрито питання безкоштовного медичного забезпечення, розповіли учасникам АТО  про безкоштовне першочергове зубопротезування, про путівки до санаторіїв для продовження лікування на основі висновку ВЛК, та про те, що учасники АТО можуть брати 1 раз на рік путівки  в санаторії Міністерства оборони та інші військові формування для себе та членів сімї, якщо сукупний дохід сімї в розрахунку на одну особу становить менше трьох прожиткових мінімумів, а також про безкоштовний проїзд.

Зокрема Пекар Оксана розповіла про пільги на оплату послуг ЖКГ та про те ,що одним з основних прав військовослужбовців є право на безоплатну правову допомогу.

Первинна правова допомога передбачає:      

- Отримання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань;
- Складення заяв, скарг та інших документів;
- Допомога в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації.

Вторинна передбачає:

- Захист у кримінальних провадженнях;
- Представництво в судах, інших державних  органах, органах місцевого самоврядування;
- Складання документів процесуального характеру стосовно питань, пов’язаних з соціальним захистом.

Як отримати безоплатну правову допомогу?

Для цього треба підготувати необхідні документи:

- паспорт громадянина України;
- ідентифікаційний номер;
- посвідчення учасника бойових дій.

Для того, щоб її отримати треба звернутись до найближчого центру з надання безоплатної правової допомоги чи територіального органу юстиції за місцем фактичного проживання, за адресою: смт. Козова, вулиця Дорошенка.
Анонси подій

Інформаційні послуги