Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

РОБОЧА ЗУСТРІЧ


РОБОЧА ЗУСТРІЧ

27 листопада 2019 року відбулася робоча зустріч в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Дзюбан У.М. із начальником Козівської ДПІ Козівського управління ГУ ДПС у Тернопільській області Пунько І.Ю. у приміщенні податкової інспекції.

Під час зустрічі було обговорено права та пільги, які надаються внутрішньо переміщеним особам, а саме право скористатися податковою знижкою щодо оренди житла. Платник ПДФО має право скористатися зазначеною вище податковою знижкою виключно за умови, що він та/або члени його сім'ї першого та другого ступенів споріднення:

·         не мають у власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої поза межами тимчасово окупованої території України;

·         не отримують передбачених законодавством України бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.

Розмір такої знижки не може перевищувати (у розрахунку на календарний рік) 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.

Для отримання податкової знижки платник податку - внутрішньо переміщена особа має подати до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку:

·         декларацію про майновий стан і доходи;

·         копію довідки про взяття  на облік внутрішньо переміщеної особи;

·         копію договору оренди житла;

·         платіжні та розрахункові документи, що підтверджують факт сплати;

·         заяву, в якій зазначені відомості щодо відсутності умов, які не дають право на отримання податкової знижки згідно з нормами законодавства.

На зустрічі було обговорено питання налагодження співпраці та повідомлено контактну інформацію, за якою жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.
Анонси подій

Інформаційні послуги