Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Правопросвітницький захід «Твої права – твій надійний захист»


Правопросвітницький захід

«Твої права – твій надійний захист»

 

09 грудня 2019 року в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Дзюбан У. М. в Геленківській загальноосвітній школі I ступенів для учнів провела правовий урок на тему: «Твої права – твій надійний захист» та розповіла, що згідно із Законом України «Про безоплатну правову допомогу», на безоплатну правову допомогу мають право діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту.

Які види послуг можуть надаватися дітям?

1)    захист, якщо неповнолітня особа порушила закон і потребує адвоката, то вона може розраховувати на безоплатного захисника, якого гарантує держава.

2)    представництво інтересів в судах, органах місцевого самоврядування та перед іншими особами: держава надає дітям безоплатного представника, якщо потрібно відстояти своє право на спадщину, відновити втрачені документи чи відстояти порушені соціальні гарантії та ін.

3)    складення документів процесуального характеру, у центрах безоплатної правової допомоги малечі можуть допомогти із написанням позовів, заяв, скарг та інших юридичних документів.

Якщо права дитини порушено, то захистом її інтересів займаються батьки. Саме батьки є законними представниками своїх дітей і без спеціальних довіреностей виступають на захист їхніх прав у судах. Представляти інтереси дитини можуть як обидва – батько й мати, так і один з них за домовленістю. Причому батьки повинні захищати права і інтереси дітей, а не свої.

Кожна дитина також має право сама зателефонувати на гарячу лінію системи безоплатної правової допомоги або безпосередньо звернутися до центрів безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією.

Жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги