Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Правопросвітницький захід «Захищай свої права»


Правопросвітницький захід

«Захищай свої права»

 

20 грудня 2019 року в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Дзюбан У. М. в Городищенській загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів для учнів 6 класу провела правовий урок на тему: «Захищай свої права» та розповіла, що згідно із Законом України «Про безоплатну правову допомогу», на безоплатну правову допомогу мають право діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту.

Якщо права дитини порушено, то захистом її інтересів займаються батьки. Саме батьки є законними представниками своїх дітей і без спеціальних довіреностей виступають на захист їхніх прав у судах. Представляти інтереси дитини можуть як обидва – батько й мати, так і один з них за домовленістю. При чому батьки повинні захищати права і інтереси дітей, а не свої.

Кожна дитина також має право сама зателефонувати на гарячу лінію системи безоплатної правової допомоги або безпосередньо звернутися до центрів безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією.

Учнів 6 класу зацікавили їх права, обов’язки, питання, що стосуються їх життя, і при вирішенні яких враховується їхня думка, весело наводили приклади ситуацій із застосування прав у повсякденному житті.

Жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги