Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

«Твої права – твій надійний захист»


«Твої права – твій надійний захист»

11 грудня 2019 року у Козівському будинку дитячої та юнацької творчості в рамках Тижня права проведено інформаційне заняття «Твої права – твій надійний захист». Уляна Дзюбан, в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, висвітлила питання правових стандартів у сфері захисту прав дитини, понять і сутності прав людини.

Вихованці народознавчого гуртка (кер. гуртка Галина Боднар), мистецтво живого слова (кер. гуртка Леся Ляхович), керівник драматичного гуртка Людмила Пляшко, культорганізатор Світлана Пекар, методист Любов Вітер отримали правові орієнтири та ознайомилися як поважати закон та права (власні і оточення). Гуртківці складали ілюстровані картинки з правами дітей та отримали розмальовки на правову тематику.

Тиждень права дозволить забезпечити формування правової свідомості вихованців, підвищити рівень знань щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя.
Анонси подій

Інформаційні послуги