Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Широкомасштабний захід Правовий всеобуч на тему «Кібербулінг»


Широкомасштабний захід

Правовий всеобуч на тему «Кібербулінг»

 

13 грудня 2019 року в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Дзюбан У. М. в Козівській загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів №2 для учнів 5-11 класів (близько 120 учнів) провела правовий всеобуч на тему: «Кібербулінг» та розповіла, що таке кібербулінг, його ознаки, різновиди, про небезпеку, яку він становить для дітей, попередила про відповідальність за його вчинення.

На завершення пояснила: «Не бійтесь захищати свої права, вони гарантовані законом! Статтею 3 Конституції України передбачається: «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». Також Статтею 28 гарантується право кожного громадянина на повагу до його гідності.

Згідно із Законом України «Про безоплатну правову допомогу», на безоплатну правову допомогу мають право діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту.

Кожна дитина також має право сама зателефонувати на гарячу лінію системи безоплатної правової допомоги або безпосередньо звернутися до центрів безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією.

Жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги