Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Ефективне ведення сільського господарства


Ефективне ведення сільського господарства
31 січня 2020 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю головного спеціаліста відділу «Козівське бюро правової допомоги» Пекар Оксани. Оскільки Тернопільщина – це сільськогосподарська область, де чи не кожен є власником земельного паю, тому темою зустрічі було питання оформлення договору оренди землі. Було розкрито особливості правильного укладання договорів на оренду земельних ділянок, повідомила присутнім про те, хто може здати пай в оренду, чи можна змінити або розірвати договір, строк його дії, умови реєстрації. Учасники заходу також дізналися та ознайомилися з листом-повідомленням про розірвання договору з орендарем.
Крім цього, провідний фахівець з проф. орієнтації відділу активної підтримки безробітних Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Слівінська Ірина повідомила присутніх про найбільш конкурентоспроможні напрямки діяльності, зокрема такі як розведення равликів, вирощування та збір лікарських рослин, ягід та фруктів, створення сімейних молочних ферм, відгодівля та продаж молодняку, птахівництво, риборозведення.
На семінарі прозвучало чимало цікавої інформації для сільських жителів, яка буде для них корисною.

А також головний спеціаліст розповіла про діяльність Козівського бюро правової дороги, які саме надаються послуги, та яким категоріям осіб надається представництво інтересів особи у суді  та повідомила  куди можуть звертатись жителі для отримання безоплатних правових послуг за адресою:

 смт. Козова, вулиця Дорошенка 3, та тел..:(03547) 2- 22 – 24. 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги