Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Мобільний консультаційний пункт в селі Ценів


Мобільний консультаційний пункт в селі Ценів

04 лютого 2020 року в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дзюбан У.М. було проведено виїзний прийом громадян у Ценівській сільській раді Козівського району.

Для жителів с.Ценів Козівського району було  висвітлено питання щодо діяльності Козівського бюро правової допомоги та про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

В ході виїзного прийому за безоплатною правовою допомогою до фахівця бюро звернулося 3 жителя села. Одне із запитань: про призначення пенсійної виплати у зв’язку із втратою годувальника? Згідно із статтею 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон) пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні. При цьому дітям пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.

У розмові з секретарем Ценівської сільської ради Уляна Дзюбан розповіла про порядок звернення громадян до бюро та перелік категорій, які мають право на звернення для безоплатної вторинної правової допомоги.

Жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг за адресою: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги