Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Консультування громадян в селі Геленки


Консультування громадян в селі Геленки

19 лютого 2020 року в приміщені Кривеньської сільської ради відбулась робоча зустріч з головою Кривеньської сільської ради Тиркало Софією Ігорівною  та головним спеціалістом відділу Козівське бюро правової допомоги Пекар Оксаною .

Також під час зустрічі Оксана Пекар надала жителям консультацію з приводу таких питань як, договір купівлі продаж, встановлення належності правовстановлюючого документа.

Відповідно до Цивільного Кодексу України статті 655, за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. Договір купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку (квартири) або іншого нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню, крім договорів купівлі-продажу майна, що перебуває в податковій заставі. Істотними умовами договору купівлі-продаж є предмет договору, ціна договору, кількість, якість, асортимент, комплектність товару. Перевірка додержання продавцем умов договору купівлі-продажу щодо кількості, асортименту, якості, комплектності, тари та упаковки товару та інших умов здійснюється у випадках та в порядку, встановлених договором або актами цивільного законодавства. 

Що зробити,якщо громадянин виявив невідповідність у правовстановлюючих документах?

В першу чергу необхідно звернутися до державного органу, який видав відповідний правовстановлюючий документ, з проханням виправити виявлену в ньому помилку.

У разі, якщо державна установа, яка видала цей документ, не може виправити допущену в ньому помилку, або така установа ліквідована, та архівні документи не збереглися, громадянин має право звернутися до суду з завою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

Така заява подається до місцевого загального суду за місцем проживання особи та в ній повинно бути зазначено:

1) який факт заявник просить встановити (факт належності особі правовстановлюючого документу) та з якою метою;

2) причини неможливості одержання або відновлення документів, що посвідчують цей факт;

3) докази, що підтверджують факт.

 До заяви додаються докази, що підтверджують викладені в заяві обставини.

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги