Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Лекція на тему: « Правовий захист дітей»


Лекція на тему: « Правовий захист дітей»

2 березня 2020 року в приміщенні Козівського будинку дитячої та юнацької творчості школяра відбулась лекція на тему: «Правовий захист дітей», який провела Дзюбан Уляна в.о. начальника відділу Козівське бюро правової допомоги.

Під час лекції фахівець розповіла діткам, що відповідно до статті 2 Закону України «Про охорону дитинства» Законодавство про охорону дитинства грунтується на Конституції УкраїниКонвенції ООН про права дитини, міжнародних договорах, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, і складається з цього Закону, а також інших нормативно-правових актів, що регулюють суспільні відносини у цій сфері.

Завданням законодавства про охорону дитинства є розширення соціально-правових гарантій дітей, забезпечення фізичного, інтелектуального, культурного розвитку молодого покоління, створення соціально-економічних і правових інститутів з метою захисту прав та законних інтересів дитини в Україні.

Основним принципом є те, що всі діти на території України, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я та народження дітей і їх батьків (чи осіб, які їх замінюють) або будь-яких інших обставин, мають рівні права і свободи, визначені цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Держава гарантує всім дітям рівний доступ до безоплатної правової допомоги, необхідної для забезпечення захисту їхніх прав, на підставах та в порядку, встановлених законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги.

Також наголосила діткам ,які ж вони мають права та обозязки,  та роздала буклетики.

 
Анонси подій

Інформаційні послуги