Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Особливості декларування


Особливості декларування

12 березня 2020 року в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дзюбан У.М. провела правовий захід «Особливості декларування 2020» для працівників Козівського відділу ДВС.

На даному заході було  висвітлено питання щодо діяльності Козівського бюро правової допомоги та про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу», про суб’єктів декларування, про особливості відображення відомостей про об’єкти декларування, транспортні засоби та грошові активи.

А також фахівець бюро розповіла, за якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування? Відповідно до частини другої статті 52 Закону в разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме: отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 ПМ, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному вебсайті Національного агентства. Виправлені повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування до Реєстру не подаються. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування подаються винятково в електронній формі, їх паперова копія не подається.

На кого поширюється дія вимог статті 52 Закону щодо подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані? Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подають суб’єкти декларування, які є службовими особами, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єкти декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, перелік яких затверджується Національним агентством (див. вище Роз’яснення щодо інформації про суб’єкта декларування). Інші суб’єкти декларування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подають.

Контактна інформація, за якою жителі Козівського району можуть звертатися для отримання безоплатних правових послуг: смт. Козова, вул. Дорошенка, 3, тел. (03547) 2-22-24.

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги