Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Проведення "Козацького кола" переноситься.

24.05.2019 | 12:27

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів нараду з питань оранізації проведення Міжрайонного ХVІІІ збору дитячо-юнацьких об’єднань «Козацьке коло-2019», запланованого на 25 травня 2019 року. В зв'язку з тим, що основними учасниками заходу є учні загальноосвітніх шкіл Лановецького та Теофіпольського районів, значним погіршенням погодніх умов (дощем) та невтішним прогнозом на території села Молотків та частини Хмельницької області, де заплановано проведення заходів, з метою недопущення масових простудних захворювань серед дітей, на нараді прийнято рішення про перенесення заходу попередньо на 28 травня.

more...

16 025,50 грн. зібрали мешканці Лановеччини взявши участь у Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця".

24.05.2019 | 12:20

Похожее изображениеЗ 1 по 30 квітня 2019 року в районі проходила 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи». Здійснювався збір коштів для купівлі кардіологічного обладнання в обласну дитячу клінічну лікарню. До збору коштів долучились працівники закладів загальної середньої освіти району, Лановецької міської ради, Борсуківської сільської ради, Лановецької районної центральної лікарні, організацій, державних установ та підприємств

more...

Проведено засідання комісії.

24.05.2019 | 10:39

Відбулося засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання під керівництвом першого заступника голови РДА Олександра Батожного.

more...

У День Героїв на Лановеччині поклали квіти на могили своїх земляків - сучасних Героїв АТО.

23.05.2019 | 11:22

Сьогодні Україна вшановує своїх Героїв! Бо нині - День Героїв, день пам'яті усіх, хто присвятив своє життя боротьбі за волю і незалежність України, хто загинув у цій непримиренній боротьбі.
Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно із головою районної ради Русланою Кушнір, першим заступником голови РДА Олександром Батожним, першим заступником міського голови Русланом Задереєм, керівником апарату РДА Андрієм Бенцаруком, освітянами, представниками громадськості поклав квіти на могили Героїв, полеглих в боях антитерористичної операції, Василя Борисевича та Юрія Коваля, і померлих учасників бойових дій АТО Сергія Бібка та Михайла Марчука. 

more...

Сьогодні пам'ятний день - 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

22.05.2019 | 12:33

Урочистості до дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі відбулися у Вербовецькій та Буглівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенівзагальноосвітній.

more...

У пріоритеті - захист прав та законних інтересів дітей.

22.05.2019 | 11:45

Світлина від Лановецька районна державна адміністрація.21 травня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Лановецької районної державної адміністрації під керівництвом голови адміністрації Юліана Сіранта. Слухались питання:
- про доцільність влаштування під опіку дитини, позбавленої батьківського піклування;
- про надання погодження на виїзд за кордон на відпочинок дитини із прийомної сім’ї у супроводі прийомної матері;
- про розгляд звернення прийомної сім’ї Кузнєцових.

За підсумками засідання комісія прийняла рішення,  спрямовані на соціальний захист прав та законних інтересів дітей.

more...

Ланівчани вшанували день перепоховання Тараса Шевченка.

22.05.2019 | 10:54

Сьогодні день перепоховання Тараса Шевченка в Україні. Рівно п'ять років тому у Ланівцях відкрили пам'ятник українському Пророку. З метою вшанування дати сповнення заповіту поета: "Як умру, то поховайте мене на могилі, серед степу широкого, на Вкраїні милій...", голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно з головою районної ради Русланою Кушнір, заступниками голів, головою громадської ради при райдержадміністрації Марією Романчук, головою районної організації ВУТ "Просвіта" Наталією Гамерою та почесним головою ГО Богданом Кукурузою, працівниками райдержадміністрації, районної та міської рад, представниками громадськості поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку.

more...

Відбулося засідання робочої групи щодо аналізу ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів та надр в районі.

21.05.2019 | 14:19

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів засідання робочої групи щодо аналізу ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів та надр в районі, у якому взяли участь начальник Лановецької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Юрій Батьковець, начальник агропромислового відділу районної державної адміністрації Ольга Ярмосюк та головний спеціаліст юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Оксана Тижук.

more...

Проаналізовано стан проведених з початку 2019 року в районі заходів з імунізації проти кору.

21.05.2019 | 11:15

З метою недопущення значного поширення серед мешканців Лановеччини захворюваності на кір, у райдержадміністрації створено районний штаб з організації профілактичних та протиепідемічних заходів з кору під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного. 
20 травня проведено його чергове засідання.

more...

Розроблена дорожня карта реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області

21.05.2019 | 08:44

https://vezha.net.ua/wp-content/uploads/2018/12/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0.jpegУ рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що здійснюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку,14-15 травня 2019 рокуу м. Києві відбувсясемінар-нарададля членів Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей при Тернопільській обласній державній адміністрації. На нараді обговорювалисярезультати досліджень, проведених консультантом з реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області, та на їх основі сформувалася «дорожня карта» додаткових заходівщодо попередження потрапляння дітей до інтернатних закладів.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif