Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

   

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Фестиваль професій до Тернопільського педуніверситету завітав Володимир Гройсман (фото)

24.09.2018 | 16:39

Фестиваль професій «Гостини в ТНПУ» стартував у Тернопільському педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Цікаві презентації факультетів і спеціальностей, захоплюючі експерименти та цікаві досліди, – все це приготували організатори для учасників та гостей дійства.

Завітав на Фестиваль професій Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.  Мета заходу – популяризація начального закладу та професій, які там можна освоїти.

more...

День діалогу з владою: У Тернополі стартував масштабний форум, участь у якому бере Прем’єр-міністр

24.09.2018 | 15:32

Протягом двох днів, 24-25 вересня, Тернопіль буде дискусійним майданчиком для напрацювання подальшого напряму розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Організовує захід Асоціація міст України. На форум запрошено близько 400 учасників – голови громад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

more...

Лілія Гриневич: У 2019 році має запрацювати механізм «гроші ходять за вчителем» для підвищення кваліфікації педагогів

24.09.2018 | 15:30

Мета Міністерства освіти і науки України – долучити кращих спеціалістів та максимально розширити можливості вчителя для підвищення кваліфікації. З 2019 року це планується зробити завдяки впровадженню механізму «гроші ходять за вчителем», коли педагог сам може обрати, де підвищити кваліфікацію, а держава за це заплатить. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сьогодні, 21 вересня 2018 року, під час візиту до Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка».

more...

На Тернопільщині Ґеорґ Мільбрадт оцінив результативність децентралізації

24.09.2018 | 15:00

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна провів офіційну зустріч зі спеціальним посланником Уряду Німеччини з питань реформ в Україні Ґеорґом Мільбрадтом.
«Щиро вітаю на тернопільській землі. Наш край забезпечив максимально сприятливі умови для реалізації реформи децентралізації, процес якої виключно добровільний. На даний час на Тернопільщині вже утворено 42 об’єднаних територіальних громад, ними охоплено 39% території області», — зазначив у привітальному слові очільник області.

more...

Проголосуйте. А якщо ні, тоді більше не обіцяйте цього ніколи - Глава держави вкотре закликав парламентарів скасувати депутатську недоторканність

24.09.2018 | 12:40

«Певен, що в партійні програми вже  у надцяте повписували обіцянку скасувати депутатську недоторканність», - зазначив Президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді.

Глава держави закликав депутатів проголосувати за скасування недоторканності.

more...

Степан Барна: Проща військовослужбовців об’єднує всіх, хто відстоює цілісність нашої держави.

24.09.2018 | 09:59

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/167289/42386859_1428520370584877_7188307547214839808_n.jpgВійськове паломництво до Зарваниці відбувається вже вдесяте. Особливим змістом воно наповнилося з початком війни на Сході країни. Тоді прощі до Марійського духовного центру стали місцем духовного відновлення і внутрішнього порозуміння для учасників АТО та їх родин, вшанування загиблих Героїв. Щороку проща до традиційного формату проведення має своє духовне наповнення, яке визначається цитатою Святого письма і змістом паломницьких заходів. Цьогоріч воїни зі всієї України молилися під гаслом «Дякую Богу, якому служу!».

more...

На семінарі для органів місцевого самоврядування району обговорено питання орендної плати за землю підприємствами лісового господарства.

21.09.2018 | 15:29

Про сплату за оренду землі підприємствами лісового господарства йшлось на нараді-семінарі з міським та сільскими головами, яку провели перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний  та голова районної ради Руслана Кушнір.

more...

Олександр Батожний привітав Георгія Мельника - наймолодшого бійця партизанського з’єднання Сидора Ковпака.

21.09.2018 | 15:20

З нагоди Дня партизанської слави перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, завідувач сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь, та начальник управління соціального захисту населення Лановецької райдержадміністрації Руслана Корнійчук привітали у Лановецькій комунальній центральній районній лікарні Мельника Григорія Харитоновича - активного громадського діяча, наймолодшого бійця партизанського об’єднання Сидора Ковпака. 

more...

Робочий візит першого заступника голови райдержадміністрації в Лановецьку комунальну районну центральну лікарню.

21.09.2018 | 14:40

Сьогодні, 21 вересня, під час робочої поїздки до Лановецької КЦРЛ перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний та завідувач сектору охорони здоров'я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь ознайомилися з ходом ремонтних робіт у терапевтичному відділенні.

more...

Про призначення житлових субсидій за новим порядком.

21.09.2018 | 12:32

З першого травня 2018 року прийнято новий порядок призначення житлових субсидій - нагадала заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Валентина Кладькова на  нараді-семінарі з міським та сільскими головами, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний спільно з головою районної ради Русланою Кушнір.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif