Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

На Лановеччині триває цикл зустрічей в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо індексації пенсій та готівкової виплати субсидій.

15.03.2019 | 16:02

Мешканці сіл Буглів та Вишгородок мали змогу сьогодні задати питання голові районної державної адміністрації Юліану Сіранту під час його приїзду у ці населені пункти з метою роз'яснень новинок законодавства у сфері пенсійних виплат та монетизації субсидії. Спільно з головою РДА відповіді на запитання селян давали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, заступник начальника управління - начальник відділу соціальних допомог та субсидій УСЗН райдержадміністрації Валентина Кладькова та завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Іван Дмитришин.

more...

Відбулася зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

15.03.2019 | 14:33

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Giorgio Zeljkovic (Італія), Mircea Matei (Румунія) та Мариною Краснопольською (Україна). 

Гостей цікавили питання проходження в районі процесів децентралізації, зокрема чи задоволені ними мешканці, чи є громади, які прагнуть доєднатись до ОТГ. Позитивно сприйняли відповідь про те, що у нас уже дві сільські ради прийняли такі рішення і мешканці ще двох населених пунктів на зборах громадян висловили своє бажання приєднатись до Лановецької ОТГ. 

more...

Відбулося засідання комісії.

15.03.2019 | 12:29

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

15.03.2019 | 11:23

При райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного відбулося засідання спостережної комісії, на якій розглядалися наступні питання: - про стан соціальної адаптації, трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання – інформувала директор Лановецкього районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Юзюк ; про стан організації виховної роботи з питань працевлаштування, навчання, поведінки в побуті з умовно-достроково звільненими особами – інформувала директор районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Світлана Філюк.

more...

Зустріч з мешканцями сіл Вербовець та Верещаки.

15.03.2019 | 08:20

Про індексацію пенсій та готівкову виплату субсидії за житлово-комунальні послуги йшлось на зустрічах, які провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний з мешканцями сіл Вербовець та Верещаки. Спільно з керівником, відповіді на запитання селян давали заступник начальника управління - начальник відділу соціальних допомог та субсидій УСЗН райдержадміністрації Валентина Кладькова та начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івашук.

more...

Відбулося публічне представлення головними розпорядниками коштів районного бюджету інформацій про використання бюджетних коштів за 2018 рік

14.03.2019 | 17:15

Сьогодні відбулося публічне представлення головними розпорядниками коштів районного бюджету інформацій про використання бюджетних коштів за 2018 рік за основними бюджетними програмами, яке провела начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Паламарчук за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кравчука.

more...

Відбулись заходи до Дня українського добровольця

14.03.2019 | 15:18

Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення йти добровольцями на захист східних кордонів нашої держави.

У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України постановою від 17.01.2017 року № 1822-VІІІ встановила День українського добровольця, який відзначатиметься щорічно 14 березня.

more...

Відбувся обласний семінар на тему: "Організація громадських робіт - ефективна форма тимчасової зайнятості безробітних"

14.03.2019 | 12:31

Голова районної державної адмністрації Юліан Сірант взяв участь в обласному семінарі на тему: "Організація громадських робіт - ефективна форма тимчасової зайнятості безробітних", який відбувся в залі Лановецької міської ради. Семінар провів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

more...

До уваги підприємців району!

14.03.2019 | 08:16

До уваги підприємців району!

20 березня 2019 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради відбудеться нарада з питань порядку здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин, які здійснюються Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за участю представників районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, Лановецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості, Лановецької ДПІ Кременецького управління ГУДФС у Тернопільській області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Запрошуємо всіх підприємців району взяти активну участь в роботі заходу.

 

 

Районна державна адміністрація

more...

На Лановеччині триває цикл зустрічей в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо індексації пенсій та готівкової виплати субсидій.

13.03.2019 | 16:51

Мешканцям села Бережанка розповіли про порядок готівкових виплат державної субсидії за житлово-комунальні послуги та індексацію пенсій. Відбулось це у місцевій школі під час зустрічі, проведеній з бережанчанами головою районної державної адміністрації Юліаном Сірантом спільно з першим заступником голови Олександром Батожним, заступником начальника управління - начальником відділу соціальних допомог та субсидій УСЗН райдержадміністрації Валентиною Кладьковою та начальником Лановецького відділу обслуговування громадян Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Людмилою Рейтор.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif