Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

 

 

.

22 січня о 13.00 год. з нагоди Дня Соборності України відбудеться зустріч на кордоні Лановецького району Тернопільської та Теофіпольського Хмельницької областей

 (район села Осники).

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Ланцюгу Єднання! Разом ми - Сила!

more...

Прес-служба повідомляє

Засідання комісії по призначенню житлових субсидій

18.01.2018 | 14:25

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів   засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Степан Барна ініціював перед Президентом України виплату стипендії доньці Віктора Гурняка

18.01.2018 | 13:52

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків», підготовлений Держкомтелерадіо.

Стипендії Президента України будуть призначені Юстині Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста Віктора Петровича Гурняка, та Олені Черніковій, 2014 року народження, доньці журналіста Олександра Юрійовича Чернікова. Виплату стипендії доньці Віктора Гурняка Юстині ініціював перед Президентом України Петром Порошенком голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Проведено робочу зустріч

18.01.2018 | 13:24

Відбулася робоча зустріч  працівників Лановецького районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації з керівником Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості та працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

18.01.2018 | 09:45

У 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Президент зауважив, що Україна високо цінує підтримку з боку Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку.

more...

В Лановецькому РБК відбудеться концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди

18.01.2018 | 09:23

23 січня в районному будинку культури в рамках заходів до Дня Соборності України о 12.00 год. відбудеться концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди.

more...

Відбулась нарада з питань надання земельних ділянок учасникам АТО

18.01.2018 | 09:09

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант провів нараду з питання забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх родин за участю керівника Громадської Спілки «Об'єднання учасників АТО Тернопілля» Дмитра Харчука, учасників АТО Лановеччини  та відповідальних працівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

more...

Відбулася комісія в райдержадміністрації

18.01.2018 | 08:46

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів засідання  спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.  

more...

Робочий візит в Білозірську сільську раду

18.01.2018 | 08:01

З робочим візитом у Білозірській ЗОШ І-ІІІ ступенів, комунальному дошкільному навчальному закладі с.Білозірка, який знаходиться в приміщенні  Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Молотківській ЗОШ І-ІІ ступенів17 січня  побували перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний  та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький з метою вивчення ситуації щодо температурного режиму в приміщеннях Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

more...

Участь у on-line нараді

17.01.2018 | 17:30

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант та представники Кременецького та Шумського районів беруть участь у on-line нараді щодо виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, яку проводять Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно із Міністерством охорони здоров’я України.

more...

Об’єднані територіальні громади західних областей України навчатимуться на Тернопільщині

17.01.2018 | 11:13

На Тернопільщині відбудеться навчання для представників об’єднаних територіальних громад заходних областей України. Перша сесія проекту «Школа локальної демократії» відбудеться у Тернополі 26-28 січня. Загалом, в рамках реалізації проекту, передбачено 3 навчальні сесії, освітня поїздка в Польщу та муніципальний форум.

Як повідомляють у Центрі розвитку громад, протягом першої сесії учасники розглянуть такі теми: особливості роботи органів місцевого самоврядування у процесі децентралізації; управління житлово-комунальним господарством в умовах реформування; методи впровадження інструментів участі (позитивні приклади інших міст); а також реєстрація громадської організації.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань