Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

 

 

  

Прес-служба повідомляє

Питання виділення земельних ділянок учасникам АТО - на контролі у голови райдержадміністрації.

27.04.2017 | 16:33

Про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій антитерористичної операції йшлось на нараді голови райдержадміністрації Юліана Сіранта.

more...

Відбувся прийом громадян головою РДА Юліаном Сірантом.

27.04.2017 | 15:09

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів прийом громадян. Мешканці населених пунктів звертались до голови з питаннями землекористування та землеволодіння, соціального захисту, добросусідських відносин.

more...

Про участь Лановеччини в акції "За чисте довіклля" йшлось на нараді у голови РДА Юліана Сіранта.

27.04.2017 | 14:56

Про проведення Дня благоустрою території населених пунктів району в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» йшлось на нараді голови райдержадміністрації Юліана Сіранта з заступником голови Володимиром Кравчуком, начальником Лановецького райавтодору Валерієм Носиком за участю Лановецького міського голови Романа Казновецького, працівників райдержадміністрації.

more...

У фінальних іграх з легкої атлетики перемогли Лановецькі та Якимівські школярі.

27.04.2017 | 14:43

25-26 квітня на центральному стадіоні м.Ланівці відбулися фінальні районні змагання з легкої атлетики на залік ХХІ Спортивних ігор учнівської молоді. Серед шкіл І-ІІІ ступенів І місце вибороли вихованці НВК «Лановецької ЗОШ №1 I-IІI ступенів-ліцей ім. Юрія Коваля»

more...

31-ті роковини Чорнобиля вшанували на Лановеччині.

26.04.2017 | 13:57

Біля каплички Божої Матері, спорудженої в честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, відбувся мітинг-реквієм. Представники громадськості, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району поклали квіти до підніжжя Фігури.

Перед учасниками мітингу виступили заступник голови районної ради Віталій Гресик та голова районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Михайло Мазур.

В церкві УАПЦ Святого Великомученика і Цілителя Панталеймона о. Іван відправив поминальний молебень за жертвами Чорнобильської трагедії.

more...

Робочий візит голови райдержадміністрації в Лановецьку комунальну районну центральну лікарню

26.04.2017 | 10:48

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант здійснив робочу поїздку до комунальної районної центральної лікарні  та ознайомився з  станом надання медичної допомоги жителям району і матеріальним забезпеченням закладу, оглянув прилеглу територію, щодо проведення благоустрою.

more...

Звернення голови райдержадміністрації Ю.Сіранта з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26.04.2017 | 08:26

Шановні краяни!

Шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

26 квітня 2017 року минає 31-ша річниця від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки.

З глибокою пошаною схиляємо голови перед Вами, шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Спасибі Вам, дорогі чорнобильці, за те, що Ви пройшли через це пекло, врятували світ від біди. На Вашому прикладі ми сьогодні показуємо молодому поколінню, як потрібно любити свою Батьківщину!

more...

МОЗ: Відтепер все медичне забезпечення Збройних сил України відповідатиме міжнародним стандартам

25.04.2017 | 16:38

Міністерство охорони здоров'я України спільно з Міноборони опрацювали проект наказу про Порядок постачання медичного майна Збройним Силам України в мирний час.

Забезпечення підрозділів військових частин (від медичного пункту до медичної роти) та навчальних баз і кафедр з військово-медичної підготовки до цього часу регламентувалося застарілими наказами та положеннями, розробленими ще за радянських часів.

З метою впровадження якісних змін в організацію постачання медичного майна ЗСУ у мирний час, спільна робоча група розробила новий механізм постачання. Відтепер забезпечення медичних підрозділів ЗСУ базуватиметься на стандартах НАТО та із дотриманням практики доказової медицини.

more...

Діти з зони проведення АТО можуть отримати спеціальний статус

25.04.2017 | 16:22
Кабмін затвердив Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок військових дій і збройних конфліктів.
Право на його отримання має дитина, яка в результаті військових дій і збройних конфліктів:
- отримала поранення, контузію, каліцтво;
- піддалася фізичному, сексуальному, психологічному насильству;
- була викрадена або незаконно вивезена за межі України;
- притягувалася до участі у діях воєнізованих або збройних формувань;
- незаконно утримувалася, в тому числі в полоні. more...

Ми повинні розуміти, що від наших рішень залежить доля людей - Вадим Боярський.

25.04.2017 | 14:20

В районі з робочим візитом побували заступник голови облдержадміністрації Олег Валов та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський. Спільно з головою райдержадміністрації Юліаном Сірантом керівники побували у Борсуківській сільській раді, ознайомились з проблемами місцевої  об’єднаної територіальної громади та надали консультації.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

Анонси подій