Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання районного конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів

12.11.2019 | 16:26

Відбулося засідання районного конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування №10-4 Ланівці-Москалівка, №10-5 Ланівці-Шушківці. №10-7 Ланівці-Шили, №10-3 Ланівці-Юськівці, №10-8 Ланівці-Чайчинці. Документи на участь у даному конкурсі подали три претинденти.

more...

Чергова оперативна нарада.

11.11.2019 | 12:40

Про шляхи вирішення проблем сьогодення, організацію виконання завдань, поставлених вищестоящими органами влади та стан проходження опалювального сезону в районі 2019/2020 йшлось на нараді першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного з заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Працівники культури Лановеччини відзначили сьогодні своє професійне свято.

08.11.2019 | 15:39

Працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали сьогодні з професійним святом перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір та начальник відділу культури РДА Марія Коб’юк. Кращим за професією вручено грамоти. Маса теплих слів звучала зі сцени під час святкового концерту. Вітали одні одних піснями, танцями, віршами та простими душевними виступами, жартували й веселились на славу!

more...

Керівника першої на Лановеччині сімейної молочної ферми Ірину Друзік ознайомили з основними нормами чинного законодавства.

08.11.2019 | 15:35

Заступник голови Володимир Кравчук провів робочу зустріч із керівником сімейної молочної ферми «Агромілк» Іриною Друзік, начальником управління Лановецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олександром Міняйлом та начальником Лановецької районної державної лікарні ветеринарної медицини Сергієм Шелестовським. До відома керівника новоствореної сімейної ферми доведені основні діючі норми чинного законодавства щодо діяльності ферми.

more...

Відбулося засідання клубу для учнівської молоді

08.11.2019 | 15:22

В Лановецькій районній філії відбулося чергове засідання  клубу для учнівської молоді «Моя майбутня професія». Цього разу учням було представлено творчу професію – флорист. Професію дизайнера-декоратора, що оформляє приміщення за допомогою живих чи засушених квітів та рослин, створює квіткові композиції до різноманітних свят, весіль, художньо оформлює подарунки.  

more...

Працівники РДА, районної ради та громадськість Лановеччини взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту.

08.11.2019 | 15:19

Всеукраїнський диктант національної єдності разом з усією Україною писали сьогодні державні службовці Лановеччини. За ініціативою громадської ради при райдержадміністрації, сприянні районної державної адміністрації, районної ради та районного методичного кабінету працівники органів влади, місцевого самоврядування та представники громадськості зібрались у сесійній залі. Голова громадської ради Марія Романчук привітала усіх із Днем писемності та мови, нагадала історію виникнення свята та зауважила, що мова є одним із найважливіших чинників, що лежать в основі народотворення, усвідомлення людей єдиною нацією з понад тисячолітньою історією та культурними традиціями. 

more...

Відбулося засідання комісії.

08.11.2019 | 15:13

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання. Розглянуто 161 звернення.

more...

Продовжується будівництво Борсуківської АЗПСМ.

07.11.2019 | 14:27

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний ознайомився з ходом робіт по будівництву амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що у селі Борсуки. Роботи здійснює ТзОВ «ТЕРБУДСЕРВІС», з яким укладено угоду на суму 8010460,85 гривень. Наразі завершено земляні роботи та влаштування фундаменту, мурування стін, приміщення перекрито. Здійснено монтаж електропроводки, все підготовлено для монтажу кондиціонерів. Продовжуються роботи з монтування системи водопостачання (встановлення сантехніки), монтажу системи опалення. Здійснюються внутрішні оздоблювальні роботи.

more...

В роботі сесії районної ради взяли участь керівники РДА.

07.11.2019 | 14:21

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, заступник голови Володимир Кравчук керівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в роботі двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання. З питань порядку денного депутатів інформували начальник фінансового управління РДА Ірина Паламарчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький, заступник начальника управління соціального захисту населення рапйонної державної адміністрації Валентина Кладькова.

more...

Яким буде бюджет МОЗ України у 2020 році та які визначили пріоритети

06.11.2019 | 16:48

У вівторок, 5 листопада, Уряд презентував проект Державного бюджету на 2020 рік до другого читання. Тепер його має ухвалити Верховна Рада. Всього на охорону здоров’я передбачається 113 млрд грн, що на 13% більше, ніж у Бюджеті 2019 року. Розповідаємо про фінансування програм охорони здоров’я у наступному році. 

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif