Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Перший заступник голови РДА Олександр Батожний взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС.

24.01.2020 | 14:29

Світлина від Тернопільська обласна державна адміністрація.Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний 23 січня  взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації.

more...

В інтересах дитини...

24.01.2020 | 14:27

Світлина від Лановецька районна державна адміністрація.Позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Лановецької районної державної адміністрації провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний. На порядоку денному розглянуто питання про доцільність влаштування під опіку дитини, позбавленої батьківського піклування. За підсумками засідання комісії прийнято відповідне рішення, яке спрямоване на соціальний захист прав та законних інтересів дитини.

more...

Разом із Днем Соборності України ланівчани святкувалм 80-річчя створення району.

22.01.2020 | 17:36

Під час відзначення Дня Соборності України теофіпольці привітали ланівчан із ювілеєм - 80-річчям створення Лановецького району, яке ми відзначили 17 січня цього року. Голова Теофіпольської районної ради Андрій Петринюк вручив вітальну адресу та побажав нам успіхів. Щиро подякував за добрі слова перший заступник голови Лановецької районної державної адміністрації Олександр Батожний.

more...

Відзначення Дня Соборності України

22.01.2020 | 17:03

День Соборності України Лановеччина і Теофіпольщина традиційно зустріли разом. Цього року до нас приєднався Збаразький район Тернопільської області. Гостей приймали ланівчани.
Після зустрічі на межі Тернопільщини та Хмельниччини делегації районів рушили до села Осники де поклали квіти до пам"ятника жертвам нацизму. У Другу світову усе чоловіче населення села розстріляли гітлерівці, а хати спалили. "Ще довго стояла кров на місці розстрілу і ніхто не наважувався її прибрати", - розказала директор Меморіального комплексу-музею "Молотківська трагедія" Оксана Борух. Пам"ятник тут постав значно пізніше. Саме до його підніжжя сьогодні лягли квіти, біля нього священики відправили панахиду, полеглим осниківчанам салютували військові.

more...

Схід і Захід разом!

22.01.2020 | 16:00

Cьогодні на межі Тернопільської та Хмельницької областей відбулись святкові заходи з нагоди Дня Соборності України.
Традиційно це свято урочисто відзначили і в нашому краї. Делегації Лановецького району Тернопільщини та Теофіпольського району Хмельниччини зустрілись на мосту через річку Жердь. Святкове дійство розпочалось із обміну короваями та спільним виконанням державного Гімну. Поблагословили учасників заходу священики Лановеччини та Теофіпольщини.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Олександра Батожного із Днем Соборності України!

22.01.2020 | 08:56

Шановні краяни! Сьогодні, 22 січня 2020 року,  ми відзначаємо 101-у річницю Соборності України. Цей день символізує єдність нашого народу. Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за наше спільне майбутнє.

more...

Відбулася нарада щодо виявлення незаконного грального бізнесу на Лановеччині.

21.01.2020 | 16:15

Заступник  голови райдержадміністрації Володимир Кравчук провів робочу нараду з відповідальними працівниками районної державної адміністрації, представниками поліції, начальником Лановецького ДПІ Кременецького управління Головного управління в Тернопільській області, заступником Лановецього міського голови, начальником Лановецького РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго»  щодо виявлення незаконного грального бізнесу на Лановеччині.  

more...

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

20.01.2020 | 15:45
У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).   more...

У центрі уваги - інтереси дитини.

17.01.2020 | 16:02

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного  відбулосяь позачергове засідання комісії при районній державній адміністрації з питань прав захисту дитини. Слухали питання:

- про довлаштування під опіку ще однієї малолітньої дитини;

- про доцільність влаштування  під опіку дитини-сироти в сім’ю опікуна.

more...

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного.

17.01.2020 | 15:18

17 січня минає 80 років з дня створення Лановецького району.

Як адміністративно-територіальна одиниця Тернопільської області район утворений 17 січня 1940 року. Протягом усіх цих років Лановеччина розвивалась і змінювалась. ЇЇ мешканці пережили Другу світові війну і відбудову господарства, усе те, чим жила Україна весь цей час. Та ми маємо свої здобутки і досягнення. Нам є ким пишатись.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif