Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік.

22.10.2018 | 16:51

Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти

18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

more...

«Пакунки малюка» отримали уже 30 тисяч родин.

22.10.2018 | 16:41

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня. «Пакунок» - це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.

more...

Зростання ціни на газ – вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися.

22.10.2018 | 16:29

Багато хто пам’ятає той час, коли Україна переживала кризові 90-ті. Стрімка інфляція, затримки з виплатою заробітної плати, високий рівень безробіття, потім перше різке знецінення української гривні – долар тоді зріс з 3-х до 5-ти гривень.

У 2018 році в Україну знову могла б повернутися в 90-ті. У 2006-2013 роках були взяті мільярдні доларові кредити, які не були тодішньою владою спрямовані на розвиток економіки, а були розтриньканні і витрачені на «проїдання». За цей час борг України був нарощений більш ніж на 50 млрд. доларів. Це річний бюджет України!

more...

7 основних змін у програмі житлових субсидій.

22.10.2018 | 12:00

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в Постанову №329.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

more...

Софія Близнюк: Тернопільщина готова до опалювального сезону

22.10.2018 | 10:11

Тернопільська область готова до опалювального сезону на 100% . Про це зазначила заступник начальника обласного управління житлово-комунального господарства і енергозбереження Софія Близнюк в ефірі програми «Актуально» на «Радіо Roks».

За її словами, рішення про початок опалювального сезону приймають органи місцевого самоврядування або районні державні адміністрації. За нормативно-правовими актами, підставою може стати середньодобова температура нижче 8 градусів упродовж трьох днів.

more...

У селі Іванківці Лановецького району відбулось відкриття та освячення пам’ятника воїнам УПА.

22.10.2018 | 07:56

21 жовтня, на Лановеччині, в с. Іванківці, відбулось відкриття та освячення пам’ятника воїнам УПА, в якому взяли участь заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, голова райдержадміністрації Юліан Сірант, депутат Тернопільської обласної ради Микола Риндюк, голова районної ради Руслана Кушнір, заступник голови Теофіпольської районної ради Роман Непотас , начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату Теофіпольської районної ради Ганна Якимовська, церковна громада, громадськість села та району.

more...

Відбувся військово-патріотичний вишкіл для молоді.

20.10.2018 | 10:25

З ініціативи Тернопільської обласної організації УСВА на базі Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст. до Дня захисника України, 76-ліття від початку формування Української повстанської армії та Дня українського козацтва відбувся навчальний військово-патріотичний вишкіл для молоді.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, Отаман козацько-десантного осередку, генерал-хорунжий українського козацтва Володимир Мосейко , сільський голова, вчителі школи, учні та мешканці села.

more...

Патріарх Філарет у Тернополі. Зустріч з журналістами

19.10.2018 | 15:24

Минулого тижня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Тернопільщину. Він побував у храмах на Кременеччині, а також оглянув, як триває будівництво кафедрального собору святих Костянтина та Єлени. Не оминув й питання Томосу.

Власне, про важливість створення єдиної помісної православної церкви, про шлях, яким Україна рухатиметься для того, щоб отримати довгоочікувану автокефалію, а також про важливу роботу як української церкви, так і Президента України у тому, щоб Вселенський Патріархат все ж розглянув таку можливість та розпочав процес надання Томосу українській церкві говорили із Святійшим Патріархом Київським і вієї Руси-України Філаретом представники тернопільських ЗМІ.

more...

Відбулося засідання комісії по призначенню субсидій

19.10.2018 | 14:49

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного проведено засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

19.10.2018 | 13:30

Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти

18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif