Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбувся військово-патріотичний вишкіл для молоді.

20.10.2018 | 10:25

З ініціативи Тернопільської обласної організації УСВА на базі Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст. до Дня захисника України, 76-ліття від початку формування Української повстанської армії та Дня українського козацтва відбувся навчальний військово-патріотичний вишкіл для молоді.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, Отаман козацько-десантного осередку, генерал-хорунжий українського козацтва Володимир Мосейко , сільський голова, вчителі школи, учні та мешканці села.

more...

Патріарх Філарет у Тернополі. Зустріч з журналістами

19.10.2018 | 15:24

Минулого тижня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Тернопільщину. Він побував у храмах на Кременеччині, а також оглянув, як триває будівництво кафедрального собору святих Костянтина та Єлени. Не оминув й питання Томосу.

Власне, про важливість створення єдиної помісної православної церкви, про шлях, яким Україна рухатиметься для того, щоб отримати довгоочікувану автокефалію, а також про важливу роботу як української церкви, так і Президента України у тому, щоб Вселенський Патріархат все ж розглянув таку можливість та розпочав процес надання Томосу українській церкві говорили із Святійшим Патріархом Київським і вієї Руси-України Філаретом представники тернопільських ЗМІ.

more...

Відбулося засідання комісії по призначенню субсидій

19.10.2018 | 14:49

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного проведено засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

19.10.2018 | 13:30

Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти

18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

more...

На Тернопільщині оголошено день жалоби у зв’язку із трагічною загибеллю десятків українців у Керчі

19.10.2018 | 09:20

Те, що сталося у Керчі в середу, 17 жовтня, важко осягнути здоровим глуздом: 18-річний хлопець влаштував теракт і розстріляв у місцевому політехнічному коледжі своїх однолітків, а також заклав вибуховий пристрій, який призвів до десятків смертей. Серед загиблих та постраждалих – студенти та працівники закладу. Ця трагедія не може залишати байдужими та не може не викликати реакції, адже потерпіли українці, їхні рідні та близькі. У зв’язку з цим на Тернопільщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни 19 жовтня оголошено Днем жалоби.

more...

Відбулося обстеження приватних підприємців на проедмет оформлення трудових відносин.

18.10.2018 | 16:11

Сьогодні, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кравчука районною робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення проведено обстеження приватних підприємців на предмет оформлення трудових відносин.

more...

Європейський день боротьби з торгівлею людьми сьогодні відзначили на Лановеччині.

18.10.2018 | 14:40

Європейський день боротьби з торгівлею людьми сьогодні відзначили на Лановеччині. Небайдужими громадянами, волонтерами та представниками державного сектору організовано вуличну пішу акцію «Хода за свободу» з метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

more...

Працівники Лановецького РЦСССДМ здійнили робочу поїздку на територію Снігурівської сільської ради.

18.10.2018 | 13:10

Сьогодні, спеціалістами Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд на територію Снігурівської сільської ради.

more...

Здійснення патронату над дитиною.

18.10.2018 | 12:45

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» від 16 березня 2017 року №148 запроваджено нову форму тимчасового догляду і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

more...

Уряд України ремонтує дороги Тернопільщини.

18.10.2018 | 12:39

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується. В бюджеті на 2019 рік передбачено більше 55 млрд грн, частина з яких піде на ремонт доріг Тернопільщини.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif