Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

21.05.2020 | 09:07

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Обговорено відновлення руху поїздів після карантину

26.05.2020 | 14:34

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Василя Бадищука  та голови районної  ради  Руслани Кушнір  з начальником ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської залізниці» АТ «Укрзалізниці» Володимиром Данилюком, у ході якої обговорили питання відновлення руху поїздів  між Тернополем і Ланівцями та перевезення осіб пільгових категорій.

more...

Забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів та недопущення домашнього насильства сім’ях на контролі в РДА

26.05.2020 | 14:30

З метою забезпечення прав дітей району в умовах проведення карантинних заходів начальник служби у справах дітей Тетяна Бельма та працівники Лановецького відділення поліції Кременецького відділу поліції ГУ НП в Тернопільській області постійно здійснюють контроль за умовами утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, проводять роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьками їх обов’язків, недопущення під час карантину перебування дітей на вулиці, на дитячих та спортивних майданчиках, в інших громадських місцях, а також залишення дітей без нагляду дорослих. Батькам наголошується про відповідальність, яку вони несуть за життя і здоров`я своїх дітей.

more...

Під час зустрічі обговорено основні питання щодо фінансування освітньої галузі району

26.05.2020 | 14:09

Сьогодні, 26 травня, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Важельська з робочим візитом відвідала та ознайомилась з роботою централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

more...

Увага! Важлива інформація!

26.05.2020 | 13:58

З 25 травня 2020 року відновлено пасажирські перевезення у приміському (внутрішньорайонному) сполученні. Рішення про це 25 травня прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Лановецькій районній державній адміністрації (Протокол №8).

more...

Умови виходу на дострокову пенсію за віком матері, яка виховує дитину-інваліда

26.05.2020 | 10:53

Статтею 115 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі –Закон)  передбачено, що матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку мають право на призначення дострокової пенсії за віком  після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу. При цьому, до числа осіб з інвалідністю з дитинства належать також діти з інвалідністю віком до 16 років.

more...

Розпочалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО

26.05.2020 | 10:13

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. 25 травня розпочався додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

more...

Президент триматиме на особистому контролі закупівлі засобів індивідуального захисту, які здійснюватиме МОЗ

26.05.2020 | 09:40

Президент України Володимир Зеленський триматиме на особистому контролі закупівлі засобів індивідуального захисту, які здійснюватиме Міністерство охорони здоров’я. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу.

more...

Мобілізувати всі сили, аби на достойному рівні провести весняну призовну кампанію,- Василь Бадищук

25.05.2020 | 17:36

Про проведення весняного призову на строкову службу у 2020 році обговорили сьогодні на нараді в голови райдержадміністрації Василя Бадищука. 
В ході наради наголос робився на тому, що потрібна максимальна зосередженість на виконанні завдань, які ставляться перед військкоматом та органами влади. А для цього потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами місцевих рад та правоохоронними органами. Очільник району звернувся до присутніх із проханням мобілізувати всі сили, аби на достойному рівні провести весняну призовну кампанію.

more...

Як організувати роботу дитячих садків на період карантину

25.05.2020 | 10:44

До дитсадків не впускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 0С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.

more...

На Лановеччині послабили карантинні заходи

25.05.2020 | 09:49

На позачерговому засіданні  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Лановецькій районній державній адміністрації розглянуто стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою СОVID-19 у Лановецькому районі та питання відновлення роботи громадського транспорту, дошкільних закладів, спортивних залів інше.

more...

Архів новин

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif