Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
               

 

   http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання районної міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень.

13.12.2018 | 16:33

Заступник голови Лановецької райдержадміністрації  Володимир Кравчук провів засідання районної міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Зустріч за “круглим столом” з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

13.12.2018 | 15:37

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлим образом тих, хто не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя. Саме в цей день було завершено будівництво саркофага над зруйнованим 4-м енергоблоком атомної електростанції та прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд.

more...

Відбулася робоча зустріч.

13.12.2018 | 14:42

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта, голови районної ради Руслани Кушнір з керівництвом Лановецької міської ради на якій обговорили питання співфінансування районних установ громадою, зокрема Лановецької КЦРЛ, комунальної установи "Центральна районна бібліотека для дорослих" та інших закладів культури, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району.

more...

Відбулося засідання комісії.

13.12.2018 | 11:35

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комісії по призначенню одноразової грошової допомоги громадянам при райдержадміністрації.

more...

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант відвідав з робочим візитом Снігурівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

12.12.2018 | 16:18

Голова районної державної адміністрації ЮліанСірант спільно із керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Бенцаруком відвідали Снігурівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В ході робочого візиту до навчального закладу Юліан Іванович поспілкувався з учнями, відвідав шкільну їдальню, спортзал, зустрівся з педагогічним колективом та обговорив актуальні питання розвитку освіти.

more...

Проведено виїзний день прийому громадян в Чайчинецькій сільській раді.

12.12.2018 | 16:07

Сьогодні відбувся виїзний день прийому громадян головою райдержадміністрації Юліаном Сірантом за участю керівника апарату райдержадміністрації Андрія Бенцарука на території Чайчинецької сільської ради.

more...

Ми маємо вчитись об’єднувати зусилля добробуту наших краян- Юліан Сірант

12.12.2018 | 10:51

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант провів робочу зустріч з Борсуківським сільським головою (ОТГ) Іваном Друзем та депутатами Борсуківської сільської ради на якій обговорили питання співфінансування районних установ громадою, зокрема Лановецької КЦРЛ, комунальної установи "Центральна районна бібліотека для дорослих" та інших закладів культури, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району.Участь у зустрічі взяв керівник апарату райдержадміністрації Андрій Бенцарук.

more...

Відбудеться бізнес-зустріч: “Тренди бізнесу 2019: персонал”.

11.12.2018 | 15:25

14 грудня 2018 року о 09:30 год. у приміщенні ресторану “Maxim” (м. Тернопіль, вул. Білецька, 1) відбудеться бізнес-зустріч: “Тренди бізнесу 2019: персонал”. Зацікавлених суб’єктів господарювання району просимо подати інформацію про учасників заходу до 12.12.2018 року в управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації на електронну адресу  38422960@mail.gov.ua. Попередня програма заходу додається.

more...

Обговорено забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

11.12.2018 | 14:28

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів нараду з питань забезпечення Воїнів учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства та будівництва житла.

more...

Робитиму все можливе задля звільнення українських моряків з російського полону – Президент.

11.12.2018 | 09:30

Президент Петро Порошенко наголошує, що використовував і надалі використовуватиме всі можливі засоби, аби звільнити українських моряків, які були захоплені у полон Росією.

Глава держави повідомив, що задля досягнення цієї мети навіть звернувся до очільника Української православної церкви московського патріархату. 

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif