Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

          http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/bannereip.jpg  

http://opda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/8.jpg

   

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На семінарі для органів місцевого самоврядування району обговорено питання орендної плати за землю підприємствами лісового господарства.

21.09.2018 | 15:29

Про сплату за оренду землі підприємствами лісового господарства йшлось на нараді-семінарі з міським та сільскими головами, яку провели перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний  та голова районної ради Руслана Кушнір.

more...

Олександр Батожний привітав Георгія Мельника - наймолодшого бійця партизанського з’єднання Сидора Ковпака.

21.09.2018 | 15:20

З нагоди Дня партизанської слави перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, завідувач сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь, та начальник управління соціального захисту населення Лановецької райдержадміністрації Руслана Корнійчук привітали у Лановецькій комунальній центральній районній лікарні Мельника Григорія Харитоновича - активного громадського діяча, наймолодшого бійця партизанського об’єднання Сидора Ковпака. 

more...

Робочий візит першого заступника голови райдержадміністрації в Лановецьку комунальну районну центральну лікарню.

21.09.2018 | 14:40

Сьогодні, 21 вересня, під час робочої поїздки до Лановецької КЦРЛ перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний та завідувач сектору охорони здоров'я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь ознайомилися з ходом ремонтних робіт у терапевтичному відділенні.

more...

Про призначення житлових субсидій за новим порядком.

21.09.2018 | 12:32

З першого травня 2018 року прийнято новий порядок призначення житлових субсидій - нагадала заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Валентина Кладькова на  нараді-семінарі з міським та сільскими головами, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний спільно з головою районної ради Русланою Кушнір.

more...

Школярі Тернопільщини створили символічного голуба миру.

20.09.2018 | 16:45

Сьогодні, напередодні Міжнародного дня миру, який відзначають 21 вересня, школярі Тернопільщини долучилися до флеш-мобу та створили символічного голуба, як втілення світла, чистоти, миру та спокою на землі.

У рамках всеукраїнської акції «Я хочу миру» діти прикрасили символічне дерево паперовими голубами, на яких написали теплі слова вдячності та побажання українським захисникам на Сході, які у нелегкий для країни час стали на захист її незалежності та суверенітету. Також школярі зобразили та розфарбували на папері власні долоньки.

more...

Приймальний бурякопункт у м.Ланівцях розпочинає роботу.

20.09.2018 | 16:16

Приймальний бурякопункт розпочинає роботу 21.09.2018 року. 

Прийом буряка проводиться з 8 до 18 год.

За повідомленням Миколи Садовського, приватного підприємеця, що надає послуги по збору цукрових буряків від мешканців району за 1 тонну цукросировини у заліковій вазі видаватиметься 60кг цукру. Отже селяни Лановеччини мають змогу доставляти солодкі корені на територію бувшого цукрового заводу, де обладнано бурякопункт.  

При собі потрібно мати копії таких документів:

Паспорта, довідки 3Д-ф, індефікаційного кода.

За додатковою інформацією звертатись за тел.096 640 09 25

more...

На Лановеччині відбулись командно-штабні тренування.

20.09.2018 | 15:17

Командно-штабні тренування з органами управління Лановецької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області проходять з метою визначення рівня готовності органів управління і сил цивільного захисту (далі ЦЗ) району до дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру мирного часу та в особливий період.; перевірки відповідності побудови цивільного захисту району до вимог Кодексу цивільного захисту України, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів обласної державної адміністрації; перевірки стану захисту територій та населення, готовність системи управління цивільного захисту району, стійкість системи звзку та оповіщення, організаці. проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних рообіт; відпрацювання злагодженості дій органів управління та сил ЦЗ району під час проведення практичних заходів з питань ЦЗ; надати практичну допомогу щодо реалізації законів України, нормативно-правових актів Кабінету Мінітрів України та обласної державної адміністрації з питань ЦЗ, організації залучення сил та засобів лановецької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до виконання завдань у сфері ЦЗ.

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 15:02

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/167164/oda_2471.jpgМісто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже 57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома.

more...

Управління Держпраці в області звертається до роботодавців належним чином оформляти трудові відносини з працівниками

20.09.2018 | 12:31

Подолання незадекларованої праці та детінізації заробітної плати є одним із пріоритетних напрямів діяльності Держпраці та її територіальних органів. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.

Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.

more...

Відбулося засідання комiсiї.

20.09.2018 | 11:20

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif