Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Дистанційний конкурс "Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад".


Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР) за підтримки Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” запрошує активних представників сільських та селищних територіальних громад до участі у дистанційному курсі “Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад”.

Під час навчання учасники дізнаються про ефективні сучасні інструменти комунікацій, здобудуть практичні навички формування комунікаційних стратегій у розвитку громад, отримають сертифікати та навчально-методичні матеріали та продовжать співпрацю у спільноті ВАССР.

Учасники повинні бути готовими представити свою територіальну громаду на порталі ВАССР, презентувати власні ідеї та надбання, успішні проекти (якщо такі є), а натомість отримають консультативну та інформаційну допомогу у реалізації запропонованих ідей на Порталі з управління знаннями.

Навчання проводиться на безоплатній основі, не потребує спеціальної фахової підготовки учасників, достатньо мати активний е-mail і постійний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися та працювати у зручний час.

Зареєструватися на участь у навчанні можна шляхом заповнення анкети через он-лайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/1G5m8c32ZLZHaW6V0097khcf0oeyY U4Efz9-BAQbwkO4/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link.

Навчання розпочинається 21 вересня 2015 рокуі триватиме 4 тижні.

Детальнішу інформацію щодо навчання можна отримати на веб-сайті ВАССР (http://vassr.org/node/2210), а також у координатора курсу Віталія Ключника (e-mail: vitalii.kliuchnyk@kp.org.ua) чи адміністратора за тел.: +380965866776.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif