Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Соціальний захист населення

Учасникам АТО


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.05.2019

Згідно наказу № 11-од від 22.05.2019р. заступника начальника управління – начальника відділу соціальних допомог та субсидій управління соціального захисту населення Лановецької районної державної адміністрації ТОВ «Примор'я» санаторій ім.Сергія Лазо включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам АТО.

 За додатковою інформацією звертайтеся в управління соціального захисту населення Лановецької РДА (тел. 2 13 80)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

·         Станом на 01.01.2019р. на обліку в управлінні  соціального захисту населення Лановецької райдержадміністрації перебуває 209 учасників бойових дій в АТО.  Працівниками управління проводиться певна робота щодо соціального захисту учасників бойових дій в антитерористичній операції, які мають  право на 75% знижку вартості користування житлово-комунальними послугами і 75% знижку  вартості твердого палива та скрапленого газу, з них 8 інвалідів війни, які мають право на 100% знижку  вартості твердого палива та скрапленого газу і 100% знижку вартості користування житлово-комунальними послугами.

    На обліку в управлінні перебуває 3 учасника війни в АТО,  6 членів сімей загиблих учасників АТО (Борисевич І.Р.- вдова, Коваль І.М. - мати, Коваль С.М.- вдова  (в тому числі 2 неповнолітніх дітей), Бібко К.І.- вдова) та 1 вдова померлого учасника АТО- Марчук О.В., які користуються 50% знижкою вартості  житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу.

     Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 01.01.2019 року було видано 2 посвідчення члена сім'ї загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції (АТО),  4 посвідчення інваліда війни з числа учасників АТО,  продовжено термін дії 4 посвідчень інваліда війни з числа учасників АТО, 3 учасника АТО пройшли курс санаторно-курортного лікування (в т.ч. 1 інвалід війни з числа учасників АТО), 6 учасників АТО пройшли курс психологічної реабілітації (в т.ч. 1 інвалід війни з числа учасників АТО). 

     Станом на 01.01.2019р. відповідно до розпоряджень голів райдержадміністрації та районної ради  «Про виділення матеріальної допомоги» згідно «Районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення АТО на 2015-2019 роки», враховуючи рішення комісії по призначенню одноразових грошових допомог громадянам при райдержадміністрації виплачено:

   - матеріальну грошову допомогу в сумі  24 тис. грн. 46 учасникам бойових дій в АТО;

    Згідно «Обласної програми підтримки осіб, які брали участь  в  антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення АТО на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням Тернопільської ради від  09.04.2015р. №1904 станом на 01.01.2019р.  виплачено:

   - щомісячну допомогу ,  як члену сім?ї загиблого учасника АТО на суму 6000,00 грн. Борисевич І.Р.- вдові та на суму  6000,00 грн. Борисевич Г.І. - матері загиблого учасника бойових дій в АТО;

    - щомісячну допомогу, як члену сім?ї загиблого учасника  АТО   на суму   18000,00 грн.   Коваль С.М.- вдові (в тому числі двом неповнолітнім дітям) та Коваль І.М.- матері загиблого учасника бойових дій в АТО на суму  6000,00 грн.

 

 

Начальник відділу обслуговування

інвалідів,  ветеранів війни, праці та контролю за

правильністю призначення та виплати пенсій                                            Світлана  Бердар
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif