Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Спостережна комісія

Аналіз діяльності спостережної комісії при районній державній адміністрації у IІ півріччі 2017 року.


1. Протягом ІІ півріччя 2017 року було проведено 6 засідань спостережної комісії при районній державній адміністрації на якому  розглядалися питання:

            - Про підсумки роботи спостережної комісії при райдержадміністрації за І півріччя 2017 року.

- Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань соціальної адаптації осіб умовно-достроково звільненим з місць позбавлення волі

         - Про розгляд поведінки осіб, умовно-достроково-звільнених від відбування покарання.

         - Про стан роботи Лановецького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді з  питань соціального супроводу за дітьми та молоддю, які відбувають покарання не пов’язане з позбавленням волі та умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі.

         - Про розгляд заяв та звернень.

         - Про стан організації роботи з питань працевлаштування та навчання умовно-достроково звільненими особами. 

         - Про надання послуг особам, які умовно-достроково звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров'я району.

         - Про стан соціальної адаптації, трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

         - Про розгляд заяв та звернень.

         - Про забезпечення надання особам, звільненим з місць позбавлення волі – хворим на туберкульоз, лікувально-профілактичної та санітарної допомоги.

         - Працевлаштування умовно-достроково звільнених від відбування покарання, виконання ними трудових обов’язків.

         - Про підсумки роботи спостережної комісії при райдержадміністрації за 2017 рік.

         - Про затвердження плану роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на перше півріччя 2017 року.

         - Сприяння соціальної адаптації умовно-достроково звільнених осіб , що перебувають на постійному місці проживання.

Прийняті рішення: 

- Секретару спостережної комісії при райдержадміністрації продовжувати співпрацю з Лановецьким ВП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області стосовно збірки облікової роботи осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

- Затвердити план роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на І півріччя 2018 року.

- Всю подану інформацію взяти до відома.

2. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання:

У ІІ півріччі 2017 року до спостережної комісії при районній державній адміністрації звернень від громадян чи повідомлень із закладів пенітенціарної служби не надходило.

Станом на 21 грудня 2017 року в спостережній комісії при райдержадміністрації особи умовно - достроково звільнені від відбування покарання - на обліку не стоять.

3. Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян:

При надходженні повідомлення з установ виконання покарань щодо умовно – достроково звільнених від відбування покарання осіб – проводиться вивчення умов проживання членів родини засуджених з метою покращення соціальної адаптації в суспільстві.

4. Організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання:

-     кількість осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, що перебувають на обліку - 0, взятих на облік - 0, знятих з обліку - 0;

5.  Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання:

У Лановецькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді впродовж 2017 року під соціальним супроводом центру перебувала 1 сім’я ,  в якій виховується неповнолітній, схильний до правопорушень. В ході супроводу сім’ї надано ряд соціальних послуг, проведено соціально-педагогічні бесіди щодо особливостей виховання дітей, дотримання дисципліни та режиму дня, єдності та вимог до сина.

         Для працевлаштування таких осіб підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Роботодавці самостійно розраховують квоту та забезпечують працевлаштування громадян, які належать до конкурентоспроможних на ринку праці.У липні - грудні 2017 року  умовно- достроково звільнені особи за послугами у районний центр зайнятості не звертались.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                        О.М.БАТОЖНИЙ

 

 

Головний спеціаліст з питань

мобілізаційної роботи апарату

районної державної адміністрації                                     Д.І.Гордій
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій