Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Гуманітарна та соціальна сфери / Освіта

Мережа освітніх закладів району.


Діяльність відділу освіти Лановецької райдержадміністрації, районного методичного кабінету, педагогічних колективів установ освіти району спрямована відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту", "Про позашкільну освіту", "Про охорону дитинства", указів Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні", "Про додаткові заходи щодо підвищення якості в Україні", постанов Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, наказів Міністерства освіти і науки України, державних, обласних і районних освітніх програм, інших законодавчих та нормативно-правових документів про освіту.

Для задоволення потреб населення в освітніх послугах у районі створено відповідну мережу дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів. У районі функціонує 25 дошкільних навчальних заклади, з них 3 - в місті Ланівці, 22 - у сільській місцевості, у яких виховується 806 дітей дошкільного віку, По району всіма формами здобуття дошкільної освіти охоплено 823 дітей.

Станом на січень 2017 року функціонує 27 загальноосвітніх навчальних заклади, з них 8 - загальноосвітніх шкіл МИ ступенів; 11 - загальноосвітніх шкіл І-ІІступенів; 8 - загальноосвітніх шкіл I ступеня, у яких навчається 2451 учнів. У навчальних закладах району створені умови для здобуття школярами повної загальної середньої освіти, гарантується можливість денного, індивідуального навчання учнів, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами (дітей з вадами фізичного та психічного розвитку, в тому числі дітей-інвалідів), здобуття освіти екстернатною формою та у класах очно-заочного навчання.

Загальноосвітні навчальні заклади Лановецького району

№ п/п

Назва школи

Прізвище, ім’я, по- батькові

Електронні адреси

телефону

1.

НВК

«Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІст- ліцей» імені Ю.Коваля

Бондарець Валерій Михайлович

lanzosh1 @ram bler. ru

2-11-92

2-12-21

2.

Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Рубець Володимир Іванович

lanzosh2@ukr.net

2-12-28

3.

Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гераймович Антоніна Миколаївна

bilozirka zosh@ukr.net

3-51-74

3-51-89

4.

Буглівська ЗОШ І-ІІІ ст

Мельничук Світлана Миколаївна

bualivzosh@rambler.ru

4-85-40

5.

Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Герасимчук Руслан Володимир

verb zosh@ukr.net

4-45-40

6.

Вишгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Бойко Андрій Богданович

wshaorodok@ukr. net

4-96-88

7.

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шандрук

Володимир Васильович

sniaschool@ukr.net

4-43-23

8.

Юськовецька ЗОШ І-ІІІ ст

Дарморост Віктор Павлович

vuskivci@ukr.net

4-36-40

9.

Бережанська ЗОШ І-ІІ ст.

Білобровець Ігор Аркадійович

berea zosh@ukr.net

3-75-43

10.

Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ст.

Кушнір Ігор Ярославович

vanschool@ukr.net

4-57-40

11.

Верещаківська ЗОШ І-ІІ ст.

Чернова Оксана Володимирівна

vereshchakv@ukr.net

4-53-40

12.

Загірцівська ЗОШ І-ІІ ст.

Серафим Олексій Михайлович

zahirtsi.osvita@ukr. net

4-71-40

13.

Іванковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Паламарчук Микола Хтодосович

ivankivzi@ukr.net

4-83-40

14.

Карначівська ЗОШ І-ІІ ст.

Куліш Тетяна Василівна

dunser11 @amail.com

4-34-27

15.

Лопушенська ЗОШ І-ІІ ст

Сапіжук Тетяна Василівна

dunser11 @amail.com

4-37-40

16.

Молотківська ЗОШ І-ІІ ст.

Антощук Лариса Петрівна

molotkiv@i.ua

4-32-40

17.

Москалівська ЗОШ І-ІІ ст.

Поплавський Юрій Мар'янович

moskal ivka@ukr. net

4-61-40

18.

Чайчинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Насадюк Василь Степанович

chavch zosh@ukr.net

4-73-40

19.

Якимівська ЗОШ І-ІІ ст.

Войцещук Сергій Олександрович

vakimivci@ukr.net

4-51-92

4-51-32

20.

Волицька ЗОШ І Ст.

Домчук Галина Анатоліївна

 

3-31-92

21.

Влащинецька ЗОШ І ст.

Мотельницька Лариса Богданівна

Motelnicka-

Larisa@vandex.ru

4-96-14

22.

Грибівська ЗОШ І ст.

Шпільман Валентина Анатоліївна

aribovazoch@ukr.net

3-27-19

23.

Гриньківська ЗОШ І ст.

Фільварочна Лілія Олексіївна

агіпкі zosh@ukr.net

 

24.

Жуковецька ЗОШ І ст.

Кулик Галина Степанівна

zhukivci zosh@ukr.net

3-75-01

25.

НВК

«Краснолуцька ЗОШ І ст.- дитячий садок»

Сняткова Тетяна Іванівна

 

4-87-40

26

Пахинська ЗОШ І ст.

Євдокімова Ольга Вікторівна

 

4-34-12

27.

Печірнянська ЗОШ І ст..

Розевик Людмила Богданівна

оесЫгпа zosh@ukr.net

3-47-40

 

 

Дошкільні навчальні заклади Лановецького району

П/П

Назва дошкільного навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батькові завідувача ДНЗ

Телефон

1.

Лановецький міський КДНЗ «Ромашка»

Королькова Степанида Пилипівна

2-11-02

2.

Лановецький міський КДНЗ «Берізка»

Чубик Руслана Григорівна

2-19-42

3.

Лановецький міський КДНЗ «Сонечко»

Голишева Марія Василівна

5-13-59

4.

Білозірський КДНЗ Лановецької районної ради Тернопільської області

Бойчук Марія Михайлівна

 

5.

Люлинецький КДНЗ «Пролісок»

Ліщук Ольга Ярославівна

 

6.

Вербовецький КДНЗ

Штонь Лідія Вікентіївна

 

7.

Вишгородоцький КДНЗ «Ромашка»

Андреєва Людмила Юріївна

 

8.

Снігурівський КДНЗ «Сонечко»

Чмуда Людмила Ярославівна

 

9.

Юськовецький КДНЗ «Сонечко»

Карпюк Оксана Володимирівна

 

10.

Ванжулівський КДНЗ

Устішин Оксана Борисівна

 

11.

Михайлівський КДНЗ «Пролісок»

Аксьонова Надія Михайлівна

 

12.

Іванковецький КДНЗ

Черешнюк Алла Тарасівна

 

13.

Лопушненський КДНЗ «Струмочок»

Кравчук Тетяна Петрівна

 

14.

Молотківський КДНЗ «Сонечко»

Остапчук Тетяна Олександрівна

 

15.

Москалівський КДНЗ «Сонечко»

Бобелюк Галина Петрівна

 

16.

Печірнянський КДНЗ

В.о. Юнік Лариса Миколаївна

 

17.

Чайчинецький КДНЗ «Барвінок»

Васючка Алла Ярославіна

 

18.

Якимівський КДНЗ «Росинка»

Кохановська Віра Григорівна

 

19.

Грибівський КДНЗ «Берізка»

Данилюк Юлія Володимирівна

 

20

Влащинецький КДНЗ

Петровська Галина Олександрівна

 

21.

Оришковецький КДНЗ "Теремок"

Трач Зоряна Ігорівна

 

22

Осниківський КДНЗ

Юросюк Оксана Павлівна

 

23

Краснолуцький навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня- дитячий садок»

Сняткова Тетяна Іванівна

 

24

Верещаківський КДНЗ «Малятко»

Хращевська Галина Андріївна

 

25

Шилівський КДНЗ «Пролісок»

Гойдало Лариса Олександрівна