Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

На території Лановецької міської ради (ОТГ) тривають роботи у зоологічному парку

01.06.2020 | 17:36

Даний проект реалізується за рахунок Державного фонду регіонального розвитку із співфінансуванням з міського бюджету . Загальна кошторисна вартість проєкту – 12 553,024 тис.грн.

Голова районної державної адміністрації Василь Бадищук спільно з міським головою Романом Казновецьким оглянули стан проведення робіт по реалізації проекту «Організація території Лановецького зоологічного парку місцевого значення «Лановецький зооботсад» в м.Ланівці Тернопільської області – будівництво».

more...

Аграріям Тернопільщини компенсували заборгованість за придбану сільгосптехніку

01.06.2020 | 16:58

Уряд повернув заборгованість з фінансування бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” у 2020 році за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

more...

Дітей чужих не буває - Олексій Філюк.

01.06.2020 | 16:38

Всі діти мають право на сім’ю. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Та, на жаль, не всі мають можливість зростати в своїй біологічній родині. На щастя, є люди, для яких чужих дітей не буває. Серед них – священник Олексій Філюк. 

more...

Уряд ухвалив низку рішень щодо захисту дітей

01.06.2020 | 15:50

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні у понеділок, 1 червня, ухвалив низку рішень щодо захисту дітей. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль нагадав, що сьогодні Україна та весь світ відзначають День захисту дітей. «Моє переконання - увага до дітей повинна бути на найвищому державному рівні, адже саме вони згодом становитимуть основу нашої країни. Саме вони будуть продовжувати будувати Україну», - зазначив він.

more...

На Тернопільщині придбали будинок для багатодітної сім`ї

01.06.2020 | 15:18

Багатодітна сім`я Марини та Руслана Гуменюків з Лановеччини переїхала у новий будинок, що в смт. Велика Березовиця Тернопільського району.
Як повідомив начальник служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації Ростислав Дрозд, зручне і просторе житло придбане за кошти державної субвенції для облаштування дитячого будинку сімейного типу.

more...

1 червня- Міжнародний день захисту дітей!

01.06.2020 | 15:10

В рамках районного марафону «З турботою про дитину» та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей голова районної державної адміністрації Василь Бадищук, голова районної ради Руслана Кушнір, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Калітон та Лановецького районного відділення поліції Михайло Ревезюк завітали з привітаннями і подарунками в сім’ю опікуна Наталі Загроцької та її чоловіка Ярослава, які виховують 1 рідну дитину, 1- усиновлену і 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, більшість з яких - з особливими потребами. У цій сім‘ї вихованці отримують родинне тепло та турботу, справжню батьківську любов та опіку.

more...

Важко залишитися байдужим, якщо хоч раз побував у цій прекрасній місцині (відео)

01.06.2020 | 12:31

У мальовничому куточку Тернопілля, на межі трьох районів - Лановецького, Шумського і Кременецького у с. Борщівка, поблизу озера з цілющою водою ось уже 35 років зустрічає гостей з усіх куточків України «Оздоровчий табір «Лісова казка». Сьогодні - це комунальне підприємство Лановецької районної ради. Завдяки зусиллям Лановецької районної ради, райдержадміністрації «Лісова казка» стала власністю громади району і зараз впевнено добивається хороших результатів по відпочинку та оздоровленню дітей в області.

more...

Участь працівників РДА у засіданні ,,круглого” столу на тему: „Забезпечення дотримання прав дітей в умовах карантину”

01.06.2020 | 12:20

З метою привернення уваги суспільства до проблеми дотримання прав дитини та удосконалення роботи суб’єктів соціального - правового захисту дітей щодо дотримання прав та законних інтересів дітей, а також запобігання розповсюдженню правопорушень, злочинів, шкідливих звичок у дитячому середовищі та покращення роботи з батьками щодо виховання дітей працівники райдержадміністрації беруть участь у засіданні ,,круглого” столу на тему: „Забезпечення дотримання прав дітей в умовах карантину” в рамках обласного марафону ,,З турботою про дитину” з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

more...

Денис Шмигаль: Нова угода з МВФ дозволить Україні спокійно долати наслідки коронакризи

01.06.2020 | 11:50

Рішення Міжнародного валютного фонду по програмі stand by Україна очікує 5 червня.

Про це в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

more...

Голова РДА здійснив робочий візит в Борсуківську ОТГ

01.06.2020 | 11:45

Голова районної державної адміністрації Василь Бадищук, начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Василь Гудзь ознайомилися з проектом будівництва закладу дошкільної освіти по вулиці Шевченка, в селі Борсуки Лановецького району Тернопільської області, який планується реалізувати протягом 2020-2021 років. Загальна кошторисна вартість проєкту – 15 млн. 687 тис 138 грн. Фінансування з місцевого бюджету 20%.

more...
Усього: 8381
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif