Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
 

Про головне

Герої Небесної Сотні заплатили найвищу ціну за те, щоб сьогодні ми мали право вибору

20.02.2017 | 11:12

Шановні краяни, дорогі співвітчизники!

Сьогодні, 20 лютого ми вшановуємо скорботну, пам’ятну дату — День Героїв Небесної Сотні, яка стала однією з кривавих сторінок історії України.
Революція Гідності увіковічнила справжніх Героїв, які відстоювали європейські цінності й віддали своє життя за Україну. Серед перших Героїв Небесної Сотні — шестеро жителів Тернопільщини, яких ми пам’ятаємо поіменно та схиляємо голову перед кожним із них. Вони заплатили найвищу ціну за те, щоб сьогодні ми мали право вибору. Не вагаючись, пішли на самопожертву й віддали життя заради європейського майбутнього України.

more...

Архів гарячих новин

  

Події дня

Учасник Революції Гідності став радником голови обласної державної адміністрації (відео)

20.02.2017 | 15:49

Учасника Революції Гідності, жителя Тернопільщини Богдана Брича призначено радником голови Тернопільської обласної державної адміністрації на громадських засадах.
Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна 20 лютого.

«Для нас дуже важлива підтримка людей, які брали активну участь у акціях протесту під час Революції Гідності у 2014 році. Я переконаний, що не прислухатися до думки цих  людей було б неправильно. Тому в нашій області, як і в інших регіонах, згідно з дорученням Президента України Петра Порошенка, призначено радника голови обласної державної адміністрації на громадських засадах.

more...

Степан Барна: У питаннях екології важливо максимально відійти від формалізму і зосередитися на результаті

20.02.2017 | 14:22

По-справжньому свідомі громадяни зможуть дбати про екологію ефективніше від будь-якого контролюючого органу. Важливо, щоб в районах та громадах Тернопільської області була не тільки налагоджена взаємодія з Державною екологічною інспекцією, але і з’явилися відповідні спеціалісти на місцях. Про це зазначив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«Питань, пов’язаних з екологією є дуже багато. Зрозуміло, що фахівці Держекоінспекції фізично не в силі покрити усю територію області, тим більше що окремі питання потребують детального вивчення.

more...

Відділенням Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області врегульовано стан соціально-трудових відносин на 74 підприємствах краю

20.02.2017 | 14:00

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області у співпраці з Тернопільською обласною державною адміністрацією здійснюються заходи щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів, врегулювання конфліктних ситуацій, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин, зменшення соціальної напруги, своєчасного вирішення трудових конфліктів правовим шляхом з метою забезпечення соціальної стабільності в області, реалізації конституційних прав і гарантій працівників, підвищення рівня правової культури сторін соціального діалогу.
Упродовж 2016 року відділенням НСПП здійснювались заходи по врегулюванню 37 (2 на територіальному рівні та 35 на виробничому рівні) випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин на 130 підприємствах області із загальною кількістю штатних працівників 5903 особи.

more...

Меморандум про співпрацю уклали Відділ туризму Тернопільської ОДА та Асоціація ділового туризму України

20.02.2017 | 13:52

Відділ туризму Тернопільської облдержадміністрації та Асоціація ділового туризму України підписали Меморандум про співпрацю.
Підписанням даного документу сторони виразили готовність та намір співпрацювати у сфері всебічного сприяння та формування умов для розвитку ділового туризму та індустрії зустрічей в Тернопільській області.
«Діловий туризм – це один із найперспективніших  напрямків сучасного туризму і розвивається він доволі стрімко. Створення інфраструктури ділового туризму, насамперед, сприятиме всебічному розвитку Тернопілля. Наша держава впевнено розвивається на ринку ділового туризму, вже зроблені певні кроки щодо укріплення своїх позицій.  

more...

В громадах Тернопільщини пропонують обирати «еко-шерифів»

20.02.2017 | 11:53

У кожній громаді повинна бути особа, відповідальна за екологічну безпеку. Визначити таких спеціалістів на місцях запропонував начальник Державної екологічної інспекції у Тернопільській області Едуард Ференц під час щотижневої наради Голови ОДА з керівниками районів та ОТГ.

За його словами, реформа екологічної служби передбачає запровадження в Україні посади екологічного шерифа. Такий намір був раніше озвучений Міністерством екології та природних ресурсів. Еко-шерифи мали б обиратися місцевими громадами на сесіях сільських та міських рад.

more...

Тернополянки Анастасія Меркушина і Олена Підгрушна здобули срібні нагороди чемпіонату світу з біатлону

20.02.2017 | 10:32

Наші біатлоністки Анастасія Меркушина і Олена Підгрушна у складі збірної України вибороли друге місце у жіночій естафеті на чемпіонаті світу у Австрії. Гонка відбулася 17 лютого у Хохфільцені. Перші два етапи подолали Ірина Варвинець та Юлія Джима. А другу частину гонки успішно провели тернополянки. Третій етап пробігла наймолодша учасниця команди Анастасія Меркушина. А завершила гонку уже традиційно капітан команди – Олена Підгрушна.

more...

Зміни щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників АТО

20.02.2017 | 10:28

З 06.02.2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» від 18.10.2016 № 1683-VIII (далі – Закон 1683).

more...

У 2017 році збільшено обсяги освітньої та медичної субвенції - на 8 і 11 млрд грн відповідно

20.02.2017 | 10:23

Доходи до місцевих бюджетів за 2015 рік склали 99,8 млрд гривень. У 2016 році ця цифра вже склала 144 млрд грн, що на 16% більше, ніж було закладено місцевою владою. Також додатково до місцевих бюджетів надійшло 49 млрд грн. Це результати розпочатої в 2014 році реформи децентралізації, і ці показники будуть збільшуватися.  На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на з’їзді Української асоціації районних та обласних рад.

more...

Про відшкодування витрат за пільговий проїзд йшлося на нараді в ОДА

20.02.2017 | 10:18

Під керівництвом  першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Крисака 17 лютого  відбулася нарада з питань відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
В нараді взяли участь представники управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації, департаменту фінансів облдержадміністрації,  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міських рад міст обласного значення, Тернопільської дирекції залізничних перевезень.

more...

Завдання уряду - трансформувати економічне зростання у підвищення

20.02.2017 | 09:59

Як уряд виконує соціальний контракт
6,7 млн сімей  - забезпечено адресними субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг;335,7 тис. малозабезпечених сімей -  отримувало в 2016 р державну соціальну допомогу.

more...

Архів новин

  

Інтерв'ю

Степан Барна: "Одне з амбітних завдань - побудувати дорогу Тернопіль-Львів"

08.02.2017 | 15:41

Степане Степановичу, враховуючи, що це перша наша зустріч у цьому році на сторінках газети «Свобода», тому закономірно розмову вестимемо про те, чи задоволені Ви роком, що минув, і які пріоритети області в 2017 році?

more...

Олег Валов: Децентралізація - це одна з реальних реформ, яка виведе Україну з економічного ступору

03.02.2017 | 13:54

В Україні триває реформа децентралізації, і Тернопільщина в ній займає одну з лідируючих позицій — на нас рівняються сусіди, за нами «підтягують» тих, хто відстав. Уже 36 діючих об’єднаних територіальних громад є в нашій області. Торік існуючі громади отримали понад 141 млн грн на розвиток інфраструктури – до часу реформи таких коштів взагалі не було. Таким чином саме в громадах було реалізовано майже 200 проектів, і це вдалося зробити саме завдяки децентралізації. Про перші позитивні результати, складнощі на шляху впровадження та перспективи децентралізації в нашій області ми говорили із профільним заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Олегом Валовим.

more...

03.02.2017 | 12:44

more...

Архів привітань

  
 
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg