Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Регуляторна політика

Відомості про регуляторну діяльність


У 2017 році обласною державною адміністрацією проводилась діяльність з підготовки, прийняття, відстеження результативності регуляторних актів.

Згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», облдержадміністрацією щороку розробляється, затверджується та оприлюднюється план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік. Так, 15 грудня 2016 року затверджено відповідний план на 2017 рік (зі змінами від 12.04.2017р.), 15 грудня 2017 року – план на 2018 рік.

Станом на 01.01.2017р. діяло 12 нормативних актів облдержадміністрації, що мали регуляторний вплив на діяльність суб’єктів господарювання, В основному, це розпорядження голови обласної державної адміністрації, якими запроваджено державне регулювання цін (тарифів) на соціально-важливі товари та послуги, які прийняті відповідно до повноважень та положень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548.

У 2017 році відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та з дотриманням законодавчо встановленої процедури підготовки та прийняття таких документів, видано розпорядження голови облдержадміністрації від 11.05.2017р. № 267-од «Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами нанесених пунктів» (зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 07.06.2017 року за № 39/850), яке розміщено на сайті облдержадміністрації.

Також, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996р. № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» в області видано відповідне розпорядження голови облдержадміністрації від 04.07.2017 № 387-од (зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 12.07.2017 року за № 96/907), яким скасовано дію нормативних актів щодо запровадженого державного регулювання цін на продовольчу групу товарів та ряд послуг. Прийняття зазначених рішень здійснено з метою дерегуляції у сфері ціноутворення та усунення адміністративних перешкод у сфері ведення господарської діяльності та розвитку конкуренції.

Станом на 01.01.2018 чинними залишаються 4 регуляторні акти, видані облдержадміністрацією, зокрема, 3 розпорядження в сфері ціноутворення та 1 розпорядження щодо затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів. У 2018 році заплановано проведення заходів з відстеження результативності двох регуляторних актів.

З метою підвищення обізнаності серед представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування законодавства в сфері регуляторної діяльності та дотримання вимог при розробці регуляторних актів у 2017 році обласною державною адміністрацією організовано два навчальних заходи, зокрема:

  • 7 липня 2017 року за сприяння Програми USAID „Лідерство в економічному врядуванні” для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських та бізнес-об’єднань проведено навчальний семінар-практикум «Аналітичний підхід до розробки регуляторних актів: визначення проблем та пошук рішень»;
  • 30 листопада 2017 року спільно з Сектором державної регуляторної служби в області для представників об’єднаних територіальних громад області проведено семінар з питань роз’яснень вимог законодавства в сфері регуляторної політики та дотримання органами місцевого самоврядування процедури прийняття рішень (регуляторних актів) у сфері господарської діяльності.Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"