Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

У Підволочиську відбулося відкриття нового приміщення районного казначейства (відео)

23.06.2017 | 18:15

На відкриття нового приміщення районного управління державної казначейської служби України у Підволочиську чекали близько 9 років, а саме з 2008 року. Нині ж завдяки солідарності районної влади та об’єднаних територіальних громад, які виділили зі своїх бюджетів кошти, успішно вдалося завершити всі роботи. Саме тому спеціально на відкриття казначейства запросили голову Державної казначейської служби України Тетяну Слюз, голову Тернопільської ОДА Степана Барну та голову Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука.

more...

Степан Барна: Кадровий потенціал в області – за молоддю

23.06.2017 | 17:47

З нагоди Дня молоді голова Тернопільської ОДА Степан Барна нагородив кращих представників молодіжного активу Тернопільщини, лідерів молодіжних громадських організацій, а також лідерів учнівської та студентської молоді. За активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток державотворчих процесів їм вручили грамоти та подарували PowerBank – зарядні пристрої до мобільних телефонів. Нагородження відбулося за участі відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації та його керівника Ігоря Чорного.

more...

У Тернополі відбувся флешмоб на підтримку легалізації заробітної плати

23.06.2017 | 15:47

«Ні зарплаті в тіні» – під таким гаслом працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоб з питань легального працевлаштування. Захід відбувся у центральній частині Тернополя.
Тінізація доходів і зайнятості негативно впливає на соціальну захищеність громадян та стан надходження коштів у бюджет Фонду. Тіньова, або «сіра» заробітна плата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами й виплачують на рівні мінімальної, або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для надходжень у Пенсійний бюджет.

more...

Скалат запрошує на Свято замку

23.06.2017 | 15:20

Свято Скалатського замку та Дня міста у місті Скалат відбудеться 25 червня.
Офіційне відкриття заходу — о 13.00 год. Організатори Свята обіцяють широку культурно-розважальну програму. Відпочинок для душі тут знайдеться  кожному: забавлянки для дітей і для дорослих, родинний відпочинок із смачною кухнею, сувенірна лавка  та багато інших занять. Любителі народного мистецтва насолоджуватимуться українською піснею, веселою музикою та запальним танцем. Відбудеться фестиваль-конкурс «Солоспіви Скалатського замку».

more...

Степан Барна: Сьогодні діємо в напрямках стратегії оновлення влади

23.06.2017 | 15:13

Державні службовці – це певна категорія людей, котрі повинні міняти стереотипи пов’язані з державною службою, брати на себе відповідальність і будувати нову Україну. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час урочистостей з нагоди Дня держслужбовця.

За його словами, у Тернопільській області є понад 2 тисячі державних службовців. І невдовзі буде оголошено конкурс ще на 100 вакантних посад в системі держуправління.

more...

Степан Барна вручив Подяку Прем’єр-Міністра України відданому працівнику соціальної сфери області Ганні Лех

23.06.2017 | 13:55

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення та сумлінну працю, завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Теребовлянської міської ради Ганна Лех отримала Подяку Прем’єр-Міністра України. Її вручив голова Тернопільської  ОДА Степан Барна під час засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, що відбулося  22 червня.
 

more...

На Тернопільщині для зручності туристів і паломників відремонтували дорогу

23.06.2017 | 13:31

Як відомо, 2017 рік в Тернопільській області проголошено Роком Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-річчя його дня народження. У рамках відзначення  на Тернопільщині проводяться різноманітні тематичні заходи. Для ознайомлення із постаттю Патріарха можна завітати у родинну садибу – музейний комплекс Йосифа Сліпого, що знаходиться в його рідному селі Заздрість на Теребовлянщині.
У той же час в Теребовлянському районі розташоване місце паломництва багатьох тисяч вірян — Марійський духовний центр с. Зарваниця.

more...

Степан Барна: Дотримання законодавства про працю — це запорука соціального захисту працівників та основа наповнення місцевих бюджетів

23.06.2017 | 12:25

Засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за участі голови обласної державної адміністрації Степана Барни відбулося 22 червня.
Про стан соціально-трудових відносин в області доповідав начальник відділу праці та організаційної роботи департаменту Володимир Скалько. Щодо проведеної роботи з підвищення оплати праці та легалізації зайнятості населення в Гусятинському районі інформував начальник управління праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації Ігор Соболь.

more...

Печеру на Тернопільщині можуть взяти під охорону ЮНЕСКО

23.06.2017 | 11:38

Унікальність печери Вертеба полягає в тому, що у ній знаходяться три верстви енеолітичної культури Кукутень-Трипілля. Території ж поширення цієї спільності охоплюють частину сучасних Румунії, Молдови та України. Саме тому печеру пропонують включити до попереднього Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Власне, 22 червня за участі голови Тернопільської ОДА Степана Барни з цього приводу відбулася нарада з представниками робочої групи, яка працює над даним питанням.

more...

На Тернопільщині з нагоди професійного свята відзначили держслужбовців

23.06.2017 | 11:33

Урочистості з нагоди Дня державного службовця відбулися 23 червня у Тернопільській ОДА. Працівників цієї служби привітали голова облдержадміністрації Степан Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. Найкращі з них отримали грамоти та відзнаки. Отримали грамоти також переможці другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».  

«Тільки високий професіоналізм, чесність і відповідальність людей, які перебувають на службі у держави дозволяє правильно організувати ефективне управління на всіх рівнях влади, – зазначив під час вітального слова Степан Барна.

more...
Усього: 14793
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/138158.htm  

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg