Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна: Наше стратегічне завдання – покращити якість доріг області. Тому ми зацікавленні в активній діловій співпраці з будівельними компаніями (фото)

19.02.2018 | 18:45

Ми прагнемо реалізовувати інвестиційні проекти не лише в плані будівництва доріг, а й у розвитку інфраструктури області. Тому підходимо до втілення наших задумів комплексно і шукаємо будівельні компанії, які візьмуться за цю роботу. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками турецької компанії Онур Конструкціон Інтернешнл, яка спеціалізується якраз на цьому напрямі діяльності й вже успішно працює в Україні, зокрема, в сусідній Львівській області.

more...

Під час засідання техногенної комісії обговорили актуальні питання з цивільного захисту населення (фото)

19.02.2018 | 17:25

В обласній держаній адміністрації відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли представники різних галузей діяльності області та представники структурних підрозділів ОДА. Відбулася комісія під головуванням Першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

На порядок денний було винесено 11 питань. Серед них: про затвердження плану дій органів управління цивільного захисту, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році; про санітарний стан лісових насаджень в області та шляхи попередження масового поширення шкідників і хвороб; про стан створення та функціонування місцевої пожежної охорони.

more...

Підтримка молодіжних ініціатив: на реалізацію проектів громадських організацій Тернопільщини передбачено понад 200 тис. грн. (фото)

19.02.2018 | 17:11

Молодіжні громадські організації області захистили свої проекти, які частково або повністю будуть фінансуватися по програмі «Молодь Тернопільщини». Цьогоріч участь у конкурсі беруть представники 21-ої молодіжної громадської організації, які подали 41 проект на загальну суму 1 млн. 200 тис. грн. Конкурс та відбір найкращих проектів проводить відділ сім'ї і молоді облдержадміністрації.

«Конкурс проводиться щорічно. Цього року згідно з програмою відділу «Молодь Тернопільщини» на реалізацію проектів передбачено 220 тисяч гривень. Утім, якщо громадські організації представлять цікаві проекти, ми плануємо збільшити фінансування за рахунок програми національно-патріотичного виховання», – зазначив начальник відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.

more...

На Кременеччинi вiдбулися змагання саночникiв з усієї України

19.02.2018 | 14:19

Цими днями уся увага любителів зимових видів спорту прикута до зимової Олімпіади, яка проходить в місті Пхьончхані (Південна Корея). Усі з хвилюванням стежили за виступами українських саночників, у тому числі й наших земляків – Андрія Мандзія та Олександра Оболончика, – інформує Федерація санного спорту Тернопільської області.

more...

На Тернопільщині відзначили 126-ту річницю з нагоди Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого (фото)

19.02.2018 | 12:09

17 лютого відзначаємо річницю з Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, який був нашим земляком, адже народився у селі Заздрість Теребовлянського району. У цьому ж селі й сьогодні є місце, де бережуть світлу пам'ять про нього та слідують його настановам. Саме в Музейно-меморіальному комплексі «Рідна хата» відбулося урочисте закриття Ювілейного року Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-ліття від дня його народження.

Участь в урочистостях взяли голова Тереболянської РДА Юрій Ништа та начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації Ігор Кульчицький. 

more...

«Благословенне Тернопілля» вдруге зустріло гостей у столичному «Українському домі» (відео)

19.02.2018 | 11:42

Мистецькі здобутки, історичні цінності, освітній потенціал, інвестиційна привабливість – на день один презентаційний майданчик в центрі Києва перетворився на платформу для співпраці та перспектив. Новий формат обговорень – бізнес-ланч, зібрав за круглим столом представників різних рівнів влади та бізнесу. А сам захід набув міжнародного значення, адже його відвідали понад півтора десятка послів.

«Понад 300 підприємств з понад 90-та країн світу сьогодні вже є інвесторами в економіку Тернопільської області.

more...

Жителі Тернопільщини, постраждалі внаслідок подій на Майдані, отримали разову грошову допомогу

19.02.2018 | 10:57

Виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р, проведено у Тернопільській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №14. Разову грошову компенсацію також надано особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях. Виплати здійснені за рахунок коштів державного бюджету 64 особам на загальну суму                         16 млн. 726 тис. 750 гривень. 

more...

Звернення голови ОДА Степана Барни з нагоди Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

17.02.2018 | 10:01

17 лютого українці відзначають річницю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Роль цієї особистості — непересічна. Це людина, яка 18 років свого життя провела у концентраційних таборах лише за те, що мала свої переконання та  була громадянином України. Cаме він, наш видатний земляк, заклав основи і Українського греко-католицького університету, який вже з 60-х років став основою для відновлення духовенства Української Греко-Католицької Церкви.

more...

Підсумки роботи Тернопільської ОДА за тиждень у цифрах та фактах (інфографіка)

16.02.2018 | 19:07

Уже традиційно наша рубрика «Підсумки тижня» інформує жителів області про основні здобутки та досягнення Тернопільської обласної державної адміністрації у цифр

Цьоготижнева інфографіка про основні події та досягнення Тернопільщини демонструє, чим жила область протягом робочого тижня від 12 до 16 лютого. Інфографіка включає в себе різні сфери та галузі діяльності облдержадміністрації, які спрямовані на покращення умов ведення бізнесу, розвитку сільського господарства, освіти, медицини, спорту, культури та загалом життя наших громадян. ах та фактах.

more...

Голова Тернопільської ОДА обговорив шляхи співпраці з президентом Торгово-промислової палати України (фото)

16.02.2018 | 18:22

Перебуваючи у Києві з робочою поїздкою, голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим. В рамках зустрічі обговорили активізацію роботи в напрямі залучення інвестицій, а також організацію інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST», який цьогоріч відбудеться уже втретє.

«Сьогодні відбулася плідна розмова із Степаном Барною, – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Чижиков. – На презентації потенціалу Тернопільської області «Благословенне Тернопілля», яку  Степан Степанович провів особисто, ми обмінялися успішними кейсами і думками з приводу ефективної демонстрації привабливості регіону як для залучення інвестицій, так і для ведення бізнесу, обговорили шляхи співпраці».

more...
Усього: 16214
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg