Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Роздрукувати 21.04.17 | 15:51

70-річчя відзначила Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації

20 квітня Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації відзначила 70-річний ювілей. З наголи свята заклад відвідали голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.
«Від імені команди Степана Степановича Барни, управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та медичної спільноти області прийміть найщиріші вітання.Сімдесятиріччя для медичного закладу – це не лише поважний ювілей. Це – важливий етап на шляху до створення якісного та доступного медичного обслуговування. У цей святковий день бажаю Вам професійної наснаги, вагомих творчих здобутків, невичерпної енергії у Вашій наполегливій і нелегкій праці, нехай Господь рясно благословляє своїми великими й багатими милостями та щедротами Вас та Ваші родини! Нехай самовіддане служіння обраній справі,доброта та милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю тисяч пацієнтів, яким усі Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і надії. Хай кожен день життя наповнюється людськими радощами та любов’ю. Миру, душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя Вам та Вашим родинам!» - привітав колектив лікарні начальник управління охорони здоров’я Володимир Богайчук.  Також, Володимир Григорович нагородив грамотами та відзнаками обласної державної адміністрації лікарів та працівників фізіотерапевничної лікарні та вручив лікарні подарунок від обласної державної адміністрації.
У рамках святкування у Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації відбулась науково- практична конференція «Перспективи розвитку медичної реабілітації в умовах реформуванняохорони здоров’я». На конференцію запрошені фізіотерапевти і реабілітологи з усієї області
Під час конференції йшлося про історію розвитку лікарні та сучасні технології; перспективи розвитку медичної реабілітації в умовах реформування охорони здоров’я; перспективи розвитку фізіотерапевтичної служби області; сучасні методи фізіотерапевтичного лікування при остеоартрозі; досвід підготовки бакалавра з фізичної реабілітації у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського».


Довідково:

За 70 років лікарняний заклад перетворився із сільської лікарні на великий оздоровчий комплекс, де одночасно можуть покращити своє здоров’я 200 чоловік. Щорічно тут оздоровлюється понад 5 тисяч пацієнтів.  Більче-Золотецька обласна лікарня фізіотерапії та реабілітації – це провідний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад Тернопільської області, який забезпечує надання висококваліфікованої медичної допомоги, проведення комплексного реабілітаційного та відновного лікування.  У 2015 році у лікарні створене відділення для реабілітації бійців АТО та членів їхніх родин.Лікування та реабілітацію пройшли понад 150 бійців антитерористичної операції. У лікарні надають близько ста фізіотерапевтичних та реабілітаційних процедур. У закладі є басейн, великий спортивний зал із тренажерами. Медичний персонал постійно удосконалює надання медичних послуг, впроваджуючи нові методи реабілітації.

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"