Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Роздрукувати 15.05.18 | 16:47

Можливість співпраці з представництвом Міжнародного валютного фонду в Україні обговорили на Тернопільщині (фото)

За останні кілька років у зв’язку з реформами, які проходять сьогодні в країні, зокрема, реформою децентралізації та бюджетною децентралізацією в область прийшли ресурси. Відтак тепер ми маємо можливість інвестувати внутрішні ресурси у систему охорони здоров’я для того, щоб її розвивати та покращувати. Про це зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик під час зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду в Україні. 

За останні кілька років у третинний рівень медицини області спрямували понад 100 млн. грн. Завдяки цим коштам вдалося покращити матеріально-технічну базу обласних лікарень. Крім того, сьогодні в області працюють над реалізацією реформи охорони здоров’я у сільській місцевості. Зміни, які відбудуться, дозволять повністю змінити радянську систему медицини та переоснастити амбулаторії сучасним медичним обладнанням. Тернопільщина, нагадаємо, на реалізацію проекту сільської медицини отримала, близько 180 млн. грн.

«Частина цих коштів буде спрямована на будівництво 18-ти нових амбулаторій, на придбання автомобілів для сімейних лікарів та оновлення медичного обладнання. Тобто первинний рівень медицини буде виглядати якісно по-новому», – наголосив Юрій Юрик. 

Крім того, він підкреслив, що Тернопільщина одна із областей, котра прийняла рішення про утворення госпітальних округів. Їх є 4-ри. Тобто тепер область повністю готова до реформ, які відбуваються і будуть відбуватися надалі.

«Водночас, варто відзначити, що за останні три роки в області збільшилися іноземні інвестиції. За 2017 рік в економіку області надійшло 45 млн. доларів прямих іноземних інвестицій. У нас відкриваються нові підприємства з іноземними інвестиціями і це хороший показник того, що ми рухаємося в правильному напрямі. А ваш візит ми розцінюємо як знаковий у частині співпраці з проектами Міжнародного валютного фонду та з міжнародною технічною допомогою», – зазначив Юрій Юрик. 

Про те, що Тернопільщина має чим пишатися в галузі охорони здоров’я, адже має чудові лікувальні заклади, зауважив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. За його словами, охорона здоров’я і надання якісних медичних послуг є основним інструментом збереження здоров’я нації і відіграє важливу роль в економічному потенціалі як області, так і всієї України.

«Сьогодні про розвиток охорони здоров’я в області можна говорити багато. Зараз ми посилено працюємо над реформою первинної ланки медицини. Сформували уже й вторинну ланку у вигляді госпітальних округів. Доклали максимум зусиль щодо розвитку третинної спеціалізованої медичної допомоги, яка перебуває якраз у віданні Тернопільської обласної ради. Як показує досвід, забезпечення якісної медичної послуги має за собою ще й економічний ефект. Тому що у всіх європейських країнах і в різних країнах світу сьогодні медицина розглядається в контексті бізнесу, і якщо правильно його скерувати, можна мати вигоду як для людей, так і для розвитку охорони здоров’я. Тому ми будемо раді вашій допомозі, адже сьогодні технології йдуть вперед і всі ми повинні підлаштовуватися і професійно рости», – резюмував Віктор Овчарук.

У свою чергу постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман наголосив, що їм дуже приємно побувати на Тернопільщині й особисто ознайомитися із станом справ області. Також йому приємно поспілкуватися з молоддю і студентами, адже саме вони є рушійною силою розвитку різних галузей життєдіяльності. Так, представники Міжнародного валютного фонду в Україні поспілкуються зі студентами та викладачами Тернопільського національного економічного університету та керівництвом Чортківського району та державного медичного коледжу. Відвідають й Чортківську центральну районну комунальну лікарню, де ознайомляться з матеріально-технічною базою лікарні, умовами надання медичної допомоги та перспективою розвитку в Чортківському госпітальному окрузі.


Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"