Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Роздрукувати 09.10.19 | 17:14

Незалежний експерт Спільного дослідницького центру Єврокомісії допомагатиме створювати проєкт Стратегії розвитку Тернопільської області до 2027 року

Триває робота на розробкою проекту Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки. Впродовж двох днів плануються заходи за участю незалежного експерта Спільного дослідницького центру Єврокомісії Юргіти Петраускіене. Їхня мета – обговорення та впровадження підходів смарт-спеціалізації при розробці проєкту Стратегії розвитку Тернопільської області до 2027 року.

«Ця стратегія – це своєрідна дорожня карта, яку ми маємо написати разом і по якій має рухатися область у подальші роки. Це повинен бути якісний, а головне – дієвий документ. Я дуже радий, що наша область серед 12 областей, яким запропонували допомогу міжнародних експертів у написанні стратегії. Вважаю, що ця співпраця дасть нам можливість сконцентруватися на головних пріоритетах та смарт-спеціалізації. А це в свою чергу стане ще одним етапом розвитку Тернопільської області, збільшить кількість робочих місць та забезпечить покращення нашої економіки», - зазначив заступник голови ТОДА Ігор Вонс.

Директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник повідомила про те, що вже зроблено для створення стратегії.

«Вже напрацьовано соціально-економічний аналіз області, проведено SWOT-аналіз, визначено потенційні напрямки смарт-спеціалізації. Також за підсумками засідань Керівного комітету та робочої групи, а також зустрічей з бізнесом чотирьох, на нашу думку, пріоритетних галузей, визначено стратегічні, оперативні цілі та завдання проєкту Стратегії, розпочато роботу щодо проведення стратегічної екологічної оцінки. Важливо те, що вже оголошено збір ідей до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2027 року», - наголосила Галина Воляник.

За словами незалежного експерта Спільного дослідницького центру Єврокомісії Юргіти Петраускіене, вона готова ділитися досвідом Литви у цьому питанні та всебічно допомагати. Також вона розповіла присутнім про європейський досвід із розроблення стратегій розумних спеціалізацій, фінансові інструменти, які можна використовувати для підтримки розвитку пріоритетних смарт-напрямків.

Робота щодо розробки проєкту триватиме впродовж двох днів. Заплановано не лише обговорення важливих питань, а й воркшопи для представників світлотехнічної галузі та для виробників органічної та нішевої продукції області.

14.30 - Воркшоп за участю представників світлотехнічної галузі промисловості області щодо перспектив розвитку галузі на засадах смарт-спеціалізації

10.10 – Воркшоп за участю виробників органічної та нішевої продукції області щодо перспектив розвитку галузі на засадах смарт-спеціалізації

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1964768916960017&__tn__=-UC-R

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"