Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

30 липня — Всесвітній день протидії торгівлі людьми (відео)

27.07.2018 | 13:17

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 30 липня, Міністерство соціальної політики України проводить інформаційну кампанію в усіх областях України, що має на меті привернення уваги громадськості до соціальних проблем, пов'язаних з торгівлею людьми та дитячим жебракуванням.

З 2016 року Мінсоцполітики почало розробку Стратегії інформаційної політики у сфері протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

more...

Вихованці літньої школи англійської мови відвідали найцікавіші місця Теребовлянщини (фото)

27.07.2018 | 12:47

Учні четвертої благодійної літньої школи англійської мови, що функціонує в Музейно-меморіальному комплексі ім. Патріарха Йосифа Сліпого с. Заздрість Теребовлянського району побували на екскурсії у місті Теребовля.

32 юнаків та дівчат з Івано-Франківської, Київської, Львівської, Тернопільської, Харківської, Донецької, Луганської, Одеської областей, АР Крим, а також їхні наставники та директор школи Ірина Іванкович, заглянутли за лаштунки створення ялинкових прикрас на ТзОВ «Орбітал» та ознайомилися з туристичними родзинками Теребовлі — Плебанівським віадуком і Теребовлянським замком.

more...

Жителів Тернопільщини застерігають від оманливих пропозицій роботи за кордоном (відео)

27.07.2018 | 12:26

Для захисту прав громадян України, які працюють за кордоном від потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також у зв’язку зі зростанням випадків втягнення українців у злочинну діяльність на території іноземних держав, Міністерством соціальної політики України розроблений відеоролик «Казкових вакансій не буває-не ризикуй власною свободою».
Соціальна реклама вказаного тематичного спрямування розроблена з метою убезпечення потрапляння громадян України у втягнення в злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн.

more...

Уряд запровадив прозорі аукціони для продажу дозволів на видобуток газу

27.07.2018 | 11:30

Уряд своїм рішенням запроваджує в Україні систему електронних торгів на дозволи й ліцензії на використання надр. В першу чергу це стосується видобутку газу. Це рішення розширить коло учасників ринку, збільшить обсяги інвестицій і надходження до бюджету України, а також посилить державну енергонезалежність.

more...

Делегацiя з Тернопiльщини бере участь у вшануваннi жертв уманської трагедiї (фото)

27.07.2018 | 11:15

В Умані розпочалися заходи щодо вшанування в'язнів Чортківської тюрми, які стали жертвами уманської трагедії. Саме наприкінці липня 1941 року радянською владою було знищено понад тисячу осіб, які представляли еліту української нації, інтелігенцію та патріотів. 750 людей, жителів Тернопільської області закатували саме в уманський тюрмі.

more...

Процес формування громад в області триває: Рішення про об’єднання прийняли села в Гусятинському районі (відео)

27.07.2018 | 10:43

Тернопільщина не обмежується лише 42-ма громадами, які уже створені і успішно функціонують в області. Процес децентралізації продовжується. Сьогодні голова облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про створення ще однієї громади в Гусятинському районі – Копичинецької, до складу якої ввійдуть, Гадинківська, Майданівська, Оришківська, Сухоставська, Тудорівська та Яблунівська сільські ради. Це буде уже шоста об’єднана територіальна громада в районі. 

more...

Досвiд Тернопiльщини у створеннi кооперативiв переймають ОТГ з iнших областей

27.07.2018 | 10:40

Кооперативний рух є одним із інструментів підвищення зайнятості сільського населення через створення робочих місць, а також через розвиток малого підприємництва на селі.

Вивчати досвід розвитку сільськогосподарських кооперативів на Тернопільщині приїхали представники ОТГ Полтавської, Хмельницької та Чернігівської областей.

more...

Президент підписав Закон, яким створюються економічні передумови для посилення захисту права дитини на належне утримання

26.07.2018 | 15:48

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім'ях.

Законом передбачені особливості впливу на боржників, котрі мають заборгованість зі сплати аліментів для утримання дітей з інвалідністю та дітей, які мають певні важкі захворювання, враховуючи, що невчасна сплата аліментів має особливо негативні наслідки для дітей з цієї вразливої категорії.

more...

Проблемну дорогу у Бережанах розпочнуть ремонтувати уже в серпні

26.07.2018 | 15:34

Процедура тендерних закупівель з капітального ремонту ділянки дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка в місті Бережани завершена. Заплановано відремонтувати один кілометр покриття. Роботи дорожники розпочнуть вже в середині серпня.

Зміни до розподілу коштів по митному перевиконанню, які отримала область за підсумками 2017 року, нагадаємо, підписав голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Відтак, на ділянку дороги, яка проходить через Бережани, спрямують понад 15 млн. грн.

more...

Очільник області вручив сертифікати на придбання житла воїнам-афганцям (фото)

26.07.2018 | 12:45

Держава не забуває про громадян, яким в силу певних життєвих обставин доводилося жертовно боротися на території іншої країни. Вперше за останніх багато років є можливість вирішувати проблеми бійців-інтернаціоналістів. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час вручення сертифікатів на житло воїнам-афганцям.

«Щиро дякую за вашу принципову позицію, проявлену під час Революції Гідності та у відстоюванні територіальної цілісності нашої України.

more...
Усього: 17177
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"