Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині відбувся марафон "З турботою про дитину" (фото)

06.06.2019 | 10:50

Обласний марафон «З турботою про дитину» уже п’ятий рік поспіль відбувається на Тернопіллі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. У рамках заходу для діток з різних пільгових категорій підготували насичену інформаційно-розважальну програму. Хлопчики та дівчатка опановували гончарне мистецтво, спілкувалися з поліцейськими, а також дізнавалися про секрети на телебаченні. Фінальна акція марафону завершилася 3 червня у ТРЦ «Подоляни». Для діток підготували святковий концерт, а також різноманітні розваги і перегляд мультфільму.

more...

Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз: Прощі родин наших Героїв дозволяють об'єднати зусилля і підтримати один одного (фото)

06.06.2019 | 10:40

Ця проща дає можливість об'єднати зусилля і підтримати один одного. Тому що молитва єднає, надихає, дає можливість відчути, що ти не один у цьому світі і те, що ти прийшов сюди для того, щоб пам'ятати. Про це зазначила Ірина Фріз, міністр у справах ветеранів України під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці родин Героїв Небесної Сотні.

more...

Степан Барна про прощу родин наших Героїв до Зарваниці: Тернопілля завжди буде приймати тих, хто потребує підтримки (фото)

06.06.2019 | 10:38

Зарваниця - це місце, яке об'єднує усіх нас в молитві за мир і за нашу перемогу над російським окупантом. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час прощі у Марійському духовному центрі родин Героїв Небесної Сотні, які приїхали сюди зі всієї України.

Зарваниця - це місце, де благословляли наших воїнів, котрі йшли захищати українську землю. І це також місце, де цінують усіх захисників та їх родини.

more...

Степан Барна про прощу родин наших Героїв до Зарваниці: Тернопілля завжди буде приймати тих, хто потребує підтримки (фото)

06.06.2019 | 10:32

Зарваниця - це місце, яке об'єднує усіх нас в молитві за мир і за нашу перемогу над російським окупантом. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час прощі у Марійському духовному центрі родин Героїв Небесної Сотні, які приїхали сюди зі всієї України.

more...

Нове футбольне поле зі штучним покриттям відкрили у Збаражі (фото, відео)

06.06.2019 | 10:27

Нове футбольне поле зі штучним покриттям у Збаражі пройшло випробування обласним турніром з міні-футболу серед дітей. Змагання влаштували спеціально з нагоди відкриття ігрового майданчика, а також з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

more...

Степан Барна про змагання на драгонботах серед студентів: Нам важливо популяризувати активний спосіб життя (фото, відео)

06.06.2019 | 10:00

Студенти та викладачі тернопільських вишів та вишів з інших областей України зібралися цими днями у Тернополі для проведення змагань на Кубок спортивної студентської спілки України  веслування на драгонботах під назвою «Університетська морська миля». Змагання відбулися у суботу, 1 червня на Тернопільському ставі. Спробували свої сили у цьому виді спорту разом із молоддю й ректори університетів, заступник міністра освіти й науки України Роман Греба та голова ТОДА Степан Барна

more...

Масштаби будівництва нової школи у Великій Березовиці вражають (фото, відео)

06.06.2019 | 09:56

«Ми перебуваємо в селищі Велика Березовиця Тернопільського району. Велике село, де проживають понад 6 тисяч жителів, і тут не було школи багато років», – зазначив голова ТОДА Степан Барна, перебуваючи на будівництві нової школи у даному населеному пункті.

Функцію загальноосвітнього закладу виконував садочок, переобладнаний під школу, де сьогодні навчається понад 300 дітей.

more...

Ремонт українських доріг фінансує європейська спільнота: перший проект – Східний обхід Тернополя вартістю 20 млн. євро

29.05.2019 | 16:45

Про розвиток дорожньої інфраструктури Тернопільської області говоримо не лише на схемах та картах. Реальне втілення ідей підкріплене фінансуванням з державного бюджету уже відчуваємо на практиці. Нові, сучасні, комфортні та європейські автомагістралі огортають Тернопільщину із трьох боків – зі Львова, Хмельницького та Дубно. Залишається з’єднати область якісними дорогами ще з двома обласними центрами – Івано-Франківськом та Чернівцями.

more...

«Модернізація системи соціальної підтримки»: жителів Тернопільщини запрошують на тематичний захід

29.05.2019 | 16:12

У четвер, 30 травня, у Тернополі відбудеться захід щодо реформування інтернатних закладів області в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». На захід приїде патронатна вихователька з Києва, яка розповість про основні моменти такої реформи.на вихователька з Києва, яка розповість про основні моменти такої реформи.

more...

Степан Барна: За підсумками 2018 року Тернопільщина сьома серед регіонів України (відео)

29.05.2019 | 15:06

Оцінка роботи області відбувається за більш ніж 70-ти показниками. Завдяки тому, що в регіоні протягом останніх чотирьох років вдалося максимально оптимізувати роботу та налагодити співпрацю з органами влади різних рівнів – сьогодні маємо позитивний результат. За показниками соціально-економічного розвитку у 2018 році наша область посіла гідне сьоме місце серед усіх регіонів України. Тоді як у 2014-ому ми займали 21-шу сходинку.

«Сьогодні ми маємо говорити про сталий розвиток регіону і передумови для цього є достатньо позитивними», – наголосив  голова ТОДА Степан Барна під час колегії облдержадміністрації.

more...
Усього: 18308
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"