Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна: По міських тротуарах ходити комфортніше, але перед собою і своєю командою поставив задачу – максимально їхати в села! (відео)

10.07.2017 | 16:12

Два роки тому важко було навіть уявити, що невеличке містечко на Тернопільщині може отримати абсолютно новий, сучасний пожежний автомобіль. Днями це зробили у Підгайцях, це вже четвертий спецавтомобіль, який переданий вогнеборцям нашого краю. А у Шляхтинцях, що у Байківецькій громаді, тим часом розпочала працювати місцева пожежна команда.

«Важливо, що це не «акція для картинки», а планомірна робота – послуги держави, а тим паче послуги безпеки, мають бути максимально близькими до людей. Ми це декларували і ми це виконуємо!», - зазначив Степан Барна голова Тернопільської ОДА у своєму виступі перед громадою.

more...

Волонтери Тернопільщини сплавлялися Дністром (фото)

10.07.2017 | 16:01

Організатори та волонтери благодійної акції «Серце до серця» Тернопільщини мали змогу провести два незабутніх літніх дні, сплавляючись на човнах річкою Дністер, в межах Національного природного парку «Дністровський каньйон».
Сплав по Дністрі за маршрутом «Коропець-Незвисько» відбувався впродовж 8-9 липня. У ньому взяли участь 30 осіб з Підволочиського, Бережанського, Теребовлянського,  Заліщицького, Борщівського районів, а також м. Тернопіль.

more...

Степан Барна: Центри безпеки повинні функціонувати у всіх без винятку громадах області (фото)

10.07.2017 | 13:38

У селі Шляхтинці, що належить до Байковецької об’єднаної територіальної громади Тернопільського району, відбулося відкриття пожежної станції. Відтак для жителів цієї громади послуги з пожежної безпеки стали ще ближчими й доступнішими. Участь у відкритті центру пожежної безпеки, а також у врученні пожежного автомобіля взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, начальник управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик, а також духовенство.

more...

Теребовля відзначила 920-літній ювілей (фото)

10.07.2017 | 13:16

Три дні — з 7 по 9 липня — святкувала Теребовля 920-літній ювілей. У ці дні ювілейних святкувань відбулися храмовий празник, свято Купала та День міста.
Гостей краю чекало безліч цікавих заходів. Зокрема, діяло ремісниче містечко «На березі Гнізни», відбулися купальські забави і театралізація «В ніч на Купала оживають легенди». Танцювальна забава з живою музикою нікого не залишила байдужою, а волейбольна зустріч аматорських команд та шахматний турнір «Княжий» на міському стадіоні «Колос» потішила всіх любителів спортивного дозвілля. Крім того, у с. Довге відбулося урочисте відкриття Центру культури і дозвілля.

more...

Степан Барна обговорив з Послом України в Аргентинській Республіці напрями співпраці

10.07.2017 | 12:26

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Аргентинській Республіці Юрієм Дюдіним та віце-президентом з питань регіонального розвитку, керівником регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тарасом Демкурою.

Під час зустрічі обговорили можливість промоції туристичного Тернопілля за кордоном. Саме тому Надзвичайний та Повноважний Посол завітав до нашого краю, щоб краще ознайомитися з історичними та культурними пам’ятками, а також з іншими туристичними місцинами.

more...

Стартувала реєстрація представників бізнесу Тернопільщини для співпраці з Центром підтримки підприємництва

10.07.2017 | 12:18

       До уваги представників бізнесу Тернопільщини! З метою консультативно-інформаційної підтримки бізнесу восени розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва (ЦПП) при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.  
      Наразі формується база даних суб’єктів господарювання, що дасть можливість налагодити ефективну співпрацю та комунікацію між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва області. Крім цього, підприємці краю отримуватимуть оперативну інформацію про діяльність ЦПП, спектр консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій  законодавства, повідомлень про нові можливості грантових, а також кредитних програм для бізнесу.

more...

Експерт: Зростання власних доходів об’єднаних громад - один з доказів результативності децентралізації (інфографіка)

10.07.2017 | 11:28

Фінансова основа місцевого самоврядування 366 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) міцніє. Власні доходи їхніх місцевих бюджетів зросли майже удвічі за перше півріччя цього року. Ріст склав 1,9 млрд грн, якщо порівнювати з таким же періодом минулого року.  Про це повідомила Яніна Казюк, Координатор з фінансової децентралізації  Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки програми U-LEAD).
Вона озвучила дані Міністерства фінансів, які свідчать, що власні доходи місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад, які перейшли на прямі міжбюджетні відносини, склали 3,9 млрд грн.

more...

Голова ОДА дав додаткові доручення щодо підготовки до прощі у Зарваниці

10.07.2017 | 11:08

Тривають останні дні підготовки до Загальнонаціональної прощі, яка традиційно відбувається в середні липня на Тернопільщини у с. Зарваниця. Під час щотижневої наради з керівниками районів голова Тернопільської ОДА Степан Барна дав доручення додатково відпрацювати маршрути руху прочан, аби їхній шлях був максимально комфортний.

«Зокрема, прошу відпрацювати пункти з водою, обов’язково залучивши облпродспожив спілку. Крім того, потрібно забезпечити чергування медиків – і при цьому у бригад повинен бути достатній запас ліків, патрульних та усіх служб, на які покладається забезпечення безпеки учасників прощі», - зазначив Степан Барна.

more...

На Тернопільщині завершилися ХХVII сільські спортивні ігри

10.07.2017 | 10:56

У ХХVII сільських спортивних іграх  Тернопільщини взяли участь 14 районів області та три об’єднані територіальні громади. У фіналі учасники змагалися у дев’яти видах спорту:  футбол,  міні- футбол, волейбол (жін.), волейбол (чол.), пляжний волейбол,  армспорт, перетягування канату, гирьовий спорт. 
        Так, у змаганнях  з футболу чемпіонами стали команда Скалатської громади,  друге місце посів Тернопільський район. З міні-футболу перше місце виборола команда Тернопільського району, друге - Заліщицький район, третє- Гусятинський район.

more...

Рейтинг кандидатів до Верховного Cуду оголосять до кінця липня: на результати чекають 4 суддів із Тернопільщини

10.07.2017 | 09:00

Наближається до завершення етап кваліфікаційного оцінювання кандидатів до Верховного Суду України, після якого, ті, хто пройшов цей етап, отримають бали і займуть своє місце в рейтингу. Серед діючих кандидатів від Тернопільщини – четверо суддів.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України до 14 липня планує завершити проведення пленарних засідань, на яких розглядаються питання відповідності окремих кандидатів, які мають негативний висновок Громадської ради доброчесності, щодо критеріїв професійної етики та доброчесності. Про це повідомив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Козьяков під час брифінгу.

more...
Усього: 14989
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/139564.htm  

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg