Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

У Зборівському районі громада визначала першочергові завдання

22.01.2019 | 15:04

Виїзна робоча група на чолі з головою Зборівської районної державної адміністрації Ігорем Яворським, що займається розробкою плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки, побувала на території Зарудянської сільської ради, де зустрілася з активом громади.
Перший заступник голови РДА Марія Назарчук доповіла про стан гуманітарної сфери району та громад. Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Мелих донесла до присутніх інформацію про нововведення щодо нарахування субсидій з 1 січня 2019 року.

more...

Результатом розвитку бізнесу на Тернопільщині є ліберальна політика щодо нього (відео)

22.01.2019 | 14:06

Підприємництво і бізнес є важелем для зміни структури економіки. Він виконує найважливіші соціально-економічні функції. Зокрема це забезпечення збалансованості попиту і пропозиції на ринку товарів і послуг та створення додаткових робочих місць. Про важливість підприємництва на території області говорили на Раді регіонального розвитку у селі Скорики Підволочиського району.
“Аналізуючи ті зміни, які відбуваються на прикладі Підволочиського району маємо можливість говорити про зміни, які відбуваються у державі.

more...

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту – Президент

22.01.2019 | 11:49

«Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху»,  - наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

more...

Творчий звіт художніх колективів Козівського району представили до 100-річчя Соборності України (фото)

22.01.2019 | 11:39

Урочиста академія з нагоди 100-річчя Соборності України відбулася у Березілі в Тернополі. Свій творчий звіт представили художні та аматорські колективи Козівського району. Привітав із початком академії, а також побажав колективам гарних виступів та вдячних слухачів голова ТОДА Степан Барна.

"Нам приємно, що традиційна естафета творчості припала на велике свято українського народу, на день об'єднання в рамках акту Злуки, - зазначив голова під час заходу.

more...

У Тернополі відбулося погашення марки, присвяченої 100-річчю Злуки (фото)

22.01.2019 | 11:14

Сьогодні, 22 січні у День соборності України, Укрпошта вводить в дію першу поштову марку, маркований аркуш і конверт першого дня. Спеціальне погашення поштової продукції спеціальним поштовим штемпелем провели у Києві, Івано-Франківську та Тернополі. участь у спецпогашенні взяли представники обласної і міської влади.
«Нас сьогодні зібрала подія, яка відбулася багато років тому. Але ми всі переконані, що саме вона є на сьогодні ключовою в процесах державотворення і становлення нашої країни. Соборність – це духовна єдність, національна єдність.

more...

Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем зробить життя людей наших країн кращим – Президент

22.01.2019 | 11:13

Президент Петро Порошенко переконаний, що підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не лише сприятиме співробітництву двох країн, а й зробить кращим життя людей в обох державах.

«Сьогодні в Єрусалимі ми підписуємо цю Угоду і представники бізнесу кажуть, що це допоможе зробити життя людей в наших країнах краще, тому що це дозволить зробити товари наших країн дешевшими: українські товари - в Ізраїлі, ізраїльські товари – в Україні. І ми плануємо запустити нову угоду про вільну торгівлю послугами - це прекрасна ідея», - сказав Глава держави перед підписанням документа.

more...

В Чортківському районі окреслили пріоритетні плани розвитку

22.01.2019 | 10:49

У рамках проведення виїзних зустрічей, з метою визначення стану розвитку громад та пріоритетних завдань для вирішення у 2019-2021 роках голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук відвідала Полівецьку та Джуринську сільські ради.
Зібрання відбулось за участі начальника відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Бориса Гусака та провідного спеціаліста відділу прийому та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Присяжної, секретарів сільських рад, директорів загальноосвітніх шкіл, місцевих депутатів та мешканців сіл.

more...

“Ми маємо ресурс, який наповнює бюджет і створює комфорт в громаді”. Степан Барна про підприємство “Україна” у Скориках

21.01.2019 | 17:48

ТОВ “Україна” створено ще у 1998 році у селі Скорики Підволочиського району. З того часу підприємство працює у напрямку рослинництва і тваринництва. У 2018 році розпочав роботу новий насіннєвий завод, який увійшов у п’ятірку найбільших в Європі. Також у господарстві збудували найновіший корівник з комп’ютирозованим контролем та технікою.
Під час робочої поїздки у Підволочиський район голова ТОДА ознайомився з тваринницьким комплексом ТОВ “Україна” та оглянув склади, у яких зберігаються мінеральні добрива, зерно та техніка.

more...

Іванна Климпуш-Цинцадзе: Росія намагається використати полонених українських моряків як інструмент впливу на вибори Президента в Україні

21.01.2019 | 16:32

Російська Федерація намагається використати полонених українських моряків як інструмент впливу на вибори Президента в Україні. Саме тому РФ навряд чи звільнить наших військових до  проведення виборів.

Про це під час відкритої зустрічі у Veteran Hub заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

more...

Соборність – це єдиний український простір, – активіст «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» Микола Мисак

21.01.2019 | 15:40

Соборна Україна, яка вона? Що таке соборність і як ми її розуміємо? Що означає бути українцем та жити в соборній державі? Напередодні 100-річчя Соборності України відповіді на ці запитання ми спробували отримати від відомих тернополян, людей, які щодня докладають зусиль для того, щоб Україна була й Україна розвивалася. Митці, бійці, волонтери, активісти, вчителі та духовні наставники. Їм слово.

more...
Усього: 17998
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"