Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині формується інфраструктура підтримки місцевого бізнесу (інфографіка)

07.07.2017 | 17:21

У Тернопільській області ведеться ефективна робота щодо створення належних умов для започаткування та ведення бізнесу, сприятливого бізнес-середовища та ефективної інфраструктури підтримки підприємництва.

Відтак сьогодні, 7 липня в обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада з представниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади області та структурних підрозділів облдержадміністрації за участі директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Галини Воляник. Учасники наради обговорили основні напрями співпраці органів державної влади щодо започаткування роботи Центру підтримки підприємництва та бізнес-інкубатора, а також домовилися про укладання угод щодо організації роботи вищевказаних елементів бізнес-інфраструктури в області.

more...

Місцеві бюджети зростають, але є ще багато резервів для їх нарощування – експерт

07.07.2017 | 15:54

Тернопільська область за темпами росту фактичних надходжень загального фонду - на першому місці в Україні. Порівняльний показник (січень-червень 2017 до січня-червня 2016) свідчить, що Тернопільська область "наростила" майже 47%.

За півроку місцеві бюджети наростили свої надходження на 22 млрд грн, порівнюючи з даними цього ж періоду минулого року. За вказаний період до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 87 млрд грн, що складає 53,6% від річного обсягу надходжень, затвердженого місцевими радами.

more...

У Тернопільській області триває підготовка об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

07.07.2017 | 15:31

Запобігання аваріям та відновлювальні роботи на об’єктах житлово-комунального господарства та об’єктах соціальної сфери, а також організаційні питання, які стосуються забезпечення сталого опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2017/2018, обговорили під час засідання штабу під головуванням першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів Тернопільської облдержадміністрації та енергопостачальних підприємств області. 
Присутні розглянули низку важливих питань, серед яких: стан підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, а також об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду.

more...

На Тернопільщині діти пройшли стежками УПА

07.07.2017 | 14:27

Обласний патріотично-краєзнавчий табір «Стежками УПА» діяв з 29 червня по 5 липня у селі Дзвенигород Борщівського району. Його учасників чекала змістовна й насичена програма. Так, протягом таборування хлопці та дівчата взяли участь у  різноманітних мандрівках місцями бойової слави. Щоб детально ознайомитися з діяльністю українського підпілля у даній місцевості, учасники розробили туристично-краєзнавчий маршрут до сіл Гермаківка та Урожайне. Крім цього, брали участь в 11-ох різноманітних іграх, побудованих на елементах біографії та діяльності бійців і керівників УПА. 

more...

Вогнеборці Підгаєцького району отримали нову техніку та спецобладнання (фото)

07.07.2017 | 12:02

6 липня, у м. Підгайці, за участю голови Тернопільської ОДА Степана Барни народного депутата України Тараса Юрика, начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея, співробітників пожежно-рятувальної служби району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства та громадськості, відбулася церемонія передачі рятувальникам нової техніки та спецобладнання.
В урочистій обстановці очільник області вручив вогнеборцям ключі від нового пожежного-рятувального автомобіля, обладнаного на базі шасі МАЗ та придбаного за кошти державного бюджету.

more...

Понад 5 тис осіб хотіли б стати суддею місцевого суду (інфографіка)

07.07.2017 | 10:54

Для участі в оголошеному 3 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду звернулися 5336 осіб. Про це повідомляє офіційний сайт вищої кваліфікаційної Комісії суддів України.

Зі списком осіб можна ознайомитися за цим посиланням.

З метою забезпечення проведення відбіркового іспиту 29 червня 2017 року Комісією затверджено:

more...

У природу буде повертатися чистою вода тепер і у Підгайцях (відео, фото)

07.07.2017 | 08:00

Екологічну ситуацію на Тернопільщині покращують завдяки новим очисним спорудам. Ще два роки тому такі діючі механізми існували тільки у м.Тернополі, тепер же в природу чистою повертається вода в одинадцяти населених пунктах. Десь будують, десь проводять реконструкцію, але так чи інакше, очистка води від продуктів життєдіяльності людини – серед пріоритетних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища та Стратегії розвитку Тернопільської області до 2020 року.

more...

Юрій Юрик: Діти повинні навчатися в комфортних умовах та здобувати якісну освіту

06.07.2017 | 18:16

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик відвідав Теребовлянщину. Мета його робочого візиту - вивчення стану освіти в населених пунктах Буданів та Микулинці.

У Микулинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються 460 учнів. Її головною особливістю є те, що тут створено опорний навчальний заклад, на який із державного бюджету виділено 4  мільйони гривень. Як саме використовують державні кошти в смт. Микулинці і проінспектував Юрій Юрик. Він оглянув навчальні кабінети, актовий та спортивний зали, де повним ходом йдуть ремонті роботи, а також обладнання, закуплене для кабінетів фізики, хімії та географії.

more...

На Тернопільщині триває робота над відновленням військових частин (відео)

06.07.2017 | 16:41

Нині в області один із основних акцентів – на відновлення військових частин, адже військовослужбовці, які повертаються із східного фронту, повинні мати своє постійне місце дислокації. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна, перебуваючи разом із командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенантом Сергієм Попко на території раніше діючої військової частини у Чорткові.

Мета візиту на Чортківщину була пов’язана з тим, що в області тривають масштабні десятиденні збори загону територіальної оборони цього району.

more...

Чортківський Центр підтримки підприємництва планують відкрити у вересні

06.07.2017 | 16:26
     Модель створення й функціонування Центру підтримки підприємництва у Чортківському районі обговорили під час робочої наради з представниками вказаного району. Зустріч відбулася 6 липня під головуванням директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галини Воляник, у рамках реалізації в області Проекту польської допомоги «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів».
Під час зустрічі присутні узгодили модель створення Центру підтримки підприємництва, функції, які будуть на нього покладені, а також перелік інформаційно-консультативних послуг, що надаватимуться суб’єктам малого та середнього бізнесу. more...
Усього: 14989
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/139564.htm  

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg