Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Підтримка іноземного інвестора - це не просто слова. Ми завжди йдемо назустріч, - Степан Барна під час 4-го річного семінару "Школа освітлення Шредер" (фото)

07.03.2019 | 14:50

Мені від Тернопільської обласної державної адміністрації приємно, що в нас на території міста та області працює компанія із стовідсотковими іноземними інвестиціями. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час вітального слова для учасників 4-го річного семінару "Школа освітлення Шредер". Компанія, нагадаємо, спеціалізується на зовнішньому освітленні міст та має бельгійські інвестиції.

more...

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна запросив громадськість до обговорення проекту плану перспективного розвитку області на 2019-2021 рр.

07.03.2019 | 14:25

Про підсумки першого етапу підготовки перспективних планів розвитку громад на 2019-2021 рр. поінформував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час прес-конференції, що відбулася 28 лютого. Очільник області представив дорожню карту розвитку Тернопільщини, до якої включили понад 300 проектів. Їх планують реалізувати у наступні три роки. Крім того, карту супроводжує буклет зі звітом досягнень регіону за 2014-2018 рр. і стратегічними планами перспективного розвитку.

more...

Відкриття кардіоцентру – це новий етап в наданні медичної допомоги на Тернопільщині (фото)

07.03.2019 | 14:18

Це не просто гарні стіни. Це новий етап в наданні медичної допомоги на Тернопільщині. Так охарактеризував відкриття кардіоцентру на базі Тернопільської університетської лікарні професор Микола Швед.

Над створенням цього центру, який є одним із найпотужніших та найсучасніших у Західній Україні, працювали два роки. На його облаштування та матеріально-технічне забезпечення спрямували понад 40 млн. грн. 20 млн. грн. виділили з обласного бюджету на ремонт кардіоцентру, а на придбання ангіографа – на умовах співфінансування 11 млн. грн. з державного бюджету та 11 млн. грн. – з обласного бюджету.

more...

Нова якість медицини: як змінилося надання медпослуг говорять на колегії управління охорони здоров'я ТОДА (фото)

07.03.2019 | 14:13

Реформа медицини успішно сьогодні впроваджується на Тернопільщині. Перші успіхи уже бачимо у первинній ланці. Далі робота вестиметиметься у вторинній та третинній ланках. Як це повпливало та змінить якість надання медичних послуг, які роботи уже проведені у модернізації лікувальних закладів та що ще заплановано зробити, - говорять під час колегії управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

За словами голови ТОДА Степана Барни, завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка на реалізацію реформи медицини у сільській місцевості з державного бюджету область отримала 227 млн. грн.

more...

«Процес об’єднання незворотній», - Степан Барна під час зустрічі з головами ОТГ області

07.03.2019 | 13:52

Обласна адміністрація є партнером об’єднаних територіальних громад у питаннях розвитку. Це відзначив очільник Тернопільщини Степан Барна під час зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад. У ній також узяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації.
«За останні роки у Тернопільській області утворилося 49 об’єднаних територіальних громад, які покрили 58,6% населення. Це говорить про те, що цей процес незворотній і буде продовжуватися», - зауважив голова ТОДА.

more...

«Мало, хто вірив, але сьогодні ми маємо практичний результат», – Степан Барна про відбудову військового містечка у Чорткові (фото, відео)

07.03.2019 | 13:45

Ні для кого не таємниця, що протягом останніх 20-ти років незалежності України відбувалося системне знищення військової інфраструктури. Саме тому Україна виявилася неготовою, коли ворог втрутився у Крим, а потім перейшов на східний фронт. І лише останні чотири роки з державного бюджету виділяються кошти та робиться усе можливе, аби відбудувати Збройні сили України та зробити службу в армії престижною.
 

more...

Перо-пухова фабрика у Чорткові виходить на ринки Великої Британії (фото, відео)

07.03.2019 | 13:36

Підприємство «Біллербек-Україна, перо-пухова фабрика» – єдине підприємство легкої промисловості у Чорткові. Утім, дає роботу кільком сотням працівників, які працюють у галузях, дотичних до діяльності фабрики. А спеціалізується вона на виготовленні постільних речей. Побував на підприємстві голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, перебуваючи у Чортківському районі з робочою поїздкою.  

more...

Десять команд беруть участь у турнірі з міні-футболу пам’яті загиблого полковника Муляра

07.03.2019 | 13:25

Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблого співробітника Служби безпеки України, полковника Руслана Муляра, організували у п’ятницю, 22 лютого, його колеги у Тернополі. Участь у турнірі беруть десять команд, які представляють правоохоронні органи та силові структури області. Привітав із початком змагань їх голова ТОДА Степан Барна.

more...

Одна із головних стратегій - з'єднати Тернопіль з іншими обласними центрами якісними дорогами, - Степан Барна (відео)

05.03.2019 | 15:32

Ще п' ять років тому ми навіть не мали підстав говорити про те, що вперше за багато років розпочнемо робити державні дороги.
І тепер хто їхав з Тернополя до Львова, з Тернополя до Хмельницького та з Тернополя до Дубно вже оцінили результат і побачили зміни. На цьому наголосив очільник області Степан Барна на раді регіонального розвитку Чортківського району.

more...

Будівництво пам'ятного знака Чортківській офензиві - елемент розвитку туризму (відео)

05.03.2019 | 14:50
Ми маємо розуміти, що туризм - це невід'ємна складова розвитку економіки. Тому у реалізації проектів, пов'язаних із розвитком туризму, потрібно працювати спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування. На цьому акцентував голова ТОДА Степан Барна під час ради регіонального розвитку Чортківського району. more...
Усього: 18118
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"