Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна: Відновлення військових містечок на Тернопільщині триває! (фото)

06.04.2018 | 15:40

Армія за останні три роки змінилася кардинально. Якщо у 2014 р., відправляючи бійця в зону бойових дій, його потрібно було одягнути, взути, нагодувати і озброїти, то нині про такі проблеми вже забули – це вирішує держава. Відтак, тепер в області є актуальним питання розвитку Збройних сил, і, зокрема, військових підрозділів, що базуються на території краю. Три роки тому на Тернопільщині взагалі не було військових частин, а у вересні 2014-го нам повернули артилерійську бригаду, де нині служать понад 3,5 тис. військових. Крім того, триває створення та розвиток інфраструктури у місцях постійної дислокації військової частини, а це не лише Тернопіль, а й Чортків, Теребовля, Бережани.

more...

Прем’єр-міністр назвав нові пріоритети реформи децентралізації

06.04.2018 | 13:30

Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні – має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Глава Уряду нагадав, що реформа децентралізації стартувала у квітні 2014 року. І якби Донецьк, Луганськ та Крим мали сьогоднішні можливості децентралізації, то ситуація в країні була б іншою, впевнений Глава Уряду.

more...

Великодній кошик - сім’ям загиблих учасників АТО

06.04.2018 | 13:20

Біль втрати у зоні антитерористичної операції на Сході України тривожить щодня душу кожного українця. Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися наші земляки, які сміливо, гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, дружин, дітей, кожного з нас та рідну землю.

 Напередодні Великодніх свят перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та заступник голови райдержадміністрації Іван Віват  разом з приватними підприємцями району Петром Чайкою, Василем Градовим, Василем Батрином, Олегом Войцишином відвідали сім’ї загиблих учасників АТО, а саме: в с.Скородинці  –  Ігора Штуника, в с. Джурин – Руслана Коцюка, в с. Криволука – Івана Сторчака, в м.Чортків – Дениса Громового.

more...

Військовослужбовці з Теребовлі отримали великодні смаколики (фото)

06.04.2018 | 13:09

Паски та яйця – головні продукти великодньої трапези, отримали військовослужбовці, які проходять службу в Теребовлі, де дислокується підрозділ Тернопільської військової частини.

З подарунками до них завітали голова райдержадміністрації Юрій Ништа та районний військовий комісар Олександр Кравець. Вони поспілкувалися із військовослужбовцями та привітали їх із прийдешнім світлим празником – Великоднем.

more...

Стань учасником найбільшої в Україні теренової гри «Гурби – Антонівці», що відбувається на Тернопільщині!

06.04.2018 | 10:58

«Гурби-Антонівці» – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах.

Як повідомляють організатори гри, «Гурби-Антонівці» – це не змагання заради змагання. Це своєрідний вишкіл, кузня, що виковує нову генерацію патріотів, які змінюють країну.

more...

Середньострокове планування має стати пріоритетом, - Глава Уряду про новий етап децентралізації

05.04.2018 | 16:44

Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні - має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

more...

Олег Валов: Сьогодні усі, хто критикував реформу децентралізації, можуть переконатися у її дієвості та ефективності (вiдео)

05.04.2018 | 16:29

Розширена урядова нарада "Децентралізація та регіональний розвиток"  – хороша нагода для обміну думок і можливість поспілкуватися з Президентом, Прем’єр-міністром та представниками Уряду. Про це зазначив під час заходу заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.

Сьогодні усі, хто критикував реформу децентралізації, мали нагоду почути наскільки вона дієва та ефективно працює. Протягом чотирьох років були підбиті певні підсумки, які продемонстрували значні показники у напрямку децентралізації, так званої адміністративно-територіальної реформи.

more...

Працівники Тернопільської ОДА впорядкували козацьку могилу у Зборові

05.04.2018 | 15:39

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 5 квітня відбулася толока за участю працівників Тернопільської ОДА. Заступники голови облдержадміністрації й керівники структурних підрозділів впорядковували козацьку могилу у Зборові та прилеглу територію.
«Важливо не лише прибрати сміття раз чи двічі на рік, а й виховувати у собі культуру охорони довкілля. Ми сподіваємося на громадянську свідомість кожного жителя Тернопільщини, адже чисто насамперед не там, де прибирають, а там, де не смітять», — зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Вонс. 

more...

На Тернопільщині провели перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

05.04.2018 | 13:12

З 1 квітня цього року, згідно із статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування», органи Фонду області провели перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

Законом визначено, що у випадку, коли застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) незалежно від перерв у роботі. Перерахунок проводиться із заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

more...

Глава держави: Децентралізація - питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу України

05.04.2018 | 12:52

Децентралізація в Україні є питанням цивілізаційного вибору та складовою євроатлантичного курсу нашої держави. Про це сказав Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.

Участь у заході також беруть представники з Тернопільщини. Наша область одна з перших успішно розпочала втілювати реформу децентралізації і сьогодні на Тернопіллі є позитивні приклади роботи об’єднаних територіальних громад.

more...
Усього: 16584
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"