Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна під час робочої поїздки до Великогаївської громади: Успішними громади стають завдяки відповідальним лідерам (відео)

06.06.2018 | 14:36

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна за період своєї діяльності запровадив успішну практику – не сидіти в кабінеті, а відвідувати населені пункти області. Бо тільки, перебуваючи в епіцентрі подій та спілкуючись з людьми, можна вирішувати їхні проблеми та стежити за їхніми успіхами, а також підказувати, підтримувати та допомагати.

Щотижня голова відвідує районні центри, об’єднанні територіальні громади, містечка, села та селища. На початку цього тижня очільник краю побував у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді Тернопільського району.

more...

Степан Барна: На розвиток спортивної інфраструктури області виділено рекордну суму коштів!

06.06.2018 | 10:25

Тернопільщина вперше за останні 25 років незалежності України отримала рекордну суму коштів на розвиток інфраструктури. Завдяки державному фінансуванні ми маємо можливість працювати над масштабними спортивними об’єктами, які в майбутньому можуть стати центрами спортивної інфраструктури й залучати до проведення в області не лише Всеукраїнських, а й міжнародних змагань. У цьому переконаний голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Підприємців Тернопільщини запрошують долучитися до бізнес-майстерні

05.06.2018 | 16:12

Бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною: міфи та реальність» відбудеться 3 липня у Тернопільській обласній державній адміністрації. Це чудова нагода для підприємців і топ-менеджерів компаній, які хочуть підвищити свою кваліфікацію, налагодити зв’язки та перейняти досвід в кращих німецьких компаніях.

Усе це можна втілити разом з Німецькою партнерською Програмою GIZ.

more...

Демобілізовані військовослужбовці з Тернопільщини втілюватимуть власні бізнес-проекти завдяки міжнародному досвіду (фото, відео)

05.06.2018 | 15:32

Дипломи про закінчення курсів професійної перепідготовки звільнених в запас військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей у рамках проекту «Україна-Норвегія» урочисто вручили 32-ом випускникам. Зі знаковою подією їх привітали заступник Міністра освіти та науки України Роман Греба, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий, професор університету «NORD» Королівства Норвегія Анатолій Бурмістров, президент міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Володимир Рубцов.

more...

У Тернополі побудують багатофункціональний Палац спорту. На це держава виділила 27 млн. грн.

05.06.2018 | 14:29

4 червня в Мінмолодьспорту відбулось засідання міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту.

more...

Тернопільський легкоатлет Василь Макух встановив рекорд України з бігу на 100 метрів серед юніорів

05.06.2018 | 10:45

У Луцьку впродовж 2-3 червня тривав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Тернопільщину на цих змаганнях представляли шестеро спортсменів. Вагомого успіху досяг вихованець обласної ДЮСШ Василь Макух (тренери Дуда Б.П., Дуда О.В.). У фінальному забігу на 100 м, перемігши своїх суперників з феноменальним результатом для свого віку – 10.29 сек, Василь встановив національний рекорд серед юніорів та виконав норматив для участі в дорослому чемпіонаті Європи. Також цей результат є новим рекордом Тернопільської області серед дорослих, який ще в 1995 році був встановлений Віталієм Сенівим – 10.40 сек.

more...

Заява Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на спільному брифінгу з Головою Верховної Ради України щодо ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд

05.06.2018 | 09:31

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зробили спільну заяву, присвячену важливості ухвалення цього пленарного тижня проекту закону про Антикорупційний суд України.

Глава Уряду, зокрема, зазначив: «Насправді, сьогодні відповідальний день і тиждень, коли має бути ухвалений закон про незалежний і справедливий Антикорупційний суд. Всі знають про те: наскільки важливим сьогодні в суспільстві є питання справедливості і питання ефективної боротьби з корупцією.

more...

Степан Барна оглянув будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у Великогаївській громаді (фото)

04.06.2018 | 19:00

Прививати дітям та молоді любов до спорту, а також стимулювати їх до активного способу життя у Великогаївській ОТГ Тернопільського району вирішили будівництвом міні футбольних полів зі штучним покриттям. В області, нагадаємо, активно триває робота із облаштування подібних майданчиків для гри у футбол. На 2018 рік заплановано відкриття 11 футбольних полів, одне з яких днями відкрили у тернопільській школі №29.
 
Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, перебуваючи у робочій поїздці у Великогаївській громаді, побачив на якій стадії там тривають роботи та поспілкувався з підрядником.

more...

Реконструйована амбулаторія у Великих Гаях буде обслуговувати жителів шести сіл (фото)

04.06.2018 | 18:45

У Великогаївській об’єднаній територіальній громаді Тернопільського району основний акцент сьогодні роблять на розвиток мережі медицини. Тут триває будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини безпосередньо у Великих Гаях та розробка проектно-кошторисної документації на будівництво амбулаторії у селі Баворів, що входить до громади.

За словами голови ОТГ Олега Кохмана, мета такої роботи полягає у тому, щоб повернути пацієнтів із районної лікарні проходити обстеження та лікуватися на місці.

more...

Голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман: Завдяки злагодженій роботі – маємо чим пишатися! (фото)

04.06.2018 | 18:30

За майже 2,5 роки від часу об’єднання Великогаївська громада Тернопільського району стала фінансово спроможною, ефективною та самодостатньою. За цей період уже відчутні покращення для місцевих жителів, а сама громада – поступово оновлюється: відбудовуються дороги, розвивається соціальна інфраструктура, відкриваються нові приміщення та реконструйовуються старі. Над чим сьогодні працюють в громаді, побачив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Зокрема, він побував в адміністративному будинку Великогаївської сільської ради, де триває його реконструкція.

more...
Усього: 16925
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"