Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Матерям загиблих Героїв — опіка й турбота (фото)

19.10.2018 | 09:31

Спільна молитва й дружня бесіда об’єднали родини загиблих воїнів антитерористичної операції та сім'ї учасників Революції Гідності у Храмі УГКЦ Матері Божої Неустанної Помочі.

Матері Героїв зустрілися з архиєпископом і митрополитом Василієм Семенюком, а також заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Світланою Беспоповцевою.

more...

Степан Барна в Китаї: Тернопіль і Бучач вступили до альянсу міст "Шовкового шляху" (фото)

18.10.2018 | 16:33

Протягом кількох днів у м. Чжанцзяцзе Китайської Народної Республіки триватиме бізнес-саміт «Шовковий шлях 2018». Участь у ньому беруть і представники Тернопільщини, зокрема голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Для Тернопільщини серед пріоритетних напрямків роботи є економічне співробітництво, розвиток інфраструктури і туризму. Тому щиро радіємо за вступ міст Тернополя та Бучача до альянсу міст «Шовкового шляху». Приємно зазначити, що Тернопільська область також вступила в альянс міст та регіонів «Шовкового шляху» ще в грудні 2017 року. Переконаний, що й інші міста нашої області невдовзі матимуть таку нагоду», - зазначив Степан Барна.

more...

Відтепер пенсіонери зможуть отримати електронне пенсійне посвідчення, яке має безліч переваг

18.10.2018 | 16:26

Пенсійний фонд України динамічно впроваджує новітні технології з метою покращення якості обслуговування пенсіонерів. Досягти нової якості надання послуг дозволить перехід на електронний документообіг. Нововведення необхідне для того, щоб клієнти, звертаючись до фонду, змогли отримати послуги в будь-якому агентському пункті, а не тільки там, де подавали документи.

Одним із нововведень є запровадження електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) – сучасного технологічного багатофункціонального інструменту, яким з 2016 року користуються внутрішньо переміщені особи.

more...

Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент

18.10.2018 | 16:03

Прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за статтею теракт через події, що сталися у коледжі в окупованій Керчі. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з українською делегацією в Парламентській асамблеї Ради Європи.

«Сьогодні в Керчі трапилося жахливе вбивство. Мені прокуратура доповіла, що порушена кримінальна справа», - сказав Глава держави, зазначивши, що у полі зору розслідування особистість потенційного вбивці та жахливі наслідки його дій.

more...

Уряд України ремонтує дороги Тернопільщини

18.10.2018 | 13:35

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується. В бюджеті на 2019 рік передбачено більше 55 млрд грн, частина з яких піде на ремонт доріг Тернопільщини.

more...

Сьогодні у центрі Тернополя відбудеться вулична акція «Хода за свободу»

18.10.2018 | 13:28

Сьогодні, 18 жовтня, відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Щоб розповісти мешканцям краю про її існування, прояви та способи експлуатації, зокрема трудове рабство, о 16:00 годині відбудеться вулична інформаційно – просвітницька акція «Хода за свободу».

Учасники акції пройдуть центром міста від Катедрального собору через вулицю Руську до Театральної площі. Також розповсюджуватимуть матеріали про торгівлю людьми, її види та як захистити себе, куди звертатися за допомогою постраждалим, тощо. Схожі заходи відбудуться у всіх районах області.

more...

На Тернопільщині здійснюється нагляд за суб’єктами господарської діяльності у сфері використання ядерної енергії

18.10.2018 | 11:54

На території Тернопільської області зареєстровано 78 суб’єктів господарчої діяльності, які працюють у сфері використання ядерної енергії на 269 закритих джерелах іонізуючого випромінювання та пристроях, що генерують іонізуюче випромінювання. Більшість суб’єктів господарчої діяльності – медичні установи, що використовують ДІВ у променевій терапії, інтервенційній радіології та рентгенівській діагностиці.

more...

Триває прийом заявок на участь у програмі розвитку спроможності ОТГ в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій

18.10.2018 | 11:36

З вересня 2018 року розпочалась інноваційна програма розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку». Програма виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «DESPRO» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

more...

У Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок

18.10.2018 | 11:00

У суботу, 20 жовтня, у Тернополі відбудеться сільськогосподарський ярмарок. На чотирьох локаціях свою продукцію представлять сільськогосподарські товаровиробники, а також підприємства переробної та харчової промисловості районів області. Розпочнеться ярмарок о 8:00 годині.

За доступними цінами усі охочі зможуть придбати крупи, цукор, борошно, хлібобулочні, макаронні та молочні вироби, овочі, фрукти, рибу, м’ясо, мед та ін.

more...

Відбулося засідання комісії щодо встановлення статусу особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

17.10.2018 | 17:50

Засідання регіональної комісії з встановлення статусу особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших категорій громадян відбулося 16 жовтня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Беспоповцевої та за участі директора департаменту соціального захисту населення Вадима Боярського, голови ГО «Тернопільська обласна організація інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександра Харитонова.

more...
Усього: 17516
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"