Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Степан Барна: Підгаєччина показує приклад, як наповнити місцевий бюджет - через аукціон на оренду землі залучено майже 3 млн. грн.

27.03.2017 | 15:12

Сьогодні об’єднанні територіальні громади та органи місцевого самоврядування вмотивовані на те, щоб здійснювати управління землею, адже 100% від оренди землі залишаються в місцевих бюджетах. На це звернув увагу голова Тернопільської ОДА у програмі «Акценти тижня зі Степаном Барною».

За його словами, при створенні об’єднаних територіальних громад виникає проблема ефективності використання землі за межами населених пунктів. На даному етапі цими землями розпоряджаються районні державні адміністрації, тому було би логічно, при утворенні ОТГ, управління передати громадам.

more...

Досвід громад Тернопілля представили на V Форумі місцевого самоврядування

27.03.2017 | 14:48

24-25 березня у Львові відбувся V Форум місцевого самоврядування. Дводенний захід зібрав понад 500 фахівців з усієї України та міжнародних експертів. Вони обговорювали актуальні проблеми та перспективи у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі відповідних органів у забезпеченні розвитку держави та обмінювалися досвідом.

more...

Педагоги Тернопільщини знаходять унікальні підходи до навчання дітей з особливими потребами

27.03.2017 | 12:42

Схема інклюзивної освіти передбачає навчання дітей з особливими потребами у звичайному навчально-виховному закладі. Вважаться, що цього необхідно створити відповідні умови й зробити школи максимально пристосованими. Проте вчитель початкових класів Тетяна Дардан Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ламає загальноприйняті стереотипи та доводить, що багато залежить від самого вчителя.
На власному досвіді педагог переконалася: дітки з особливими потребами можуть не лише влитися у звичайний учнівський колектив, а й при належних зусиллях зі сторони вчителя та батьків, досягнути неабияких успіхів.

more...

У Тернопільській області планують створити індустріальні парки

27.03.2017 | 11:37


Індустріальний парк — це дієвий механізм, що сприятиме залученню інвестицій, розвитку бізнесу, забезпечення нових робочих місць тощо. Створення такого промислового майданчика є пріоритетним напрямком роботи Тернопільської ОДА. Про це зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак під час наради з питань створення індустріальних парків в області, що відбулася за підтримки програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ).
Експерти програми ЛЕВ, представники райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування обговорили концепцію створення індустріальних парків в області. Присутні визначили головні аспекти утворення парку: обрання території, де він розміщуватиметься, керуючої компанії, розроблення концепції.

more...

На Тернопільщині формуються електронні списки пацієнтів

27.03.2017 | 10:46

2017-й — рік реформ первинної медико-санітарної допомоги. З 1 січня усі сімейні лікарі, а також терапевти та педіатри опрацьовують списки пацієнтів, жителів Тернопільської області – скільки з них покинули місце проживання, а скільки залишилися в зоні обслуговування.

Кінцеву інформацію вноситимуть у так звані “червоні” та “зелені” реєстри, повідомляє начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук. За підсумками буде сформовано повний електронний реєстр пацієнтів. “Червоний” – це сімейний журнал, який наразі є у наявності в лікарів, а “зелений” – уже сформований список пацієнтів, які укладатимуть із сімейним лікарем угоду про надання медичної допомоги”, – зазначає Володимир Богайчук.

more...

Представники влади та громадських організацій підписали меморандум про підготовку загонів територіальної оборони (відео)

24.03.2017 | 17:05

Підготовка загонів Територіальної оборони – це спільне завдання, переконані на Тернопільщині. Ті, хто у разі наступу агресора, готовий стати на захист області, повинні мати достатньо високий рівень як теоретичної так і практичної підготовки. Тому, щоб обороноздатність краю була максимальною, Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна рада, міська рада та майже два десятки громадських організацій підписали сьогодні, 24 березня Меморандум про співпрацю.

more...

Віталій Луй: «СОКи допоможуть підвищити зайнятість на селі та дозволять людям самостійно заробляти гроші»

24.03.2017 | 16:07

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи (скорочено — СОК) — неприбуткові обслуговуючі організації, від яких очікується майбутній бум розвитку індивідуальних селянських господарств та ліквідація безробіття не селі. Достатньо згадати, що більшість з великих транс-національних господарств з переробки молока свого часу розпочинали з аналогів саме таких кооперативів і поступово виросли до міждержавного рівня.
СОКи у нашій області, а їх створено уже понад десяток, поки перебувають на початкових стадіях свого розвитку і, звісно, потребують допомоги від влади. Про те, як відбувається становлення обслуговуючих кооперативів на Тернопіллі розповідає директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації Віталій Луй. 

more...

Після майже 30 років очікувань, відкрили басейн у Козовій на Тернопільщині (відео)

24.03.2017 | 15:45

Організовувати заняття з дайвінгу, навчально-тренувальні збори, а також просто активно проводити час відтепер можна у Козовій.  23 березня на базі Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, урочисто відкрили плавальний басейн. Даний об’єкт перебував у недобудованому стані понад десять років: за 1989-1999 роки на етапі 50% готовності об’єкт «заморозили». З 2015 року Голова Тернопільської ОДА Степан Барна поставив завершення будівництва Козівського басейну, як один із пріоритетних проектів.

«Сьогодні ми демонструємо, яких результатів можна досягнути спільними зусиллями державної влади та місцевого самоврядування.

more...

У 2016 році Тернопільщина отримала понад 6 млрд грн з державного бюджету

24.03.2017 | 14:22

У 2016 році до загального фонду місцевих бюджетів з державного бюджету надійшло 6 775,6 млн гривень міжбюджетних трансфертів. Із них 315,3 млн гривень базової дотації та 91,9 млн гривень стабілізаційної дотації.

more...

У співпраці з Бучацьким РЦЗ півтори сотні селян Золотопотіцької громади отримали роботу

24.03.2017 | 13:24

«До нашої громади входять 11 населених пунктів: смт Золотий Потік, села Возилів, Костільники, Миколаївка, Русилів, Скоморохи, Сновидів, Соколів, Сокілець, Губин, Рублин, - повідомив голова Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади Ростислав Кушик під час зустрічі з в.о. директора Бучацького районного центру зайнятості Любов Мерв’як. - На території громади зареєстровано 178 роботодавців, з них 122 – фізичні особи-підприємці».

more...
Усього: 14210
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/09122016_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/strateg_b.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/program_b2017.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg