Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Жителі Тернопільщини, постраждалі внаслідок подій на Майдані, отримали разову грошову допомогу

19.02.2018 | 10:57

Виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р, проведено у Тернопільській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №14. Разову грошову компенсацію також надано особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях. Виплати здійснені за рахунок коштів державного бюджету 64 особам на загальну суму                         16 млн. 726 тис. 750 гривень. 

more...

Звернення голови ОДА Степана Барни з нагоди Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

17.02.2018 | 10:01

17 лютого українці відзначають річницю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Роль цієї особистості — непересічна. Це людина, яка 18 років свого життя провела у концентраційних таборах лише за те, що мала свої переконання та  була громадянином України. Cаме він, наш видатний земляк, заклав основи і Українського греко-католицького університету, який вже з 60-х років став основою для відновлення духовенства Української Греко-Католицької Церкви.

more...

Підсумки роботи Тернопільської ОДА за тиждень у цифрах та фактах (інфографіка)

16.02.2018 | 19:07

Уже традиційно наша рубрика «Підсумки тижня» інформує жителів області про основні здобутки та досягнення Тернопільської обласної державної адміністрації у цифр

Цьоготижнева інфографіка про основні події та досягнення Тернопільщини демонструє, чим жила область протягом робочого тижня від 12 до 16 лютого. Інфографіка включає в себе різні сфери та галузі діяльності облдержадміністрації, які спрямовані на покращення умов ведення бізнесу, розвитку сільського господарства, освіти, медицини, спорту, культури та загалом життя наших громадян. ах та фактах.

more...

Голова Тернопільської ОДА обговорив шляхи співпраці з президентом Торгово-промислової палати України (фото)

16.02.2018 | 18:22

Перебуваючи у Києві з робочою поїздкою, голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим. В рамках зустрічі обговорили активізацію роботи в напрямі залучення інвестицій, а також організацію інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST», який цьогоріч відбудеться уже втретє.

«Сьогодні відбулася плідна розмова із Степаном Барною, – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Чижиков. – На презентації потенціалу Тернопільської області «Благословенне Тернопілля», яку  Степан Степанович провів особисто, ми обмінялися успішними кейсами і думками з приводу ефективної демонстрації привабливості регіону як для залучення інвестицій, так і для ведення бізнесу, обговорили шляхи співпраці».

more...

Держслужбовці та представники громад Тернопільщини взяли участь у семінарі «Програма COSME: можливості для українського бізнесу» (фото)

16.02.2018 | 15:59

COSME надає можливість вийти на ринок ЄС, брати участь у бізнес-стажуванні за кордоном та спеціальних конкурсах для органів державної влади з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні. Крім того, вказана програма надає легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності через відповідні онлайн-портали. Про це розповів старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Вадим Загарій під час тематичного семінару, що відбувся 16 лютого в Тернопільській облдержадміністрації.

more...

«Благословенне Тернопілля» у Києві зібрало друзів та видатних вихідців з Тернопільщини (фото)

16.02.2018 | 15:36

На презентації Тернопільської області у Києві, її економічного та мистецького потенціалу, були представлені художні, історичні, культурні та наукові здобутки та досягнення нашого краю. Також свою продукцію презентували аграрії та підприємці області.

Нагадаємо, уже традиційний форум друзів та промоція Тернопільщини «Благословенне Тернопілля» відбувся 15 лютого в Українському домі, що у місті Київ. Серед гостей були представники бізнесу, міжнародних делегацій, відомі тернополяни та жителі області, культурні, мистецькі та освітні діячі.

more...

Роман Заставний: Нас об’єднало єдине — любов до Тернопільщини (відео)

16.02.2018 | 14:29

Кожен, хто родився на Тернопільщині або має певну причетність до цього краю, переконаний, що презентація області «Благословенне Тернопілля» — це надзвичайно вдала та цікава ідея. Про це зазначив народний депутат України Роман Заставний під час вказаного заходу, що відбувся 15 лютого у Києві.
«Як і минулого року, цьогоріч дуже багато вихідців з Тернополя, які зараз  проживають у різних куточках України та Києва, зустрілися у теплій атмосфері, аби поспілкуватися, обмінятися думками, визначити певні плани на майбутнє. Нас об’єднало єдине — любов до Тернопільщини.

more...

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів: Довіра до Тернопілля зростає як в Україні, так і в світі (відео)

16.02.2018 | 14:01

Уже вдруге в Українському домі в Києві відбувся форум друзів «Благословенне Тернопілля», де наша область презентувала свій економічний, освітній, науковий, історичний та культурно-мистецький потенціали. Завітав на свято Тернопільщини в Києві й наш земляк, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. 

«Я сьогодні із задоволенням скажу, що для мене село Мшанець Зборівського району, сільська школа, моє дитинство, студентство, – це те що не забувається ніколи. Тому я щасливий, що можу побути тут серед своїх друзів, земляків, поспілкуватися з ними та щиро потішитися їхніми здобутками. Тернопільщина – це земля видатних людей, які своїм внеском у різних галузях розвивають її потенціал та прославляють в Україні та світі», – наголосив Степан Кубів під час вітального слова з нагоди відкриття культурно-мистецької частини заходу.

more...

Степан Барна: Акція «Благословенне Тернопілля» – це добрий майданчик для комунікації з бізнесом та інвесторами (фото)

16.02.2018 | 13:55

Акція «Благословенне Тернопілля» – це не тільки можливість презентувати туристичний, освітній, культурно-мистецький потенціал Тернопільської області. Це також достатньо цікавий майданчик для комунікації з бізнесом, інвесторами, і тими, хто хоче створити умови для самореалізації жителів краю. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час дипломатичної зустрічі з Надзвичайними та Повноважними Послами. Загалом, на заході були представники близько 20-ти країн світу.  

more...

Подальша децентралізація - серед пріоритетів Уряду на 2018 рік, - Володимир Гройсман

16.02.2018 | 13:01

Запропонована Урядом політика економічного зростання та реформування промисловості і соціальної сфери – це шлях створення нової, сильної української держави, яку поважає світ і в якій поважають громадянина. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні, 14 лютого, Глава Уряду представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні напрямки реформ у 2018 році.

Володимир Гройсман наголосив, що в пріоритеті – формування нової якості державного управління з максимальним використанням цифрової інфраструктури, поглиблення децентралізації та цільове і ефективне спрямування та використання державних ресурсів, передусім бюджетних коштів - за передовими бюджетними програмами, серед яких програма «Доступні ліки», та земля, яку передають у розпорядження об’єднаних територіальних громад.

more...
Усього: 16228
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg