Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Вийшов у світ третій номер електронного видання про перспективи розвитку підприємництва ветеранів АТО в Тернопільській області

14.09.2017 | 13:07

Громадська організація «Центр стратегічного розвитку та реформ» у рамках реалізації проекту «Дорожня карта розвитку малого та середнього бізнесу демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО», який виконується за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», (USAID ЛЕВ) продовжує випуск електронних бюлетенів, присвячених перспективам розвитку малого та середнього підприємництва ветеранів АТО в Тернопільській області.

more...

Понад 17 тисяч осіб знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Тернопільщини

14.09.2017 | 11:37

За сприяння центрів зайнятості Тернопільщини за січень-серпень 2017 року вдалося працевлаштувати 17293 особи, з них 7047 безробітних. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 347 осіб зі статусом безробітного. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
У той же час одноразова допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 13 безробітним відкрити власний бізнес. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2631 особу, після завершення яких майже 700 - працевлаштовано на постійні місця праці».

more...

Оголошено відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації харчування учасників заходів

14.09.2017 | 10:37

Тернопільський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації харчування учасників заходів (обід та кава-перерва) на 2017 рік. Детальна інформація про конкурс, інструкції та вимоги для учасників, форми подання пропозиції наведені нижче.

Пропозиції подаються за київським часом до 12:00 години 22 вересня 2017 року в паперовому вигляді за адресою: м. Тернопіль, вулиця О. Кульчицької, 2А (2-й поверх) або в електронному вигляді на електронну скриньку Тернопільського відокремленого підрозділу lgdc.ternopil @.gmail.com із зазначенням теми листа «Конкурс на закупівлю послуг з організації харчування учасників заходів (обід та кава-перерва) на 2017 рік» із зазначенням Лот 1 та/або Лот 2.

more...

«Невидимі» герої Тернопільщини: голова братства ОУН-УПА Подільського краю «Лисоня» Роман Ванчура

14.09.2017 | 09:00

2017 рік у Тернопільській області проголошено Роком Української Повстанської Армії. За цей рік в області відновлюють пам’ятники, встановлюють меморіальні дошки, згадують та вшановують героїв національно-визвольного руху. Водночас, з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії, яку на Тернопільщині будуть відзначати 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, розпочинаємо серію публікацій про «невидимих» героїв нашого краю.

83-річний Роман Ванчура (на фото посередині) – голова братства ОУН-УПА Подільського краю «Лисоня», член УПА, учасник бойових дій.

more...

Відбулося засідання Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин (фото)

13.09.2017 | 17:12

Під час засідання обговорили проблеми розвитку сільськогосподарських кооперативів в Україні та шляхи їх вирішення, сучасний стан, перспективи розвитку садівництва і переробки фруктів в Україні.

Як зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, Тернопільська область є аграрним регіоном, тому дуже важливо підтримувати аграріїв, щоб вони працювали, розвивалися, адже завдяки їм зростає економічний потенціал країни загалом та області зокрема.

more...

Вийшов у світ другий в історії Лановецького району літературно-мистецький інформаційний альманах «Лан-2»

13.09.2017 | 15:47

У житі Лановеччини, особливо творчої інтелігенції краю,  сталась визначна подія – вийшов у світ другий в історії району літературно-мистецький інформаційний альманах «Лан-2», підготовлений і приурочений 200-літтю від дня народження Пророка України Т.Шевченка. Виконуючи рішення редколегії альманаху, редактор-упорядник видання, член редколегії, голова громадської ради при Лановецькій райдержадміністрації Марія Романчук вручила один екземпляр книги голові районної державної адміністрації Юліану Сіранту в присутності заступників голови Олександра Батожного та Володимира Кравчука, а також керівника апарату райдержадміністрації Андрія Бенцарука.

more...

Члени аграрного комітету ВР оглянули молочно-тваринницький комплекс на Тернопільщині (фото)

13.09.2017 | 15:07

До Бучацького району прибула делегація з Києва – члени Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Разом з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною, місцевим аграрієм Петром Гадзом та керівництвом Бучацького району оглянули сільськогосподарські об`єкти.

Спершу побували у молочному кооператиів «Бучачекопродукт» та молочно-тваринницький комплекс ТОВ «Бучачагрохлібпром», де ознайомилися з доглядом за великою рогатою худобою, а також подивилися як відбувається надій молока. Принагідно депутатів Верховної Ради пригостили свіжим молоком.

more...

На Зборівщині учнівська молодь вчилася захищати свій дім (фото)

13.09.2017 | 14:37

У черговий раз на теренах Зборівщини відбувся вишкіл «Захисти свій дім», за ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Яворського та громадського активіста, помічника-консультанта народного депутата Тараса Юрика Василя Мудла.

Військово-патріотичний захід пройшов для учнів старших класів на базі ЗОШ І-ІІІст. №1 м. Зборова. Насамперед, учасникам вишколу прочитали лекції з історії України та заняття із психологічної підготовки. Потім учні заслухали основи рукопашного бою та безпечного поводження зі зброєю, після чого взяли участь у фізичній підготовці та майстер-класі збору й розбору автомата.

more...

Степан Барна: Наша мета – забезпечити кращий доступ до освіти дітям з особливими потребами

13.09.2017 | 13:35

Схема інклюзивної освіти передбачає навчання дітей з особливими освітніми потребами у звичайному навчально-виховному закладі. Звісно, впровадження інклюзивної освіти неможливе без внесення змін у стандарти викладання уроків. Адже вона передбачає адаптацію навчального матеріалу до кожної дитини. А також постійний психологічний супровід такого учня та робота з асистентом вчителя. Власне, завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка, який у липні цього року підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг», це стало реальнішим та доступнішим.

more...

Тернопільські армрестлери вибороли одну золоту і дві бронзових нагороди світової першості

13.09.2017 | 12:13

Понад 1200 спортсменів з 55 країн світу стали учасниками чемпіонату світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Такі змагання з 2 до 10 вересня тривали у місті Будапешті (Угорщина). Загалом було розіграно 130 комплектів нагород. Участь у змаганнях взяли і вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, яких тренує заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Пушкар, і здобули нагороди чемпіонату.

Так, в своїх вагових категоріях серед юніорів чемпіоном став Олег Петренко, який виконав норматив майстра спорту України, а серед юнаків здобули Юрій Селецький та Максим Поліщук бронзові нагороди.

more...
Усього: 15328
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/142740.htm  

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg