Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

«Завдяки державним програмам, є можливість підтримати малі фермерські об’єднання, кількість яких в області має збільшуватися», – голова ТОДА (відео)

07.02.2019 | 15:53

Особливості, здобутки та перспективи розвитку фермерського руху у Тернопільській області обговорювали у середу, 6 лютого, на зборах обласного об’єднання Асоціації фермерів. Присутні мали можливість поділитися не лише власним досвідом та успіхами, а й спільно обговорити проблеми, які виникають під час створення і ведення фермерського господарства.

more...

Уряд підтримує родини з дітьми

07.02.2019 | 15:28

На засіданні 6 лютого Кабінет Міністрів схвалив законопроект, спрямований на створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини. Це один з кроків, які здійснює Уряд для підтримки народжуваності в країні та відповідального батьківства.

more...

Дороги, відремонтовані починаючи з 2017 року, перебувають у нормальному стані

06.02.2019 | 17:26

Під час засідання Уряду 6 лютого 2019 року було розглянуто питання стану українських доріг. Дороги державного значення, які були відремонтовані починаючи з 2017 року, перебувають у нормальному експлуатаційному стані. А от до доріг, які не ремонтувалися 15-20 років, і до доріг, ремонти яких проводить місцева влада, є найбільше претензій у автомобілістів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив: ями на таких дорогах мають ліквідовуватись оперативно. На дорогах місцевого значення перевірки стану і ліквідація дефектів мають оперативно проводитись місцевими дорожніми службами, а відповідальність за це лежить на обласних державних адміністраціях.

more...

За лютий субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів

06.02.2019 | 17:01

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

more...

У середмістях населених пунктів Тернопільщини військовослужбовці проводять роз’яснювальну роботу пріоритетних напрямків комплектування ЗС України (фото)

06.02.2019 | 16:46

На Тернопільщині представники місцевих районних військових комісаріатів проводять тижневу роз’яснювальну акцію для цивільного населення про пріоритетні напрямки комплектування Збройних Сил України, визначені вищим військово-політичним керівництвом держави. Зокрема, в  усіх райцентрах області військовослужбовці військкоматів у середмісті розгорнули намети та роз’яснюють громадянам, що в умовах продовження бойових дій на Сході країни  питання якісного комплектування української армії, насамперед за рахунок військовослужбовців за контрактом, залишається вкрай актуальним.

more...

Степан Барна зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні паном Іштваном Ійдярто (фото)

06.02.2019 | 16:29

Співпрацю у різних сферах, а зокрема в економічній та культурній, обговорили сьогодні, 6 лютого, під час зустрічі в облдержадміністрації голова ТОДА Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук та Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні пан Іштван Ійдярто.

«Ми багато часу приділили відкриттю почесного консульства Угорщини у Тернопільській області.

more...

За підтримки держави аграрії Тернопільщини досягли успішних результатів (фото)

06.02.2019 | 15:56

Вперше за багато  років держава передбачила кошти на розвиток сільського господарства та підтримку тваринництва. Минулий рік видався досить вдалий щодо освоєння капітальних вкладень в аграрний сектор краю. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час наради з керівниками сільськогосподарських підприємств області з питань перспектив розвитку агропромислового комплексу в 2019 році.
«Робота у даному напрямку  продовжуватиметься не менш динамічно, адже цьогоріч на підтримку агропромислового комплексу передбачається 6 млрд грн.

more...

На Тернопільщині стартує проект, який зменшить час митного оформлення товарів

06.02.2019 | 11:30

У січні цього року стартував пілотний проект з переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок». Як повідомляють у Тернопільській митниці ДФС, запровадження єдиного казначейського рахунку передбачає сплату платником податків безпосередньо на єдиний казначейський рахунок. Це дозволить представникам бізнесу зменшити час митного оформлення товарів та вільно обирати місце оформлення, оскільки кошти обліковуватимуться в одній картці – особовому  рахунку суб’єкта ЗЕД, а завдяки автоматизованій  системі митного оформлення «Інспектор» митне оформлення із використанням зазначених коштів здійснюватиметься у будь-якій митниці.

more...

«Відновлення обороноздатності – це запорука розвитку держави», - Степан Барна на раді регіонального розвитку у Шумську

06.02.2019 | 11:05

Державна політика полягає в тому, щоб якнайменше 5% валового внутрішнього продукту пріоритетно спрямувати на оборону.  На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час ради регіонального розвитку у Шумську, 5 лютого.
«5 тисяч хлопців з Тернопільської області сьогодні захищають нашу землю у Збройних силах України і є елементом нашої безпеки. Зараз для того, щоб забезпечити обороноздатність держави, піднімається соціальне забезпечення військовослужбовців. Мінімальна заробітна плата у бюджеті на 2019 рік становить 10 тисяч гривень.

more...

Спецавтомобіль для мало мобільних груп передали Шумській ОТГ (відео)

05.02.2019 | 16:32

Зусилля держави у сприянні людям з інвалідністю спрямовані зараз на те, щоб допомагати їм не лише фінансово. Важливо створити таким людям комфортні умови для повноцінного життя. Одним із кроків для покращення соціалізації людей з інвалідністю є придбання спеціально обладнаних автомобілів. У вівторок, 5 лютого голова обласної державної адміністрації Степан Барна передав ключі від такого авто голові Шумської ОТГ Володимиру Плетюку.

more...
Усього: 17998
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"