Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На Тернопільщині відновили навчання підрозділів територіальної оборони (фото)

30.11.2018 | 16:48

Навчання підрозділів територіальної оборони Тернопільщини продовжуються. Сьогодні свої вміння, витримку та військові навички тренували Збаразький район та місто Тернопіль. Такі навчання для нашої області уже традиційні. Відновили їх у зв’язку із введенням воєнного стану в десяти регіонах України. Тернопільщина, нагадаємо, до цього переліку не входить.

more...

АМУ подякувала головам 6 обласних державних адміністрацій за раціональний перерозподіл коштів освітньої субвенції

30.11.2018 | 12:08

Уряд розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року № 868-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році» здійснив перерозподіл освітньої субвенції окремим місцевим бюджетам.
Прийняття цього документа було надзвичайно важливим. Це дозволило здійснити виплати заробітних плат учителям закладів загальної середньої освіти та не зірвати освітній процес, а отже, зберегти гарантії для дітей на здобуття якісної загальної середньої освіти.

more...

Томос - це грамота про нашу духовну незалежність - Президент привітав українців із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

30.11.2018 | 12:01

Президент України Петро Порошенко привітав українців із сьогоднішнім рішенням Святого Священного Синоду Вселенського Патріархату та повідомив, що Синод затвердив також текст Томосу про надання незалежності українській церкві.

Глава держави також повідомив, що Синодом прийнято рішення про скликання Об‘єднавчого Православного Собору, дату проведення якого незабаром оголосить Патріарх Варфоломій, а учасники Собору оберуть предстоятеля незалежної Автокефальної Православної Церкви України і йому і буде вручено Томос про автокефалію.

more...

Для Тернопільської області, як і для України, пріоритет – безпека і захист, – Степан Барна (відео)

29.11.2018 | 17:31

Події, які мають місце на Сході України, для нас є близькими і чуттєвими. Утім, я хочу звернути увагу на такі складові: в умовах війни маємо будувати власну економіку і розбудовувати нашу область. На цьому акцентував голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час відкриття Ради регіонального розвитку Збаразького району. Це перша рада регіонального розвитку, яка відбувається у районі. Попереду такі ж підсумки роботи за 2014-2018 роки - ще у 16-ти районах.

more...

В інклюзивно-ресурсному центрі у Збаражі навчатимуться понад 30-ть діток (фото)

29.11.2018 | 17:00

Цього року в області ми відкриваємо 17 інклюзивно-ресурсних центрів. Це вже десятий по рахунку. Відкрили його у Збаражі на базі місцевої школи №1. Тут навчатимуться понад 30 діток. На облаштування центру спрямували більше 160 тис. грн.

"Унікальність інклюзивно-ресурсного центру, - наголосив голова ТОДА Степан Барна під час його відкриття, - в тому, що тут можуть перебувати діти, на яких багато років ніхто не звертав увагу.

more...

Перша Рада регіонального розвитку районного рівня відбулася на Збаражчині (фото, відео)

29.11.2018 | 16:58

Перша в районі Рада регіонального розвитку відбулася на Збаражчині. Адже саме Збаразький район підхопив проведення підсумкових рад після обласного засідання, яке відбулося минулого тижня. Попереду - підсумки за чотири роки ще у 16-ти районах.

Рада регіонального розвитку - це можливість обмінятися думками, прозвітувати про уже досягнуте та напрацювати стратегію роботи на майбутнє.

more...

Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини отримають «нове дихання» (фото)

29.11.2018 | 15:50

На теренах області розташовано багато місць історичного значення. Музеї національно-визвольної боротьби, яких на Тернопільщині налічується близько десятка, є своєрідною візитівкою нашого краю, проте чітка координація дій між ними відсутня. Саме тому 6 листопада на сесії обласної ради прийняте рішення створити комунальну структуру «Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини».

Щоб перейняти корисний досвід та певні напрацювання у даному напрямку, 29 листопада відбувся круглий стіл на тему: «Музеї національно-визвольної боротьби — центри патріотичного виховання і формування української свідомості», у якому взяли участь директори музеїв Івано-Франківщини, Львівщини, Рівненщини, Волині та Києва.

more...

55 млн. грн. від Уряду отримала Тернопільщина на зарплату медикам

29.11.2018 | 10:14

55 млн. грн. виділив Уряд із медичної субвенції на Тернопільську область, щоб 2018 рік завершити без заборгованостей по запрлатах для медиків. Ці кошти розподілять між районами відповідно до кількості населення та фінансових можливостей райбюджетів. За відповідні зміни проголосували 28 листопада депутати обласної ради.

"Сьогодні ми бачимо, що є недопрацювання з боку районних рад та райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, адже на кінець року ми виходимо із заборгованістю по заробітних платах для медиків.

more...

Президент підписав Закон про введення воєнного стану в Україні

28.11.2018 | 16:24

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». 26 листопада Глава держави підписав Указ «Про введення воєнного стану в Україні» і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон про його затвердження.

Документом передбачається, що воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

more...

Кабмін відмінив рішення щодо виключення комплексу Почаївська Лавра з Кременецько-Почаївського заповідника

28.11.2018 | 16:03

Кабмін підтримав звернення Тернопільської облдержадміністрації, обласної ради та народних депутатів, що представляють наш край у Парламенті, щодо повернення української святині у комплекс національного заповідника.

more...
Усього: 17762
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"