Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

На реставрацію Бучацької ратуші цього року виділили понад 10 млн. грн. (фото)

05.08.2018 | 07:22

Реставрація Бучацької ратуші – важливе завдання для нас, адже ми повинні відновлювати ті унікальні надбання, які збереглися на території області. Про легендарного скульптора Іоана Георга Пінзеля знає весь світ та досі вважає його роботи одними з найзагадковіших та найдивовижніших. Ратуша протягом багатьох років була у занедбаному стані та зазнала пошкоджень. Саме тому ми робимо усе для того, щоб відновити її. На цьому акцентував голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час огляду стану проведення ремонтних робіт на об’єкті.

more...

Степан Барна про мету проведення «Дзвонів Лемківщини»: Маємо об’єднати всі покоління українців для того, щоб відродити історичну пам'ять нашого народу (відео)

04.08.2018 | 22:13

Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – це не проста забава. Це можливість відвернутися від історичного забуття. Так характеризує фестиваль «Дзвони Лемківщини» голова облдержадміністрації Степан Барна. За його словами, в силу певних життєвих обставин, асиміляційної політики лемків, холмців, надсянців чи то польська комуністична влада, чи то радянська влада намагалися знищити. Тепер же маємо докласти зусиль, щоб культурні, історичні, мовні традиції, котрі стосуються лемків, стали надбанням українського народу.

more...

«Єднаймося, бо ми того варті!»: На Монастрищині завершився другий день фестивалю «Дзвони Лемківщини» (фото)

04.08.2018 | 22:03

Фестиваль «Дзвони Лемківщини» на Монастирищині об’єднав навколо самобутньої лемківської культури не лише область та Україну, а й всі країни світу, де проживають лемки. І це невипадково, адже саме на Тернопільщині зосереджено найбільшу кількість лемків.

Сьогодні, у другий день фестивалю, в урочище Бичова приїхали народні депутати, гості з інших регіонів, голови районних державних адміністрацій, прибуло духовенство й особисто владика Василій Семенюк. Вітали зі святом єднання та відродженням лемківської культури гостей свята й голова ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.

more...

За відродженням історичної самобутності на Тернопільщину з’їжджаються лемки з усього світу (фото)

04.08.2018 | 20:57

Віднайти самобутню лемківську культуру та поспілкуватися з її безпосередніми носіями – це одна із цілей щорічного фестивалю «Дзвони Лемківщини», який проводиться в урочищі Бичова, що на Монастирищині. Цьогорічний фестиваль особливий тим, що під час його проведення намагалися максимально назбирати спогадів, зафільмувати їх та зафіксувати у світлинах людей, які були примусово виселені зі своїх етнічних територій.

more...

Степан Барна: Лемківська культура – невід’ємна складова української нації (фото, відео)

03.08.2018 | 20:43

Сьогодні в урочищі Бичова на Монастирищині розпочався ХІХ фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини». Це справжнє унікальне та колоритне свято, яке вражає своєю самобутністю, адже лемківська культура є невід’ємною складовою української нації. На цьому під час під час відкриття наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Степан Барна ознайомився з територією у селі Зубрець, де невдовзі збудують сільську амбулаторію (фото)

03.08.2018 | 18:45

Розвиток сільської медицини – важливе завдання, яке поставило перед собою керівництво країни. Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка понад 5 млрд. грн. було виділено на всю Україну для того, щоб кожен житель сільської місцевості отримав якісні та доступні медичні послуги. І тому невдовзі розпочинається масштабне перезавантаження первинної ланки медичної допомоги, яке передбачає в першу чергу будівництво нових, сучасних та комфортних амбулаторій.

more...

Дорога у селі Зубрець на Тернопільщині отримає нове покриття (фото)

03.08.2018 | 18:29

Стан проведення поточного середнього ремонту на відрізку автошляху Бучач-Нижнів, що проходить через село Зубрець, оглянув голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Очільник області наголосив, що ремонт доріг та розвиток інфраструктури – серед пріоритетних завдань для Тернопільщини.

more...

У селі Зубрець вшанували пам'ять двох загиблих Героїв Небесної Сотні (фото)

03.08.2018 | 18:24

Тернопільщина шанує своїх Героїв. У п’ятницю, 3 серпня, перебуваючи у робочій поїздці у Бучацькому районі, голова облдержадміністрації Степан Барна поклав квіти до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні, що знаходиться у селі Зубрець. Біля цього меморіалу також запалили лампадки та помолилися за світлі душі двох Героїв – вихідців із цього села Ігоря Костенка та Василя Мойсея.

more...

Затверджено наказ Мінмолодьспорту про формули автоматичного, прозорого розподілу бюджетних коштів між олімпійськими видами спорту

03.08.2018 | 15:15

Після кількох років пілотного режиму, доопрацювань разом з експертами вступив в силу зареєстрований в Мінюсті наказ Мінмолодьспорту від 04.07.2018 № 3050 про формули автоматичного, антикорупційного й прозорого розподілу бюджетних коштів між олімпійськими видами спорту.

"Ручний та підкилимний режим залишився далеко в минулому. Розподіл відбувається за чіткими критеріями ефективності кожного виду спорту, за його реальними спортивними результатами, виступами на міжнародній арені, масовістю, коефіцієнтами пріоритетності", - зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

more...

Степан Барна зустрівся з представниками компанії «Грінйард Мікокультура Україна» для обговорення подальшої співпраці (фото)

03.08.2018 | 14:24

Зустріч у двосторонньому форматі, який представляли керівники компанії «Грінйард Мікокультура Україна» (в минулому Мікоген Україна) та керівництво облдержадміністрації, відбулася у четвер, 2 серпня. Під час зустрічі обговорили напрями подальшої співпраці.

Як розповів голова ОДА Степан Барна, дана компанія працює на ринку з 2006 року і займається виробництвом міцелію компостного у вигляді брикетів для вирощування печериць та виробництвом зернового міцелію грибів (печериць), сорт «Мікоген Ш 1» з 2015 року.

more...
Усього: 17177
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"