Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Глава держави: Україна має стати великим регіональним лідером, який впливає на події в Європі

05.02.2019 | 15:47

Президент Петро Порошенко наголошує, що Європейський Союз є стандартом, який визначає рівень життя людей. Україна рухається до членства в ЄС та НАТО, забезпечуючи розвиток економіки та підвищення соціальних стандартів. Про це сказав Глава держави в ефірі телеканалу ICTV у програмі «Свобода слова».

more...

Військові комісаріати Тернопільської області вже приписали до призовних дільниць 35% юнаків (фото)

05.02.2019 | 15:04

На Тернопільщині проводяться заходи щодо приписки юнаків 2002 року народження до призовних дільниць. Кожного юнака відповідного віку викликають до військових комісаріатів, де вивчають на предмет придатності до військової служби та взяття їх на військовий облік. Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов'язані особисто прибути до районного (міського) військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

more...

Степан Барна доручив підрядним організаціям області ліквідувати аварійність на дорогах державного значення (відео)

05.02.2019 | 14:55

Підрядні організації області повинні якнайшвидше ліквідувати ямковість на дорогах державного значення і забезпечити безперешкодний проїзд. Особливо це стосується магістралей, які уже капітально відремонтовані: М-09, М-12 та частина М-19. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками підрядних організацій, які відповідають за обслуговування доріг загального та місцевого значення у зимовий період.

more...

Основне, чого вимагаю від перевізників, – людяності, – Степан Барна затвердив склад обласного комітету з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів (фото)

04.02.2019 | 15:13

Важливість питання пасажирських перевезень в області не потребує зайвого представлення. Адже часто чуємо про недобросовісних перевізників, про недотримання не те, що законодавчих норм, а й моральних принципів. Тому, відтепер проведення та результати конкурсів на перевезення пасажирів в області будуть на особистому контролі голови ТОДА Степана Барни. Він вимагає від комітету з організації проведення конкурсів максимальної чесності, відкритості та прозорості, а від перевізників – людяності.

more...

Питання, які потребують посиленої уваги силовиків, обговорили в обласній прокуратурі

04.02.2019 | 14:26

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук взяли участь у спільній нараді керівників силових структур Тернопільської області. Обговорювали головні проблемні питання, для яких потрібна посилена увага силовиків.

more...

Кременчани виступили у чемпіонаті світу з лижного спорту серед юніорів у Фінляндії

04.02.2019 | 12:21

Чемпіонат світу з лижного спорту серед юніорів завершився у фінському Лахті. Вдало виступив на змаганнях з лижного двоборства кременчанин Дмитро Мазурчук. Спортсмен показав найкращий результат української команди, зайнявши 18 місце на 5 кілометровій дистанції. Як пише Skijumping:UA, після стрибкової частини в Дмитра була 19 місце, і на лижні вдалось відіграти одну позицію. Щодо результатів інших наших спортсменів у цьому виді, то Олександр Шумбарець посів 43 місце, Іван Пилипчук - 46, а Віталій Гребенюк був 47 серед 55 учасників змагань. Переможцем тут став Юліан Шмід з Німеччини.

more...

У 2018 році міграційна служба Тернопілля поповнила місцеві бюджети на понад 43 мільйони гривень

04.02.2019 | 11:57

Впродовж останніх декількох років підрозділи міграційної служби суттєво наповнюють місцеві бюджети. Це стало можливим після внесення у 2015 році змін до Бюджетного кодексу України. Нагадаємо, що відповідно до них, кошти, які громадяни сплачують за адміністративні послуги, у тому числі й ті, які надає міграційна служба, перераховуються на рахунки бюджетів за місцем надання послуги.
Підбиваючи підсумки 2018 року, можу поінформувати, що територіальні підрозділи міграційної служби Тернопілля перерахували в місцеві бюджети 43,6 мільйони гривень, - повідомив начальник УДМС України в області Ярослав Давибіда.

more...

Незалежність і взаємна повага відкриває шлях до справжнього партнерства держави і церкви – Президент

04.02.2019 | 11:48

Президент Петро Порошенко наголошує, що Православна Церква України у відповідності до Конституції України є і буде незалежною від держави. Глава держави переконаний, що незалежність і взаємна повага відкриває шлях до справжнього партнерства держави і церкви для спільної роботи задля блага країни і народу. Про це він сказав під час виступу з нагоди інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України.

«Президент України, Верховна Рада України, як і вся Українська держава зробили усе можливе для становлення автокефальної української Православної Церкви.

more...

Степан Барна: Зміни в медицині мають відбуватися не лише через заміну вікон, а й через надання якісних послуг

01.02.2019 | 19:38

Без визначення спільної стратегії розвитку лікувального закладу в розрізі міста, району, села говорити про його перспективу неможливо. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час Ради регіонального розвитку Підгаєцького району. Й пояснив: «Для нас важливо, щоб в контексті реформи, коли гроші ідуть за пацієнтом, гроші залишалися в області. Що це означає? Маємо забезпечити настільки якісні медичні послуги, щоб у людей не було потреби їхати на лікування у сусідню область. Тому це основне і першочергове завдання».

more...

Зміни в освіті та медицині, якісні здобутки Підгаєччини – обговорили під час ради регіонального розвитку району (фото)

01.02.2019 | 19:34

Підсумки роботи за три останні роки підбили на Раді регіонального розвитку Підгаєцького району. Якісна освіта та медицина – найважливіші соціальні сфери: усе це стало можливим завдяки державній політиці та капітальним вкладенням, зробленим протягом цього часу.

more...
Усього: 17998
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"