Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Школярі Тернопільщини взяли участь у військово-патріотичному вишколі

13.09.2017 | 12:06

Заходи з військово-патріотичного виховання для учнівської молоді Тернопільщини відбулися  8 вересня. На виконання програми з військово-патріотичного виховання учнівської молоді дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), їх організував науково-краєзнавчий відділ Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з 44-ою окремою артилерійською бригадою, що дислокується в Тернополі. Діти ознайомилися з військовою технікою, побутовими умовами солдатів контрактників, брали участь у військових вишколах спортивно-воєнізованих естафетах.

more...

МОЗ закликає лікарів щеплювати пацієнтів, а місцеву владу - слідкувати за наявністю вакцин

13.09.2017 | 10:40

За даними ВООЗ та ЮНІСЕФ, менше половини українських дітей були повністю імунізовані проти кашлюку, дифтерії та правця у 2016 році. За перші 8 місяців 2017 в Україні рівень охоплення щепленнями підвищився, проте все одно не є достатнім, щоб захистити суспільство від небезпечних хвороб.
Пояснюємо чому в Україні досі неприпустимо низький рівень охоплення імунізацією, які є реальні протипокази до вакцинації, який стан забезпечення вакцинами та їх якість, а також звертаємося до медичних працівників заохочувати батьків вакцинувати своїх дітей, адже вакцинація – це найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань.

more...

Делегація з Тернопільщини презентувала експортний потенціал краю на іранській виставці (фото)

12.09.2017 | 16:25

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна представив потенціал області на Другій спеціалізованій виставці Ірану, яка відбувається у Києві.

Разом з очільником краю перебуває делегація до складу якої увійшли представники місцевих підприємств: приватне акціонерне товариство «Агро-Продукт», Фермерське господарство «Гадз», ТОВ «Гольскі Світ Компані», ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», ТОВ «Тернопільська меблева фабрика», ПП «Песа», ПАТ «Птахофабрика Тернопільська».

more...

«Невидимі» герої Тернопільщини: громадсько-політичний діяч Ігор Олещук зі Збаражчини

12.09.2017 | 14:07

2017 рік у Тернопільській області проголошено Роком Української Повстанської Армії. За цей рік в області відновлюють пам’ятники, встановлюють меморіальні дошки, згадують та вшановують героїв національно-визвольного руху. Водночас, з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії, яку на Тернопільщині будуть відзначати 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, розпочинаємо серію публікацій про «невидимих» героїв нашого краю.

Ігор Олещук (псевдо «Грушка») народився 21 травня 1931 року в с. Чорний Ліс, нині Збаразького району. Інженер, громадсько-політичний діяч.

more...

Детінізація роботи митниці дозволить до кінця року додатково акумулювати в бюджет до 50 млрд грн, - Прем'єр-міністр

12.09.2017 | 12:49

Детінізація роботи української митниці дозволяє щомісяця акумулювати в бюджет значні кошти, які раніше "розходилися по кишенях". І за підсумками року перевиконання плану надходжень по митниці становитиме 50 млрд грн. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Ми почали діставати кошти з тіньових схем і направляти їх в бюджет. Це важливо. І я дякую митникам, ДФС, керівнику Служби Мирославу Продану, - сказав Володимир Гройсман. - Ми на дороги вже направили 8 млрд грн (коштів від перевиконання митних планів). А по року ця сума буде 12 млрд грн."

more...

Підгаєччина запрошує на «Туристичну ярмарку» та відзначення 350-річчя історичної битви (програма заходів)

12.09.2017 | 12:47

Гостей та жителів Тернопільщини запрошують на святкове відзначення 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями, що відбудеться в суботу, 23 вересня. Зокрема, у рамках даного заходу в с. Загайці освятять відновлену могилу «козаків-дорошенківців», а також урочисто відкриють меморіальну таблицю «Підгаєцькі угоди». Крім цього, за участю істориків Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, краєзнавців та громадських діячів заплановано проведення наукової конференції з нагоди 350-річчя вказаної історичної битви.
Цього ж дня, 23 вересня у Підгайцях відбудеться й фестиваль національного колориту «Туристична ярмарка», в рамках якої діятимуть польова кухня, виставки сільськогосподарської продукції та декоративно-прикладного мистецтва. Також гостей радо прийматиме містечко «Колорит національного села».

more...

Степан Барна: «Ми домовилися з нашими турецькими партнерами щодо реалізації низки соціальних проектів на Тернопільщині»

12.09.2017 | 12:04

У Києві відбулася зустріч голови Тернопільської ОДА Степана Барни з Координатором програм Турецької агенції співпраці та координації в Україні паном Хаджи Байрамом Болатом.

У рамках зустрічі сторони домовилися щодо реалізації на території області низки проектів ТІКА, які стосуються підтримки соціальних установ: лікарень, шкіл, дитячих будинків тощо. Також, серед планів – створення міліарного музею на горі Лисоня, що на Бережанщині та поглиблення співпраці в проектах спільної історичної спадщини.

more...

Учениця з Тернопільщини стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Людина і ліс»

12.09.2017 | 11:07

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу, в якому серед робіт школярів з усієї країни обирали кращий малюнок та письмовий твір на тему «Людина і ліс». Цьогорічний конкурс, організований Товариством лісівників України, став особливим, адже участь у ньому взяли діти з інтернатних закладів області із соціальними потребами.
Всі учасники отримали заохочувальні призи. Почесне третє місце отримала вихованка Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання Лілія Романів. Нагородою для неї став грошовий подарунок.

more...

Степан Барна: Національна гвардія – особливий приклад героїзму під час війни на Сході країни

11.09.2017 | 17:49

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час відзначення 78-ої річниці з Дня створення військової частини 3002 Національної гвардії України зазначив, що військова частина у Тернополі проявила особливий героїзм за останні три роки українсько-російської війни.

«Низько вклоняюся кожному з тих хлопців, які поклали своє життя за територіальну цілісність та незалежність рідної землі. Ми маємо добрі приклади героїзму, котрі проявили тернополяни у боях на Сході України. Більш як 90 загиблих – ціна, яку заплатило Тернопілля за те, щоб мати мирне небо над головою», - наголосив Степан Барна.

more...

Військова частина 3002 Нацгвардії України відзначила 78-му річницю з часу створення (фото)

11.09.2017 | 17:48

На Тернопільщині відбулися урочистості з нагоди 78-ої річниці створення військової частини 3002 Національної гвардії України. Участь у святкуванні взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна, керуючий справами виконавчого апарату Іван Бабійчук, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, керівники районних адміністрації, керівники силових та правоохоронних структур області. Привітав нацгвардійців зі святом також військовий оркестр 44-ої окремої артилерійської бригади.

more...
Усього: 15328
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg 

http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/142740.htm  

 

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg