Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Уже сьогодні 3 серпня розпочинається фестиваль «Дзвони Лемківщини» (відео)

03.08.2018 | 12:28

ХІХ Всеукраїнський фестиваль «Дзвони Лемківщини» пчинає «запалювати» уже сьогодні 3 серпня. В урочищі «Бичова», що на Монастирищині, розпочинаються святкування. З 9.00 до 18.00 год. – огляд експозиції Музею лемківської культури і побуту. З 15.00 до 20.00 год. передбачена концертна програма. О 17.00 год. – запалення малої ватрочки.

more...

На Тернопільщині відзначать 100-річчя випуску перших поштових марок України

03.08.2018 | 11:24

Заходи з нагоди відзначення столітнього ювілею філателістичного руху в нашій державі відбудуться у Тернопільській області. Їх організовує управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства обласної державної адміністрації відповідно до Указу Президента України від 13 липня 2018 року № 205/2018.
В музеях краю планується проведення тематичних виставок. Зокрема, у державному архіві області експонуватиметься виставка на основі матеріалів Тернопільської обласної спілки асоціації філателістів України.

more...

«Тут найкраще. Тут найкраща погода і люди...», – іноземний інвестор Кім Габа з Данії про Тернопільщину (відео)

03.08.2018 | 10:16

Приклад успішного підприємства з дансько-українськими інвестиціями маємо у Борщівському районі. Там у селі Вовківці функціонує та нарощує свої потужності ТзОВ "Перейми", яке спеціалізується на тваринництві – вирощуванні свиней, та рослинництві.

Керівник підприємства Кім Нельсон Габа – громадянин Данії, але вже 5 років мешкає в Україні. Тепер його дім тут. Адже з Україною Кіма пов'язує не лише бізнес, а й сім'я – його дружина – українка. З нею вони виховують двох діток.

more...

Перспективи розвитку локомотивного депо області обговорили під час виїзної наради (фото)

03.08.2018 | 10:06

Локомотивне депо Тернопіль обслуговує дільниці Тернопіль-Ланівці, Тернопіль-Скалат-Підволочиськ, Тернопіль-Чортків, Тернопіль-Ходорів, Тернопіль-Золочів, Тернопіль-Львів, Тернопіль-Жмеринка, Чортків-Іване-Пусте, Чортків-Стефанешти, Чортків-Гусятин, Чортків-Бучач. Те, як працює депо, як справляється з обсягами робіт в умовах нестачі вагонів та як покращити цю ситуацію, з’ясовували під час виїзної наради за участі голови ОДА Степана Барни.

«Валовий продукт, котрий формується в області, в основному транспортується залізницею. І ми маємо зараз достатньо добру динаміку.

more...

Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент

02.08.2018 | 17:41

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Зміни, що вносяться до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та Закону «Про Вищий антикорупційний суд», дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування Вищого антикорупційного суду, в тому числі його апеляційної палати, що стане суттєвим кроком у питанні протидії корупції в Україні.

more...

Степан Барна: Тернопільська область – у першому пулі проектів з будівництва 18 сільських амбулаторій (перелік)

02.08.2018 | 17:22

Вже невдовзі в області розпочнеться будівництво нових та реконструкція існуючих амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Адже Тернопільщину включили до першого пулу проектів із реалізації цієї ініціативи. Мета розвитку медицини на селі – якісні та доступні медичні послуги для кожного жителя сільської місцевості.

more...

Зміни до порядку призначення субсидій для їхньої адресності - це, в першу чергу, ефективне використання коштів платників податків

02.08.2018 | 16:22

Новою редакцією Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 84, що вступило в дію з першого травня цього року, передбачено більш адресний підхід до призначення житлових субсидій.

Нагадуємо про зміни, що були прийняті до порядку призначення субсидій, зокрема:

more...

Юрій Юрик про проект «Образ і слово Кобзаря у вишивці»: Дана акція стане черговим етапом популяризації соборності України не тільки в Україні, а й в світі (фото)

02.08.2018 | 14:18

Виставку неймовірної краси та праці, яка була в неї вкладена, відкрили у фойє адміністративного будинку обласної ради. Йдеться про кропітку працю українських вишивальниць, які створити «Образ і слово Кобзаря у вишивці». Діятиме виставка два дні до 3 серпня включно й далі помандрує Україною. До нас вона прибула зі Львова.

Участь у відкритті унікального проекту взяли голова облради Віктор Овчарук та заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик. 

more...

ОТГ Тернопільщини запрошують на семінар з методології розробки транскордонних проектів

02.08.2018 | 12:16

Протягом 20-21 серпня в Івано-Франківську відбудеться інформаційний семінар “Методологія розробки транскордонних проектів” – захід, який має на меті надати інформаційну підтримку новоствореним територіальним громадам у підготовці транскордонних проектів та, зокрема, допомогти у розробці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

more...

Учасники навчальних зборів пройшлися урочистим маршем вулицями міста Борщів (фото)

02.08.2018 | 10:22

Понад дві сотні бійців під акомпанемент військового оркестру тернопільської окремої артилерійської бригади пройшлися урочистим маршем центральними вулицями міста Борщів. Відбувся марш з нагоди початку вишкільних змагань стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони Борщівського району. Разом з бійцями йшли голова Тернопільської ОДА Степан Барна та керівництво обласного військкомату.

Урочиста мить зібрала на вулицях місцевих жителів, які супроводжували воїнів до меморіалу загиблим на війні з російським окупантом та до пам’ятника Героїв Небесної Сотні. Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

more...
Усього: 17177
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"