Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Голова Тернопільської ОДА бере участь у ІІ Українському форумі Шовкового шляху (фото)

16.11.2017 | 17:03

У Києві розпочався ІІ Український форум Шовкового шляху. Під час форуму передбачено кілька стратегічних сесій. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна бере участь у панельній сесії «Торгівля і е-комерція. Інвестиційне співробітництво».

Основні теми, які обговорюватимуться під час сесії, – це китайська політика лібералізації торгівлі та інвестицій, і розширення доступу на ринок для українських виробників; глобально орієнтована китайська система торгівлі, інвестування та фінансування, виробництва та послуг; Alibaba – двигун міжнародної онлайн-торгівлі; E-SilkRoad – електронна торгівля на Новому Шовковому шляху.

more...

Prozorro.Продажі: у Тернопільській ОДА відбувся навчальний семінар (фото)

16.11.2017 | 16:46

Як продавати державне та комунальне майно через електронну торгову систему Prozorro.Продажі сьогодні навчали в Тернопільській обласній державній адміністрації. Безкоштовне навчання відбулося для представників територіальних підрозділів органів центральної виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, а також підвідомчих підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування.

Близько 300 потенційних замовників  (представників територіальних підрозділів органів центральної виконавчої влади, структурних підрозділів, підвідомчих підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування) взяли участь у навчанні щодо проведення прозорої, швидкої і ефективної реалізації державного та комунального майна за допомогою електронної торгової системи Prozorro.Продажі.

more...

Тема дня: як обрати сімейного лікаря і яка від цього практична користь (відео)

16.11.2017 | 16:24

Про необхідність обрати сімейного лікаря, а також до якого часу це потрібно зробити і взагалі, хто такий сімейний лікарі і за що він відповідає, розповіли у програмі «Тема дня» заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Лідія Чайковська та заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги міста Тернопіль Надія Боднар.

Також під час програми обговорили запровадження в області електронного реєстру пацієнтів та електронної бази даних. Обговорили й тему заробітної плати сімейного лікаря і від чого вона залежатиме. Водночас, під час програми не могли не згадати про розвиток медицини у сільській місцевості, над якою посилено працюватимуть уже з 2018 року.

more...

ЦВК оприлюднила остаточні результати виборів голів ОТГ

16.11.2017 | 16:20

Центральна виборча комісія оприлюднила остаточні результати виборів голів об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року у 201 об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без виключення областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. У Тернопільській області вибори відбулися у 4 громадах – Саранчуківській, Хоростківській, Зборівській та Лановецькій.

more...

Як на Тернопільщині відзначатимуть День Гідності та Свободи

16.11.2017 | 15:46

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 21- 22 листопада у Тернополі та інших населених пунктах області відбудуться урочистості (зібрання, віче) та меморіальні заходи патріотичного змісту, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 -2014 роках, родин Героїв Євромайдану, учасників антитерористичної операції, представників волонтерських рухів, духовенства.

more...

Працівників сільського господарства відзначили з нагоди професійного свята (фото)

16.11.2017 | 14:13

З нагоди професійного свята у Тернопільській обласній державній адміністрації нагородили працівників сільського господарства України. До привітань долучилися перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, заступник голови обласної ради Любомир Крупа, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

Традиційно працівники сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України відзначають професійне свято у третю неділю листопада. У даній галузі на Тернопільщині працюють більше 110 тисяч людей.

more...

Тернопільщина вшанує 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні

16.11.2017 | 14:01

Поминальні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні відбудуться 25 листопада. У зв’язку з 85-ми роковинами трагедії, з метою донесення до світової спільноти інформації даний геноцид українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом, а також відповідно до Указу Президента України, на Тернопільщині затверджений план заходів. Організаційні питання стосовно проведення заходів до цієї скорботної дати, обговорили під час засідання організаційного комітету, що відбувся під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика. За підсумками наради працівники структурних підрозділів облдержадміністрації отримали відповідні доручення.

more...

Маленьких тернополян запрошують до участі в конкурсі на кращий малюнок на аграрну тематику

16.11.2017 | 12:59

Всеукраїнська газета для працівників агропромислового комплексу оголосила конкурси для дітей на кращі малюнки на аграрну тематику, які будуть опубліковані в №22 газети «АграрНик».

Основна мета – робити благодійність в суспільстві, особливо в системі виховання дітей змалечку, адже саме в них – майбутня перспектива. Зокрема, конкурсні проекти направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі.

more...

У Тернопільській ОДА відбудеться зустріч суб’єктів господарювання з представниками міжнародного співробітництва GIZ GMBH

16.11.2017 | 10:31

21 листопада відбудеться зустріч суб’єктів господарювання з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit) щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортноорієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.

У рамках заходу відбудеться презентація програми “Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність”, майстер-класи “Готуємо проектне завдання на стажування в Німеччину”. Учасники  програми отримають можливість ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером, встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних партнерів, набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині та безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній.

more...

На Тернопільщині з нагоди професійного свята відзначили працівників радіо, телебачення та зв’язку (фото)

15.11.2017 | 16:12

Відповідно до Указу Президента України День працівників радіо, телебачення та зв'язку щорічно відзначаємо всередині листопада. Традиційно цей день припадає на 16 число. Саме тому, напередодні свята голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук привітали тих, хто робить новини, знімає та монтує сюжети, забезпечує зв’язком та комунікацією.

more...
Усього: 15719
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg