Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Туристичну родзинку печеру «Вертеба» на Тернопільщині планують зробити ще привабливішою (фото)

02.08.2018 | 09:59

Стратегія із облаштування інфраструктури до туристичних об’єктів області продовжується. Маленькими кроками втілюються проекти, які спрямовані на те, щоб залучити до нашого краю туристів, а також зробити регіон цікавим та щонайважливіше – зручним і доступним з точки зору туристичної привабливості. Власне те, як заохотити туриста їхати до унікальної гіпсової печери Вретеба, що у селі Більче-Золоте Борщівського району, обговорили під час виїзної наради за участі голови облдержадміністрації Степана Барни.

За його словами, Тернопільщина багата на печери, які відомі усьому світові. Печери Кришталева, Оптимістична, Млинки приваблюють туристів звідусіль.

more...

Степан Барна про підприємство на Борщівщині: Мені приємно, що інвестиційний проект з данськими інвестиціями сьогодні є прикладом успішно реалізованого бізнесу в області (фото)

01.08.2018 | 17:12

Це є зразком фермерської господарки, яка сьогодні говорить про відкритість, публічність і комфорт для людей, котрі тут працюють, і для людей, які проживають на території цього населеного пункту. Так охарактеризував голова Тернопільської ОДА Степан Барна діяльність ТзОВ «Перейми», що у селі Вовківці Борщівського району. Це підприємство з іноземними данськими інвестиціями й оглянув очільник краю, перебуваючи в робочій поїздці.
Підприємство займається відгодівлею та вирощуванням свиней, а також рослинництвом. Сьогодні на фермі є близько 8 тисяч голів свиней.

more...

Глава держави підписав Закон «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти»

01.08.2018 | 16:48

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2505-VIII «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти». Документ визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти, та забезпечує правове регулювання відносин, пов’язаних із встановленням та обліком, розшуком і соціальним захистом таких осіб та їх родичів.

Закон спрямований на імплементацію міжнародних договорів із міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини щодо захисту осіб, зниклих безвісти, та їхніх родичів, учасницею яких є Україна.

more...

Запуск ProZorro став одним з найміцніших антикорупційних кроків Уряду, – Володимир Гройсман

01.08.2018 | 16:41

Розгортання платформи ProZorro стало міцним антикорупційним кроком, запровадженим в секторі державних закупівель, а згодом і в напрямку розпорядження державними активами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з нагоди дворіччя запуску платформи.

Глава Уряду нагадав, що законодавство щодо започаткування ProZorro ухвалювалося під час його каденції на посаді Голови Верховної Ради. А з приходом в Уряд Володимир Гройсман став активним учасником процесу імплементації законодавства.

more...

На Тернопільщині розпочалися навчальні збори окремого батальйону тероборони (фото, відео)

01.08.2018 | 16:28

Урочисте відкриття навчальних зборів стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони Борщівського району  відбулося 1 серпня у місті Борщів Тернопільської області. Бойова підготовка військовозобов’язаних однієї зі стрілецьких рот, що дислокується у Борщівському районі, триватиме впродовж чотирьох днів.
У польових умовах хлопці відпрацьовуватимуть практичні навики порядку несення служби на блокпостах та під час охорони важливих об’єктів й комунікацій. Крім того, вчитимуться відбивати атаки диверсійно-розвідувальної групи противника, тактико-спеціальної та вогневої підготовки з виконанням практичних вправ зі стрілецької зброї.

more...

На Тернопільщині відбудеться Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців (програма)

01.08.2018 | 11:10

Протягом трьох днів з 5 по 7 серпня на Тернопільщині відбудеться Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців і ветеранів бойових дій. Вперше ця проща проводитиметься у селі Лішня Кременецького району, де торік було освячено каплицю-пантеон Героїв АТО. Присвячене паломництво 1030-літтю Хрещення Русі-України.

Для родин та учасників бойових дій, ветеранів приготували насичену програму, яка передбачає різні екскурсії у Кременецькому та Шумському районах.

more...

Як триває підготовка до будівництва гуртожитків для бійців тернопільської артбригади, побачив Степан Барна (фото)

01.08.2018 | 10:23

Державна політика вже кілька років поспіль спрямована на розбудову та підтримку Збройних сил України, зміцнення армії та мотивацію військовослужбовців. Цього року ще одним визначальним вектором підтримки з боку держави у цьому напрямі є будівництво гуртожитків для військовослужбовців за стандартами НАТО. На Тернопільщині мають побудувати сім таких гуртожитків, у яких проживатимуть 875 військовослужбовців.

more...

В зону операції об’єднаних сил вирушили бійці загону особливого призначення «Тернопіль» (фото, відео)

01.08.2018 | 10:21

На чергову ротацію для несення служби та захисту територіальної цілісності нашої держави вирушив загін патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». Це вже 34-та ротація правоохоронців особового складу Головного управління Національної поліції у Тернопільській області. Як завжди побажати бійцям вдалої служби та щасливого повернення прийшли рідні та близькі, начальник обласного управління поліції Олександр Богомол та голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Президент підписав Закон, спрямований на удосконалення функціонування системи державної підтримки культури

31.07.2018 | 17:20

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності Українського культурного фонду», прийнятий Верховною Радою України 3 липня 2018 року.

Закон має на меті удосконалення функціонування системи державної підтримки культури, створення сприятливих умов для реалізації програм державної політики України в культурній сфері.

more...

Матері-героїні Тернопільщини отримали відзнаки Президента (фото)

31.07.2018 | 17:01

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей й забезпечення належних умов для їхнього всебічного розвитку, відповідно до Указу Президента України, почесні звання «Мати-героїня» цьогоріч присвоєно 38 багатодітним жителькам області. 31 липня відзнаки вручив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. 
Крім почесного звання, нагрудного знаку й посвідчення, кожна мати, яка виховує п’ятеро й більше дітей, отримала разову грошову допомогу в розмірі 10-ти мінімальних прожиткових мінімумів, що становить понад 17 тис. грн. 

more...
Усього: 17177
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"