Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Естафету фестивалю "Вставай Сонце" перейняв Борщів (фото)

26.11.2018 | 10:00

Саме там мистецько-патріотичний фестиваль відбувся у неділю, 25 листопада.

Під патронатом Тернопільської обласної державної адміністрації та за ініціативи відомого співака та композитора Андрія Підлужного молоді таланти продовжують шукати у кожному районі області.

Цього разу, як і попередні, учасники різних вікових категорій запалювали залу районного будинку культури своїми танцями та співами.

more...

85-ті роковини голодомору: На Театральному майдані зібралися сотні тернополян (фото)

24.11.2018 | 18:54

Голодомор - це трагедія всього українського народу, який багато століть відновлював свою державність. Народ, який претендував на право бути українським, говорити українською мовою та ходити до української церкви, був приречений на знищення радянською імперією.

more...

Верховна Рада підтримала продовження реформ Уряду

24.11.2018 | 11:09

Затвердження міністра одного з ключових міністерств дозволить пришвидшити важливі реформи, що дасть додаткові стимули для розвитку вітчизняної економіки

22 листопада Верховна Рада підтримала пропозицію Прем’єр-міністра України і призначила на посаду міністра фінансів Оксану Маркарову. За це рішення віддали свої голоси 242 депутати, що свідчить про підтримку парламентом кадрової політики Уряду.

more...

На Тернопільщині стартує Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» (фото)

23.11.2018 | 15:28

З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, Тернопільщина приєднується до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», що триватиме з 25 листопада по 10 грудня включно.
«Кількість випадків насильства у сім’ї за 9 місяців поточного в області дещо зросла. Зареєстровано вже 3 тис 871 звернень, з яких 54 надійшло від дітей, 3 тис. 653 — від жінок та ще 164 — від чоловіків», — повідомила заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Світлана Беспоповцева під час тематичного прес-брифінгу, спрямованого на порушення ключових питань протидії насильства у сім’ї.

more...

Увага! Конкурс для журналістів Тернопільщини „Сталий розвиток – справа всіх та кожного”

23.11.2018 | 12:16

Триває обласний конкурс для журналістів Тернопільської області „Сталий розвиток – справа всіх та кожного”, присвячений темі впровадження в регіоні Цілей сталого розвитку ООН й організований з нагоди проведення Днів сталого розвитку в грудні 2018 року.

Номінації Конкурсу: найкращий аналітичний матеріал чи матеріал художньо-публіцистичного жанру; найкраща історія успіху; найкращий репортаж чи інтерв’ю.

more...

Степан Барна знову підняв питання забезпечення області вагонами (фото)

23.11.2018 | 11:56

Ще одну відео-нараду щодо вирішення питання забезпечення області вагонами для потреб аграрної та видобувної галузей провели в облдержадміністрації. Нарада відбулася за участі голови ТОДА Степана Барни, представників підприємств, які критично потребують вагонів, та виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Володимира Крота.

Коротко про потребу області у вагонах поінформував в. о. директора департаменту агропромислового розвитку ТОДА Володимир Стахів.

more...

Поглиблення спіпраці з Бельгією: Тернопільщину відвідав почесний консул (фото)

23.11.2018 | 11:38

Тернопільщина відкрита до співпраці, тут реалізовується прозора інвестиційна політика. Окремим в напрямі поглиблення співробітництва є ділові стосунки з Бельгією. У четвер, 22 листопада, нашу область відвідав Ярослав Гарцула –  Почесний Консул Його Величності Короля Бельгії у Західному регіоні України.   

Розмова із керівництвом краю стосувалася розвитку двостороннього співробітництва у сфері економіки, туризму, культури та освіти. Водночас, Почесний Консул презентував свою книгу "Бельгія така далека, така близька".

more...

Степан Барна перевірив роботу оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди (фото)

23.11.2018 | 11:00

Тернопільська область має важливе логістичне значення. Через наш регіон проходять ключові автомагістралі як державного так і міжнародного рівня. Саме тому дороги краю повинні безперебійно функціонувати у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час тренувань з підготовки до реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Для покращення роботи у випадку надзвичайних ситуацій Степан Барна передав сучасний квадрокоптер Управлінню ДСНС у Тернопільській області, за допомогою якого рятувальники зможуть оцінювати рівень небезпеки та спостерігати за рухом на дорогах.

more...

У Тернополі стартував Туристичний форум області (фото)

22.11.2018 | 16:34

Туризм – невід’ємна складова розвитку економіки Тернопільської області. Саме тому на три дні з 22 до 24 листопада наш регіон стане майданчиком для туроператорів з усієї України для того, щоб вони могли краще познайомитися з Тернопіллям та дізнатися про його родзинки.

Розпочався форум із дискусійних панелей «Брендування територій», «Просування турпослуг в інтернеті», «Контроль екскурсійної діяльності, як основа національної безпеки». Наступні два дні форум проходитиме у Чорткові та Заліщиках.

more...

В Шумській районній лікарні відкрили кабінет лапароскопічної хірургії (фото, відео)

22.11.2018 | 13:05

Один з пріоритетних напрямків в умовах реалізації медичної реформи — це конкурентоздатність надання медичних послуг особливо на районному рівні, де лікувальні заклади завжди були під загрозою закриття. Про це зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна 21 листопада, під час відкриття кабінету лапароскопічної хірургії в Шумській центральній районній лікарні.
«Жодна районна лікарня в області не закриється, допоки надаватиме якісні медичні послуги. Відтепер тут проводяться перші лапароскопічні операції, що свідчить про вдосконалення роботи даної  лікарні», — наголосив очільник області. 

more...
Усього: 17762
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"